Ludzie mają dość ekologicznego terroru i biorą sprawy w swoje ręce 

Kategorie: 

Protesty rolników w Niemczech - Źródło: Twitter

Coś zaczyna się zmieniać. Ludzie na całym świecie zaczynają mieć dość terroru pseudoekologicznych grup domagających się wywrócenia porządku świata. Kolejne protesty lewicowych aktywistów i żądania przejścia na weganizm całej ludzkości, nie znajdują poklasku społecznego, wręcz przeciwnie często dochodzi do rękoczynów zmęczonych tym wariactwem normalnych ludzi. Również rolnicy zaczynają mieć tego dość i rozpoczęli masowe protesty wymierzone w lewicowe europejskie rządy, bezmyślnie wdrażające szaloną ideologię klimatyczną.

 

Przez długi czas zwolennicy ideologii klimatycznej terroryzowali kolejne społeczeństwa swoją węglofobią. Po freonach wybrano sobie na ofiarę dwutlenek węgla i postanowiono go dodatkowo opodatkować. Objawiło się to serią aktów prawnych podjętych po zobowiązaniach szeregu krajów do ograniczania swojego przemysłu w ramach tzw. Porozumienia Paryskiego, uzgodnionego w celu obniżenia emisji CO2. 

 

Przemysłowcy i konsumenci bez protestów przyjęli te dodatkowe podatki wierząc w to, że klimat da się uratować pieniędzmi z ich portfeli. Często jednak zwracano uwagę, że tak zwanym ekologom brakuje konsekwencji i  nie zwalczają równie zapalczywie metanu, gazu cieplarnianego, który prawdopodobnie odpowiada za obecnego ocieplenie na Ziemi. Jednak to się ostatnio zmieniło i teraz ideolodzy klimatycznej rewolucji weszli na grząski grunt, ponieważ zaatakowali rolników. To zawsze kończy się wylewaniem gnojówki w centrach mioast, zatem wszystko jeszcze przed nami.

 

Najpierw do boju ruszyli Holendrzy. O protestach tamtejszych farmerów światowe agencje donosiły już kilkukrotnie. Odpalili traktory i już kilkakrotne podjęli szturm na Hagę, czyli miasto, w którym znajduje się siedziba holenderskiego rządu. Sytuacja była tak poważna, że na pomoc wezwano wojsko, które barykadami zagrodziło drogę rozwścieczonym rolnikom.

 

Oczywiście poszło o politykę klimatyczną, która zmusza holenderskich farmerów do ograniczenia produkcji aż o 50%. Był to warunek dla nich nie do zaakceptowania i postanowili obalić rząd, który poddał się katastroficznej lewicowej ideologii klimatycznej. Te protesty jeszcze się nie zakończyły i nikt nie wie do jakiej eskalacji jeszcze dojdzie. Zachowanie holenderskich rolników zapewne przypomniało lewicowym aktywistom dlaczego tak długo nie tykali metanu. 

 

O tym jakie są konsekwencje zadzierania z rolnikami przekonał się też dzisiaj niemiecki rząd. Do Holendrów dołączyli właśnie niemieccy bauerzy, którzy wsiedli do ciągników i ruszyli na miasta, w których najwyraźniej ich zdaniem znajduje się źródło klimatycznej ideologii.  Rolnicy z Niemiec protestowali również przeciwko kolejnym narzucanym absurdom unijnhym takim jak konieczność stosowania obowiązkowej paszy dla zwierząt zawierającej rośliny modyfikowane genetycznie. Tysiące ciągników wjeżdżało dzisiaj celowo do niemieckich miast powodując gigantyczne korki. Protestowano w ten sposób przeciwko samobójczej unijnej polityce klimatycznej prowadzonej ich zdaniem w celu wygaszenia europejskiego rolnictwa. 

 

Dość ekologicznego dyktatu mają również normalni ludzie zirytowani idiotycznymi protestami pseudoekologów, którzy dezorganizują życie ludzi swoimi infantylnymi protestami.  przodują w tym bojówkarze lewackiej organizacji Extiction Rebellion.  Ma ona swoje oddziały niemal na całym świecie i wszędzie tam doszło do protestów wywołujących wielkie korki w miastach. Niektórzy kierowcy, którzy utknęli w nich niekiedy posuwali się nawet do rękoczynów.

 

Podobnie wyglądał protest tych aktywistów w Londynie, gdzie postanowili zatrzymać pociągi metra. Część z nich przyklejała się do pociągów metra, a dwójka śmiałków weszła na ich dachy, aby uniemożliwić ich jazdę. Rozwścieczony tłum zrzucił ich i poturbował a potem zostali jeszcze aresztowani. Oprotestowanie elektrycznego metra można uznać za ostateczny dowód na bezmyślność tej grupy stanowiącej obecnie zbrojne ramię Klimatystów i posługującej się symboliką przypominającą nazistowską.

 

Zmęczenie ludzi lewicową ideologią, która inkorporowała naukę o klimacie, to dobry znak. Daje to cień szansy na przeciwstawienie się temu postępującemu wariactwu. Z pewnością rolnicy będą w tej walce o normalność nieocenionym sprzymierzeńcem.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika osa

Powtórzę, idioci są po każdej

Powtórzę, idioci są po każdej stronie. Zarówno ci, którzy są ignorantami i myślą tylko o sobie i swojej wygodzie, jak i ci, którzy w swoim mniemaniu walcząc o sprawę wyczyniają jakieś absurdalne rzeczy, których efekt będzie przeciwny, bo cześć słąbiej kojarzących uogólni sobie prawdziwą troskę z takimi jemiołami. Tak jak kiedyś na Zaochodzie wiele osób uważało Polaków za złodzei ze względu na uciążliwe grupy przestępcze.

Świeży przykład debilizmu. E. Lisowskiej pomalowano twarza na czarno w programie rozrywkowym, w którym wcielała się w rolę osoby czarnoskórej.

Efekt? Tysiące wyzwisk pod jej adresem, że jest rasistką i gróźb, łącznie z życzeniami śmierci...

Proste pytanie, jeśli ona po pomalowaniu twarzy stała się rasistką to kim jest ten, kto bez zrozumienia kontekstu wysyła osobie, której nie zna życzenia śmierci??? To ma być obrońca uciśnionych przez rasizm??

Świat jest wypełniony debilami...

 

Portret użytkownika Kwazar

Dbanie o środowisko nie jest

Dbanie o środowisko nie jest niczym złym.Czyli nie śmiecę, nie robię syfu.Dalej,.Jeśli tylko ma to sens segreguję śmieci (nie zawsze ma to sens bo ja segreguje a na sortowni śmieci walą wszystko do jednego wora) Jeśli tylko mnie na to stać finansowo nie opalam lub nie dogrzewam mieszkania węglem lub nieporównywalnie jeszcze gorszymi innymi  "toksycznymi  paliwami" (opony,plastik,butelki etc. i co się tylko jeszcze da spalić ale jeśli mnie na to stać ! Bo gadka do biednego marznącego o ekologii w zimie przy -20 nie ma najmniejszego sensu) ) Każdy z nas jeśli tylko może to z pewnościa pomoże.To jest postępowanie ekologicznie uzasadnione i normalne.Niestety i jak zawsze każde nasze dobre chęci obsiadają od razu INSEKTY (różne dziwne Lobby) Logiczna ekologia zamienia sie w terroryzm,bo INSEKTY chcą zarobić.Ich wcale nie obchodzi jakaś ekologia tylko, jak prostych ludzi naszczuć na siebie (I to się udaje! Wielu mas szaraków dosłowinie zaczyna obscenicznie bzikować na punkcie ekologii.Stają się nawiedzonymi wyznawcami nowej religii ekologii ! Tacy Dżihadyści ekologiczni) INSEKTY zaś kombinują tylko, ile da się z tego wyciągnąć pieniędzy ? To INSEKTY dla odmiany (a to nie jest dobre ekologicznie) wycinają lasy Amazonii bo łąkna pieniędzy.To INSEKTY kombinują jak się pozbyć NIEZNISZCZALNYCH i ekonomicznych Diesli (Strasznie kopcą ! Co nie jest do końca prawdą) żeby na nowym wątpliwym elektrycznym "szrocie" (wyprodukowanie którego pochłania ogromne ekologiczne zasoby) znowu kasę trzepać.Jednak żeby to wszystko zrobić, to najpierw trzeba szare masy zwariować.EKOLOGIA tak jak wszystko inne dla INSEKTÓW, będzie tylko jeszcze jednym narzędziem do przekrętów i zaspokojenia niepohamowanego łaknienia pieniędzy.Najpierw jednak trzeba zwariować szare masy ! I oto mamy EKO Terroryzm.

Portret użytkownika Ractaros96

Wychodzę z założenia, że

Wychodzę z założenia, że najbardziej ekologiczną rzeczą jaką może zrobić człowiek w swoim życiu, to zminimalizowanie konsumpcji. Liczą się czyny, a nie słowa. Mówią, że młodzi tak się przejmują środowiskiem, a niedawno czytałem, że zadłużenie wśród młodych ludzi wzrosło w Polsce o 50% w ciągu ostatnich 3 lat.

Oczywiście ograniczania konsumpcji nikt nie będzie oficjalnie propagował, bo zrujnowałoby to system finansowy i nagle okazałoby się, że ludzie nie potrzebują brać kredytów żyjąc skromnie.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Strony

Skomentuj