Na rynek wprowadzono pierwszy wirtualny różaniec

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Watykan  wprowadza „inteligentne” elektroniczne koraliki z hasłem Click To Pay eRosary. Łączą się one z aplikacją mobilną - donosi Vatican News. Specjalna modlitewna bransoletka została stworzona przez GadgeTek Inc. (GTI). Uczy modlitwy i jest aktywowany poprzez dotknięcie krzyża, w którym przechowywane są dane.

 

Wynalazek ma na celu pobudzenie ludzi do codziennych modlitw w tym samym czasie na całym świecie. Za pomocą różańca i krzyża możesz śledzić swoje postępy w każdej modlitwie.

Aplikacja mobilna, z którą łączy się urządzenie, to sieć społecznościowa Pope’s Worldwide Prayer Network. Sieć publikuje teksty edukacyjne i audio dla wierzących, a także comiesięczne zadania, które są osobiście zatwierdzane przez Kościół katolicki i Papieża. Różaniec oprócz funkcji religijnej liczy także spalone kalorie i wskaźniki aktywności fizycznej.

 

Paradoksalnie, według Reutersa, na początku października papież wziął udział w konferencji, podczas której omawiano problemy i osiągnięcia w dziedzinie rozwoju sztucznej inteligencji. Zdaniem papieża konieczne jest przeprowadzenie jak największej liczby dyskusji na ten temat, a także wezwanie ludzkości do ostrożnego korzystania z technologii.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Posejdon36

Proste pytanie gdzie był ten

Proste pytanie gdzie był ten wasz cudowny bóg podczas pierwszej i drugiej wojny światowej gdzie zginęło tyle ludzi niewinnych gdzie jest bóg który powinien ratować i chronić ludzi by nie umierali z powodów katastrof naturalnych i chorób itp. Odpowiedz jest prosta nie ma boga i nigdy nie było jedynie co może być to duchy zmarłych. Wiadomo człowiek musi w coś wierzyć więc wierzę w siebie i w to że jestem silny by przeżyć swoje marne malutkie życie. A co do bibli jest sfałszowana i zrobiona niejeden naukowiec już to udowadniał tak samo jak całun i wszystkie inne głupoty podrobione.

Portret użytkownika Yoda

Tacy niewini , jak i Ty .

Tacy niewini , jak i Ty . Człowiek zbuntowany we wszystkim przeciw Bogu i za niewinnego się mający.  Kradłeś , kłamałeś , lżyłeś, oszukiwałeś itp  i trudno znaleźć nieprawość której nie popełniłeś.  Aleś niewinny krzyczysz jestem . Niewinny. 

 Bóg jest tam gdzie jest i gdzie ma swój tron. A Ciebie i innych buntowników ma tam , gdzie Ty Jego. I kiedy żyjąc bez Boga którego lżycie poprzez niewiarę i nieposłuszeństwo każdego dnia po wielokroć  giniecie , i nieszczęścia ze świata opanowanego przez szatana na was spadają - skomlicie - gdzie Bóg ...gdzie ? 

Jego wierni, są w Jego ręce ci żaden strach ich nie dotyka. Mają pewność. Że żyć będą. Tobie i innym tylko w takim stanie buntu - zapewniam - sąd.  Czeka was przerażający strach w tym dniu , a i potem przyszłość wieczna straszniejsza niż cokolwiek tu by człowiek sobie wyobraził. 

Na przemyślenia o tym zapewniam cię , będzie cała wieczność. Podczas któej dwa uczucia będą w takim człowieku w duszy ... Przejmująca rozpacz z powodu swego losu, i wściekłość nie mająca sobie równej z ...własnego powodu , że własny Twój wybór zadecydował o tym że odrzuciłeś Boga i spędzasz wieczność gdzie spędzasz. 

I zapewniam Cię że tej ogromnej rzeszy potępieńców - będzie widoczna szczęśliwość ludzi będących u Boga - w mieście które dla nich przygotował.  Własna nienawiść w duszy i żal jaki będzie przez to spotęgowany przerasta możliwość pojmowania.

I to stan na wieczność. Oto wasza oczekiwana "wolność" od Boga. Razem z demonami i wszelkimi spaczonymi , wynaturzonymi umysłami . Wieczność w waszym piekle - pełnym wolności od Boga. 

 

Yoda

Portret użytkownika Alien1974

.............................

........................................ Różaniec to mantra i służy do programowania ludzi. Jezus Chrystus ostrzegał przed tym m.in mówiąc to: 

7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie.

Ew. Mt. 6

Strony

Skomentuj