Już w niedzielę nowoczesny system komputerowy przeliczy głosy

Kategorie: 

Źródło: internet

Najważniejsze wybory XXI wieku odbędą się już w tą niedzielę. Wszyscy są w gotowości, na ulicach widzimy plakaty z dziwnymi twarzami, roznoszących wyborcze ulotki, a z telewizorów słyszymy ciągłe obietnice. Telewizje mainstreamowe prześcigają się w zachwalaniu "swoich".

Za parę dni nastąpi cisza wyborcza, choć dla Konfederacji trwa ona już kilka lat. Zaraz po wyborach: zliczeniu, przeliczeniu i podzieleniu głosów przez dziwny inteligentny super system, dowiemy się czy będziemy musieli zapłacić haracz grupom nacisku, czy  może w sejmie będzie istniała partia prawdziwych Polaków ?

Dowiemy się również, czy dalej będziemy wykonywać zalecenia rządu globalnego w sprawie wdrażania "ocieplenia klimatu chemtrails". Przed nami ekscytujący wieczór wyborczy w czasie którego odpowiedni programiści-nowocześni dziadkowie leśni, z nadzorem odpowiedniego państwa, ustawią, albo ustalą nam nasza przyszłość.

Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 88 komitetów wyborczych: 1 koalicyjny, 30 partyjnych i 57 komitetów wyborców. Żeby wprowadzić jakichkolwiek kandydatów do parlamentu, komitet partyjny i wyborców musi przekroczyć magiczny 5-procentowy próg wyborczy, a komitet koalicyjny 8-procentowy. 13 października dowiemy się jak zadecydowało Niebo rządzone przez Zbawiciela Jezusa oraz społeczeństwo, a i nie wykluczone, że nowoczesne dziadki leśne kontrolujące serwery i przepływ danych. Do niedzieli Polacy chrześcijanie powinni zwiększyć ilość modlitwy do Boga Wszechmogącego, bo tylko On może nam pomóc w dobie NWO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Felipesku

Do jakiego boga ty chcesz sie

Do jakiego boga ty chcesz sie modlic jak ten twoj bog ktory to stworzyl to jeat ten zly bog... tobie sie wydaje ze swiat ktory widzisz to jest ten stworzony przez boga ktorego kochasz ale zostales oszukany i patrzysz na zludzenie wykreowane przez inna istote... chcialbym bardzo abyscie to umieli pojac.

Portret użytkownika еuklidеs

Bolszewickim pisiorom należy

Bolszewickim pisiorom należy wytrącić argument z ręki, że cokolwiek wygrali nie biorąc udziału w wyborach. Powtarzam, każdy wyborca PiSu jest zwykłym bandziorem, złodziejem i głupcem, który w wyborach ma szansę to udowodnić i nic ponad to.

Portret użytkownika Kwazar

A ty co ? Kolejne

A ty co ? Kolejne marśmierdzące quavienko co coś chciało POWIEDZIEĆ ? ale Ale to co piszesz ...Ani, ani to sprawiedliwe,mądre,składne i do rzeczy. To tymczasem tyle.Jeśli jeszcze raz się "sprośisz" To specjalnie dla takich jak ty będę o wiele konkretniejszy.Zasługujesz na to po prostu. 

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że byli oszukiwani" M.Twain

Barany żyjące całe życie w strachu przed wilkiem którym straszył je ich pasterz, zostaną ostatecznie zjedzone przez pasterza i jego rodzinę.

Strony

Skomentuj