Orzeł zaatakował ośmiornicę i szybko tego pożałował

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Do niezwykłego pojedynku w świecie zwierząt doszło na północnym krańcu wyspy Vancouver znajdującej się na wschodnim wybrzeżu Kanady. Orzeł chciał upolować ośmiornicę, ale sam został przez nią schwytany.

 

Zdarzenia rozegrały się w pobliżu pływającego domu, do którego akurat przybyli lokatorzy. Po jakimś czasie usłyszeli tumult i rozpaczliwe odgłosy. Byli w szoku gdy na powierzchni wody zlokalizowali gigantyczną ośmiornice, próbującą wciągnąć pod wodę orła bielika.

 

Na początku, utrzymywali się w pewnej odległości od walczących zwierząt uważając, że to natura powinna zrobić swoją robotę. W końcu jednak mężczyźni zdecydowali się na interwencję, aby uratować ptaka.

W końcu udało im się oswobodzić orła ze śmiertelnego uścisku ośmiornicy. Stosując bosak udało im się rozluźnić chwyt ośmiornicy, co dało orłu wystarczająco dużo czasu, aby dotrzeć do brzegu. W przyszłości ten orzeł z pewnością dwa razy się zastanowi zanim znowu podejmie próbę upolowania ośmiornicy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Heinrich2

Gdyby ośmiornica była taka

Gdyby ośmiornica była taka gigantyczna to by wciągnęła oreła pod wodę bez problemu. Ale była to ośmiornica żelek Haribo. 

Głosuj przeciw
-11
Portret użytkownika Illuminat13

czerwony smok chiny atakuje

czerwony smok chiny atakuje swoja tandeta caly swiat Dzieki sprzedarzy gowna kasy zarobionej zolci rozwijaja swoj program militarny Nawet matka boska czernobylska nie pomoze

Głosuj przeciw
-47

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Skomentuj