Always wprowadza podpaski dla mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: Procter & Gamble

Znana amerykańska korporacja Procter & Gamble wprowadza nową linię produktów higienicznych stosowanych podczas menstruacji. Nowe typ podpasek nazywa się "Always Macho" i zdaniem przedstawicieli firmy, jest adresowany do "mężczyzn, którzy mają menstruację".

 

 

Opakowanie podpasek Always Macho jest ciemnego koloru i zawiera zdjęcia odzwierciedlające najczęstsze zainteresowania mężczyzn, takie jak monster trucki, karabiny czy walczących zapaśników. Ma to za zadanie przykuć wzrok mężczyzn i tych, którzy się za nich uważają, ale są kobietami.

„Chcemy pozdrowić wszystkich ludzi, którzy miesiączkują, czy jesteś cisseksualną kobietą, czy transseksualnym mężczyzną, czy też kolesiem, który naprawdę lubi monster trucki,” - stwierdził przedstawiciel Procter&Gamble

Choć produkt został początkowo skierowany do osób, które mają okres, ale niekoniecznie identyfikują się jako kobiety, firma odkryła, że ​​mężczyźni, którzy są zmuszeni do zakupu podpasek swoim żonom również preferują te nowatorskie opakowania. Nie wiadomo jednak co na taki wybór powiedzą ich kobiety.

 

Sam pomysł stworzenia podpasek dla transseksualnych kobiet identyfikujących się jako mężczyźni dowodzi niezbicie tego jak bardzo promowane jest środowisko LGBT przez multinarodowe korporacje. Tworzenie produktów dla mniejszości seksualnych ma najwyraźniej uzasadnienie ekonomiczne, bo jeśli nie, trzeba uznać, że chodzi po prostu o kolejne pole do ekspansji ideologii LGBT.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Nie mówcie NIE podpaskom dla

Nie mówcie NIE podpaskom dla chłopów zanim się nie okaże, że sami takiej potrzebujecie.Zapytajcie pewnej grupy niepełnosprawnych czy im sie one przydają? Może jednak trochę ułatwiają im życie ? Może nie ? Któż to wie ? Jak sam nie będziesz takiej chłopie, potrzebował.

Strony

Skomentuj