Obecny konflikt na linii USA – Iran, może być ostatnią fazą realizacji planu III wojen światowych Alberta Pike’a

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wiele wskazuje na to, że siły NWO zmierzają do pełnej realizacji planu wywołania trzeciej wojny światowej, zgodnie z założeniami masonów sprzed 149 lat.

Była głowa masonów USA – Albert Pike, otrzymał niegdyś precyzyjny plan wprowadzenia ludzkości do Nowego Porządku Świata. Pike wierzył w to, że prawdziwym władcą planety jest Lucyfer. Jego misją było wręcz głoszenie nauk lucyferycznych jako prawd objawionych. Plan ten zapowiadał trzy wojny o zasięgu światowym.

PLAN TRZECH WOJEN ŚWIATOWYCH OPUBLIKOWANO W ROKU 1871

Jedna z kopii znajdowała się przez pewien okres w londyńskim muzeum. Ambicje masonów wyjawił w swojej książce Sekrety masonów ujawnione kardynał Chile – Carlo Rodriguez.  Oryginał tej publikacji był wydrukowany w roku 1925, czyli znacznie wcześniej niż wybuchła II wojna światowa.

CELE PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ

Pierwsza wojna światowa musi był wywołana w  celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu. Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami, będą użyte w celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm. Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii.

Cele te zostały dokładnie zrealizowane. Powstał  ZSRR, chrześcijańska rodzina carów została wymordowana, a ortodoksyjny kościół Wschodu – wróg Watykanu – został zdziesiątkowany.

CELE II WOJNY ŚWIATOWEJ

Druga wojna światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi. Celem wojny jest zniszczenie nazizmu, a  polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. W czasie II wojny światowej międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i  zachowane w  tym stanie, do momentu, w  którym będziemy go potrzebowali do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.

Celami II wojny światowej było zniszczenie faszyzmu, ustanowienie państwa Izrael oraz… utworzenie komunistycznego Bloku Wschodniego. Faszyzm w momencie powstawania planu w roku 1871  nie istniał. Pike zapowiedział jego powstanie oraz jego zniszczenie, na korzyść syjonizmu.

PLAN III WOJNY ŚWIATOWEJ

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do  punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji, a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

6 grudnia 2017  Donald Trump uznał Jerozolimę po raz pierwszy od 2500 lat stolicą fałszywego Izraela i to jest praktycznie wypowiedzeniem wojny światu Islamu, który wyznaje co najmniej 1,5 miliarda ludzi. Izrael chce zająć wszystkie ziemie Bliskiego Wschodu z Syrią i Libanem włącznie. Iran jest największym wrogiem Izraela i od dawna mówi o wymazaniu go z map świata.

Wiele spraw w tej układance zaskakująco do siebie pasuje. Jeśli masoni realizują plan wybuchu III wojny światowej tak samo precyzyjnie, jak wybuch dwóch poprzednich konfliktów, to należy już pytać „kiedy”, a nie „czy” wybuchnie ostatnia globalna pożoga.

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Arya

Wyjaśnienie jest proste.

Wyjaśnienie jest proste. Jeśli wszyscy o tym wiedzą, to uważają, że coś takiego jest niemożliwe do zrealizowania. Gdyby nikt nie wiedział i nagle by to wyszło, to byłoby globalne oburzenie. A jak wszyscy wiedzą, to uważają to za bajki i nikt nic nie robi, by temu zapobiec. Weź pod uwagę, że często w filmach pokazywane jest coś, co może się wydarzyć. Ludzie uznają to za fantazję twórców, a potem...zaczyna się to dziać i nikt nie reaguje. To taka przewrotność ludzkiej natury, że nie reagujemy na coś, co poniekąd już znamy. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika nn

ja to juz od dawna nazywam

ja to juz od dawna nazywam "oswajaniem".

A pytanie - kiedy? Odp. tak prozaiczna - Kiedy zakończone zostaną budowy wiezowców w Wwie? do połowy 2021 roku.

Prosze podać przykład wiezowca z rozpoczetą budową w tym, lub plan na przyszły rok?

nn

Portret użytkownika Wiertara z Bema

Zadne oswajanie tylko

Zadne oswajanie tylko szukanie wykonawcow do dekretu wygloszonego. Podobnie dziala idea przetargu , licytacji itp.

Plan zakonczenia 2 w,s sie dopiero wypelnil polskimi obozami koncetracyjnymi.

Teraz realizuje sie poczatek 3 w.s. Pike niestety nie przewidzial ,ze plan jego dotyczyl tylko Europy i jest teraz w fazie do zmiany przez Putina ,ktory zmienil los i planu i chrzescian przez uderzenie w Syrii.

Pike sie w grobie przewraca mimo ,ze mysle ,ze jest podobny do Roberta DE NIRO... Tez ma piepszyk.

 

Portret użytkownika maracash

Wczoraj wieczorem z racji

Wczoraj wieczorem z racji czasu w jakim się znaleźliśmy ponownie "przestudiowałem" sobie owy plan i akurat dziś temat rzucony na ZnZ Smile

Moim, skromnym zdaniem skrupulatnie ten plan jest realizowany. Oczywistym faktem jest, iż osoby które znamy z meNdiów są tylko marionetkami. Przed naszymi oczami odbywa się spektakl, którego reżyserem jest sam Szatan. Donald i Hillary kandydowali tak naprawdę z tego samego ramienia. Wyborcom w kraju seryjnych morderców dano teoretyczną możliwość wyboru i "...karawana idzie dalej" Smile Polacy latami oszukiwali się możliwością wyboru sklepu z agd, rtv i łazili z Media do Saturna i na odwrót szukając lepszych cen, okazji, itd a w tym czasie kasa spływała do jednej i tej smej kieszeni - jakże prosta taktyka Smile Współczuję wierzącym w ruch Qanon i mam nadzieję, że ostatnie działania ich "bohatera" otworzą oczy niektórym. 

Niestety nie liczę na to, by do kolejnej wojny nie doszło z prostych względów - ludzie w większości są ignorantami i egoistami podzielonymi przez religie i polityków (przyp - dziel i rządź). Siły zła po prostu wykorzystują tą postawę i konsekwentnie robią swoję. 

 

Portret użytkownika Groot

ludzie w większości są

ludzie w większości są ignorantami i egoistami podzielonymi przez religie i polityków (przyp - dziel i rządź

 Dokładnie tak samo mówią piewcy nwo, a co proponują w zamian? Jeden rząd, jedno państwo i jedną religię czyli zupełną utopię. Ludzie są różni i maję różne upodobania i to właśnie odróżnia ich od zwierząt. Mają różne domy, różnie się ubierają mają różne zainteresowania i jak by ten świat wyglądał gdyby wszyscy byli tacy sami?

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj