Chcą wymazać z medialnej rzeczywistości Konfederację, czy to się im uda ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Już niebawem wybory do sejmu, 13 października okaże się, czy Polska będzie dalej podległa Wielkiemu Bratu, ONZ i WHO, czy może będzie niepodległą. Jedyną partią polityczną, niezwiązaną z globalistami banksterami, jest Konfederacja, dlatego siły zła próbują zatuszować istnienie jedynego propolskiego ugrupowania ! Starająsię ich wymazać ze świadomości Polaków.

26 września 2019, w czwartek, w głównym wydaniu „Wiadomości”, pokazano dziwne wyniki sondażu Pollster dla „Super Expressu”. Obok wyświetlenia dwóch nieprawdziwych grafik, nie pokazano dalszych komitetów powyżej progu wyborczego, w tym Konfederacji. Sprawę dokładnie opisały e-gazety.

 

Krzysztof Bosak w komentarzu do całej tej żałosnej sytuacji stwierdził o „publicznej kompromitacji w kwestii uczciwości wobec społeczeństwa”. – Z kolei Robert Winnicki pisał na Twitterze, że „Wiadomości” TVP „w kolejnych akcjach przeciw Konfederacji zawstydzają Urbana i Michnika”. 

Konfederacja zapowiedziała w piątek pozew przeciw Telewizji Polskiej, która nie podała w wydaniu "Wiadomości" prognozowanego w sondażu wyniku wyborczego komitetu. Politycy Konfederacji zapowiedzieli również skargę do KRRiT ws. niezapraszania ich przedstawicieli do programów TVP.

TVP oraz inne stacje boją się Konfederacji bo jest to jedyna siła polityczna otwarcie wyjaśniająca kwestię żydowskiego mienia bezdziedzicznego (ang. heirless property), co jest jednym z najbardziej sensacyjnych tematów w dyskusji o bezprawnej reprywatyzacji całego państwa. Projekt ustawy JUST ACT jest jedynie podstawą do przejęcia przez Departament Stanu USA obowiązków z zakresu monitorowania stanu realizacji celów wynikających z Deklaracji Terezińskiej, której rządząca formacja PiS przez ostatnie lata nie odrzuciła, a mogła to zrobić, tak jak mogła przez cztery lata odrzucić Konwencję Stambulską zwaną dla niepoznaki „antyprzemocową”, a która pod płaszczykiem obrony kobiet przemyca ideologię gender.

To właśnie tajną "umowę stambulską"  w Bułgarii uznano za sprzeczną z konstytucją, a w Chorwacji wywołała masowe protesty. Tymczasem większość polskich mediów, organizacji społecznych i polityków wciąż chowa głowę w piasek. Dotyczy to również partii rządzącej, a przecież nadchodzi drastyczna podwyżka ZUSu, po której będziemy obserwować jeszcze więcej upadłości gospodarczych tych najmniejszych, z których rząd chce drenować, do tego dojdzie podpisany przez rządz "Pakt Klimatyczny", który dalekosiężnie ma zniszczyć przemysł i doprowadzić do smutnych celów "Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030" ! Wszystko to, a jest tego więcej, pokazuje, że jedyną polską siłą jest Konfederacja, która jak się okazuje będzie dbała o zaprzestanie mordowania dzieci nienarodzonych, tych najbardziej bezbronnych !

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ttteis77

nie zastanawiajcie sie kogo

nie zastanawiajcie sie kogo wybrac. Kogo nie wybrać jest bardziej uzasadnione.

powinno być w prawie wyjaśnione.

kto, nie dotrzymał obietnic w czasie urzędowania, powinno się taką partię nie dopuśic do kolejnych wyborów, zabronić głosowania na taką partię, taka partia nie ma możliwości startowaia w wyborach przez określony czas.

Jak również, złamanie przez daną partię obietnic wyborczych. które powinny mieć jasne uzasadnienie, przy natychmiastowym oddaleniu tej że partii od władzy którą obecnie obejmuje.

Ponadto, cofnięciu zmian jakie dokonała i

na mocy prawa uzasadnić nowe wybory

bez mozliwości startowania w nich omawianej partii.

 

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika SurvivorMan

Póki jeszcze chwilowo w

Póki jeszcze chwilowo w internecie są ostatnie przejawy wolności i Konfederacja może za pomocą internetu obwieszczać światu swe istnienie, to nie zniszczą nas i nie zamilczą całkowicie!!!
A po ostatnich cyrkach w wykonaniu zachowujących się niczym komuniści sukinsynów z PiSu i z TVPiS, oznajmiam, że jeśli ktoś przy mnie powie że PiS to partia demokratyczna, to dostanie wpierd.l na otrzeźwienie umysłu!!!
WON Z TYMI SZUJAMI!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj