Chcą wymazać z medialnej rzeczywistości Konfederację, czy to się im uda ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Już niebawem wybory do sejmu, 13 października okaże się, czy Polska będzie dalej podległa Wielkiemu Bratu, ONZ i WHO, czy może będzie niepodległą. Jedyną partią polityczną, niezwiązaną z globalistami banksterami, jest Konfederacja, dlatego siły zła próbują zatuszować istnienie jedynego propolskiego ugrupowania ! Starająsię ich wymazać ze świadomości Polaków.

26 września 2019, w czwartek, w głównym wydaniu „Wiadomości”, pokazano dziwne wyniki sondażu Pollster dla „Super Expressu”. Obok wyświetlenia dwóch nieprawdziwych grafik, nie pokazano dalszych komitetów powyżej progu wyborczego, w tym Konfederacji. Sprawę dokładnie opisały e-gazety.

 

Krzysztof Bosak w komentarzu do całej tej żałosnej sytuacji stwierdził o „publicznej kompromitacji w kwestii uczciwości wobec społeczeństwa”. – Z kolei Robert Winnicki pisał na Twitterze, że „Wiadomości” TVP „w kolejnych akcjach przeciw Konfederacji zawstydzają Urbana i Michnika”. 

Konfederacja zapowiedziała w piątek pozew przeciw Telewizji Polskiej, która nie podała w wydaniu "Wiadomości" prognozowanego w sondażu wyniku wyborczego komitetu. Politycy Konfederacji zapowiedzieli również skargę do KRRiT ws. niezapraszania ich przedstawicieli do programów TVP.

TVP oraz inne stacje boją się Konfederacji bo jest to jedyna siła polityczna otwarcie wyjaśniająca kwestię żydowskiego mienia bezdziedzicznego (ang. heirless property), co jest jednym z najbardziej sensacyjnych tematów w dyskusji o bezprawnej reprywatyzacji całego państwa. Projekt ustawy JUST ACT jest jedynie podstawą do przejęcia przez Departament Stanu USA obowiązków z zakresu monitorowania stanu realizacji celów wynikających z Deklaracji Terezińskiej, której rządząca formacja PiS przez ostatnie lata nie odrzuciła, a mogła to zrobić, tak jak mogła przez cztery lata odrzucić Konwencję Stambulską zwaną dla niepoznaki „antyprzemocową”, a która pod płaszczykiem obrony kobiet przemyca ideologię gender.

To właśnie tajną "umowę stambulską"  w Bułgarii uznano za sprzeczną z konstytucją, a w Chorwacji wywołała masowe protesty. Tymczasem większość polskich mediów, organizacji społecznych i polityków wciąż chowa głowę w piasek. Dotyczy to również partii rządzącej, a przecież nadchodzi drastyczna podwyżka ZUSu, po której będziemy obserwować jeszcze więcej upadłości gospodarczych tych najmniejszych, z których rząd chce drenować, do tego dojdzie podpisany przez rządz "Pakt Klimatyczny", który dalekosiężnie ma zniszczyć przemysł i doprowadzić do smutnych celów "Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030" ! Wszystko to, a jest tego więcej, pokazuje, że jedyną polską siłą jest Konfederacja, która jak się okazuje będzie dbała o zaprzestanie mordowania dzieci nienarodzonych, tych najbardziej bezbronnych !

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika 777

Witold Tumanowicz, jeden z

Witold Tumanowicz, jeden z liderów Konfederacji, zapowiedział stworzenie ustawy anty-LGBT, która pozwoli na wyrzucenie prowokacyjnych symboli i zachowań z przestrzeni publicznej. Dodał, że jego formacja jest oburzona zdarzeniami na marszu homoseksualistów w Lublinie i doprowadzi do „rozdziału LGBT od państwa”.

– My jako Konfederacja doprowadzimy do sytuacji, w której przegłosujemy ustawę anty-LGBT. To jest jeden z fundamentów tego, dlaczego idziemy do Sejmu – powiedział Witold Tumanowicz. – Ta najbliższa kadencja Sejmu jest do tego, żeby wypracować taką dobrą ustawę – dodał. Polityk podkreślił, że w treści ustawy powinny znaleźć się zapisy pozwalające na wyrzucenie z przestrzeni publicznej wszelkich prowokacyjnych symboli, a także zachowań nawiązujących do ideologii LGBT.

Podczas konferencji prasowej, liderzy Konfederacji przywołali zdarzenia z sobotniej manifestacji homoseksualistów, która przeszła ulicami Lublina. Politycy wyrazili swoją dezaprobatę dla działań tęczowych aktywistów, którzy dopuścili się profanacji symboli narodowych i religijnych. Witold Tumanowicz zwrócił jednak uwagę na zachowanie policji, która ochraniała manifestację LGBT. Jego zdaniem doszło do przekroczenia pewnych norm, ponieważ przeciwnicy tęczowego marszu zostali potraktowani przez funkcjonariuszy gazem łzawiącym. Miało to miejsce m.in. na samym początku marszu, kiedy grupa ok. 200 osób próbowała zablokować przemarsz zwolenników ideologii LGBT.

– Chcemy wyrazić ogromne oburzenie tym, co się działo na ulicach naszego miasta, ponieważ nie dość, że profanowane były polskie symbole narodowe, polskie symbole święte, religijne, mamy do czynienia z sytuacją, w której normalni mieszkańcy Lublina byli gazowani, bo chcieli się sprzeciwić tej manifestacji – stwierdził Tumanowicz.

Portret użytkownika Lommo

Z tym pozwem wyborczym

Z tym pozwem wyborczym przeciwko telewizji to p. Bosak oczywiście ma rację, bo tak  żałosnych metod  manipulacyjnych to prawdę mówią nie przypominam sobie  nawet z czasów Dziennika Telewizyjnego. Ale sama  Konfederacja jeśli chce przejść przez próg to niech nie wrzuca na filmiki dziadka Korwina ktory  w felietonach dalej  proszę sensownie ale  przed kamerą zwykle wychodzi na conajmniej  oszołoma. Natomiast młot z uniwersyteckimi patentami Mentzen niech się nie udziela nigdzie bo swoimi bredniami jest w stanie uwieść najwyżej smarkaczy którzy i tak nie pójdą na wybory. A ogólnie to Konfederacja ma pewne szanse gdyż jest  wcale niemała ilość  osób które z nieustannego pisowskiego nadawania o 500+ nic nie ma. Ponadto wydaje się  że Konfederacja nie potrafi wykorzystać motywu istniejącego w narodzie co tu owijać niezadowolenia z masowego wpuszczania do Polski obcokrajowców spoza Unii. Wystarczy poczytać posty pod tematami jak różni ekonomiści i eksperci zachwalają tych obcokrajowców. Ze strony czytelników takich  tematów widać wyrażne niezadowolenie z masowego napływu. Sam w każdym razie  nie zapomnę że Polakom nie można było jechać nawet jak Polska już była w Unii. A do Polski jak gdybym nigdy nic wpuszcza się dziadów z całego świata i to jak podają dane - na skalę największą na świecie. 

Portret użytkownika Beata_

Witam, wyłącznie mikrofonu

Witam, wyłącznie mikrofonu przez marszałka Panu Robertowi  Winnickiemu, który odniusł sie a zwłaściwie nagłośnił m.in 446 podczas nocnej exspresowej debaty w sejmie cytat "  Robert Winnicki dodał, że rząd boi się debaty w tej sprawie. Wtedy głos odebrał mu Marszałek Sejmu Marek Kuchciński   "  jest jakby for pocztą tego czego SPODZIEWA SIE  PiS po wejściu KONFEDERACJI. Proszę Państwa otóż Hanuka w grudniu 2019 będzie zagrożona. I  o tym doskonale wiedzą nasi kochani Polin PiS, PO i inne ...  PSL. Uważam, że ... Niech wygra ten PIS,  ALE NIECH DO SKŁADU WEJDZIE  JAK NAJSZYBCIEJ KONFEDERACJA. Głosuję ja i brat na KONFEDERACJĘ. Pozdrawiam Wszystkich. 

Portret użytkownika ttteis77

tak jak osoba,

tak jak osoba,

która łamie prawo,

zostaje konsekwentnie ukarana.

a w tym przypadku:

łamania obietnic,

nie dotrzymywania ich,

ma być inaczej?.

WY macie sie wypowiadać jasno.

Nie chodzi o wybory.

A to w jaki sposób partie postępują,

przez objęcie władzy.

Portret użytkownika ttteis77

wszyscy jesteście inteligę

wszyscy jesteście inteligę'tni. A jednak nie potraficie pisać prawa które dyktuje warunki, Nie wam, a władzy która obejmie urząd. Czy ludzie mają racje?, ze dajecie sie w d**** r***ać?. to oni mają tańczyć jak im zagracie, nie odwrotnie.

Strony

Skomentuj