Władze Szwecji będą zachęcać imigrantów do głosowania, aby zapewnić sobie zwycięstwo w nadchodzących wyborach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Obecne władze Szwecji obawiają się nadchodzących wyborów parlamentarnych. Tamtejsza prawica zyskuje coraz większe poparcie społeczeństwa, a to oznacza, że wybory zaplanowane na 9 września mogą odmienić ten kraj, tak jak niedawno odmieniły Włochy. Teraz rząd zamierza wydać 8 milionów koron, tj. ponad 3,3 miliona złotych, aby „zachęcić” imigrantów do oddawania głosów.

 

Agencja Młodzieży i Spraw Obywatelskich przeznaczy fundusze na wsparcie 20 organizacji i stowarzyszeń, które będą wyjaśniać imigrantom dlaczego należy brać udział w wyborach. Oficjalnie mówi się o „zwiększeniu frekwencji”. Na celowniku rządu znajdzie się np. Rinkeby - niebezpieczna dzielnica Sztokholmu zamieszkiwana w większości przez tzw. uchodźców, uznawana za strefę no-go.

 

Faktycznym problemem rządu, jak można się domyślić, jest coraz niższe poparcie. Wielu Szwedom nie podoba się islamizacja państwa, która odbywa się pod przykrywką tzw. kryzysu migracyjnego. Faktem jest, że niemal 20% mieszkańców tego kraju do imigranci a największe problemy sprawiają właśnie muzułmanie. Skoro zbliżają się wybory parlamentarne, rządząca komu... Socjaldemokratyczna Partia Robotnicza zamierza pozyskać nowych zwolenników i nic dziwnego, że szuka ich właśnie pośród imigrantów.

Z sondaży wynika jasno, że prawicowa partia Szwedzcy Demokraci posiada duże poparcie społeczeństwa, które na dodatek cały czas rośnie. Dlatego rząd chce teraz uniknąć sytuacji, która miała miejsce ostatnio we Włoszech, gdzie lewica poniosła klęskę mimo poparcia muzułmanów. Tylko czas może pokazać co dalej będzie ze Szwecją – czy Szwedzi zrobią porządek z nieintegrującymi się muzułmańskimi „Szwedami”, czy też będziemy obserwować dalszą stopniową transformację Szwecji w Swedistan.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika A K

"rządząca komu...

"rządząca komu... Socjaldemokratyczna Partia Robotnicza"... Buahahahaaahahaa Johnie, alez Ty mnie zaimponowales w tym momencie Biggrin Wielka pozdrowka!  A tak serio, to jakis zart...

Pozdrawiam ludzi zdrowo myslacych

Portret użytkownika EkrudyDref

Co rusz przekonujemy się, że

Co rusz przekonujemy się, że oto Polak mądrzejszy był przed szkodą, bo nie chciał brać do siebie nachodźców. Oczywiście, widuję tych brązowych, śniadych i tego typu innych coraz więcej, co świadczy że rząd nie kontroluje granic Polski, ale przynajmniej polskie społeczeństwo jest w tej mierze mądrzejsze od zachodnich (takich jak Lubnauer to nawet nie zaliczam do polskiego społeczeństwa, lecz do społeczeństwa antypolskiego - być może się mylę?).

--------
Howgh!

Portret użytkownika peterek68

Ja z kolei myslalem ze

Ja z kolei myslalem ze problem dotyczy szczegolnie polski poludniowej i wschodniej, jednak w gdansku sie zalamalem. Nie wiem czy to jeszcze Polska, i jakiego kraju jestem obywatelem. Dlatego to pier@olenie ze polski rzad nie wpuszcza uchodzcow to o kant d@py rozbic.

Portret użytkownika John Moll

Widać ich coraz więcej. Kilka

Widać ich coraz więcej. Kilka dni temu byłem w jednym ze sklepów odzieżowych w centrum Katowic. Po ulicy niespodziewanie przeszła grupa 5-6 ciemnoskórych, którzy zachowywali się dość prowokacyjnie. Widziałem też Japonki, Chińczyków, ale oni są bardzo spokojni. Ludzie na widok ciemnoskórych natychmiast odwracają wzrok, a oni wręcz przeciwnie.

Ja tylko czekam na dogodną okazję i pójdę w teren z ukrytą kamerą.

Skomentuj