ONZ chce zdelegalizować patriotów z Polski!

Kategorie: 

Źródło: internet

Okres przedwyborczy w "kaju nadwiślańskim" jest bacznie obserwowany przez globalne elity, dlatego 16 września 2019 r. "Komitet ds. Likwidacji Dyskryminacji Rasowej ONZ" (CERD) przedstawił rekomendacje dla Polski w zakresie realizacji postanowień Międzynarodowej Konwencji z 1966 roku w sprawie likwidacji wszelkich form dyskryminacji i nakazał, aby Polska „zapewniła skuteczne wdrożenie prawa delegalizującego organizacje promujące, lub nawołujące do dyskryminacji rasowej, takie jak Ruch Narodowy, Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska, Falanga" i wiele innych ! Zażądano też zaostrzenia przepisów Kodeksu karnego w taki sposób, aby członkostwo w tych organizacjach było czynem karalnym („punishable offence”) !

 

Świat stacza się powoli w odmęty Nowego Porządku więc elity muszą dbać by nikt się nie wyłamał i nie stworzył oazy wolności, której gwarantem są organizacje narodowe, a zwłaszcza Konfederacja Braun-Narodowcy-Korwin! Ogromne szanse na dostanie się do sejmu wspomnianych Polaków Konfederacji tak zdenerwowały globalistów, że ci z ramienia Komitetu ONZ wyrazili niepokój z powodu „istnienia i otwartego działania” w Polsce organizacji, które – zdaniem CERD – „promują nienawiść rasową” oraz „publicznie eksponują symbole nazistowskie, faszystowskie i totalitarne”.

Komitet wezwał Polskę do podjęcia działania, które mają na celu zwalczanie mowy nienawiści, przestępstw motywowanych nienawiścią, przeciwdziałają uprzedzeniom i stereotypom względem mniejszości narodowych i etnicznych, migrantów i uchodźców. Zobowiązuje też Polskę do przeciwdziałania i monitorowania skali zjawiska underreportingu, czyli niedostatecznym zgłaszaniem organom ścigania przestępstw motywowanych nienawiścią.

 

To pokazuje jak poważna jest sytuacja i jak ważne są głosy na Konfederatów a nie na partię rządzącą, która wykonuje bardzo wiele z zaleceń tajnej międzynarodówki ! Zbliżamy się do ważnego dziejowego momentu, już 13 października będziemy wiedzieć czy wybory sfałszowano, czy bano się zaniżyć zbyt duży wynik jedynej polskiej formacji, nie bojącej się głośno mówić o żydowskich uroszczeniach 447.

Dlatego jako chrześcijanie powinniśmy prosić w modlitwach Jedynego Króla całego kosmosu Jezusa, który ma wszelką władzę na Ziemi i w Niebie, by się zlitował nad nami, oczywiście również Jego Matkę Maryję Dziewicę wspomożycielkę, bo groźba omamienia Polkaków nowym wspaniałym światem zrównoważonego rozwoju Agendy 2030-NWO jest przerażająca.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Szokujące INFO ws. żydowskich

Szokujące INFO ws. żydowskich roszczeń majątkowych! "Żydzi są silni słabością Polaków"! W. Wysocki!

https://www.youtube.com/watch?v=r8zf2x0p_m0&t=6s

Indie i Chiny chcą gotówki m.in. od Polski. Na program walki z ociepleniem.Premier Indii Narendra Modi i prezydent Chin Xi Jinping tuż przed szczytem ONZ zażądali od krajów rozwiniętych, do których zaliczona została także Polska, gotówki na zwiększenie swojego zaangażowania w zwalczanie „globalnego ocieplenia”.Specjalny szczyt klimatyczny przy okazji sesji ONZ został zwołany osobiście przez Sekretarza Generalnego António Guterresa, który liczy, że przywódcy polityczni będą chcieli wykazać gotowość do zwiększenia planów klimatycznych i przyspieszenia dekarbonizacji światowej gospodarki.W specjalnych oświadczeniach opublikowanych we wtorek, pierwszy i czwarty największy emitent „gazów cieplarnianych” na świecie wzywają bogate kraje do wywiązania się ze swoich zobowiązań dotyczących wyłożenia 100 miliardów dolarów rocznie do 2020 roku na specjalny fundusz pomocowy dla krajów rozwijających się ( beneficjentami mają być m.in. Chiny i Indie), by poradziły one sobie ze skutkami „zmian klimatu”.Jako największy kraj rozwijający się Chiny „mają również prawo do otrzymywania funduszy” – stanowi oświadczenie chińskiego ministerstwa ekologii i środowiska.Zdaniem Pekinu, kraje rozwinięte powinny również „wdrożyć i wzmocnić” oraz „szanować zobowiązanie” do „wspierania świata rozwijającego się w przeciwdziałaniu zmianom klimatu”.http://www.pch24.pl/indie-i-chiny-chca-gotowki-m-in--od-polski--na-program-walki-z-ociepleniem-,70924,i.html#ixzz5zwejQ2Dz

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Luu

Wiele drzew ma swoje pasożyty

Wiele drzew ma swoje pasożyty... może i są potrzebne, ale w nadmiarze niszczą drzewo, swojego żywiciela, pozwalają mu umrzeć powoli, w cichym cierpieniu... jedynie silne drzewa są w stanie uzdrowić się, a nasze drzewo jest jednym z większych, trwalszych i ważniejszych. Wszyscy wiemy, że wybory to wybór, który został nam dany pomiędzy jednym g a drugą d. Wybieramy mniejsze zło... hmm zło jest złem i działa przeciw nam. W jaki sposób pokazać, dać znać systemowi, że w zasadzie to nie mamy wyboru?! Nasz wybór to fikcja... Dlatego nie idę na wybory. Wprowadzam bojkot. Pzdr

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Każde państwo ma jakąś tam

Każde państwo ma jakąś tam wewnętrzną mafie, ale tylko 6 mafii ma własne państwa na własność są to państwa POPiSowe i Watykan. Oczko z ręki! Kto ma rozum ten rozumie co to jest oczko z ręki. A w okolicy Europy pozostałe 4 państwa czysto bandyckie to: Ukraina Kosowo Libia oraz najważniejszy bandyta to takie małe coś na pustyni to tam gdzie w dzień wojskowi snajperzy strzelają do cywilów. Razem z Polin i Watykanem daje to liczbę 6(66).

PS

Magister... przeczytałeś Statut Kaliski, który jest podstawą tzw Konfederacji? https://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski

Strony

Skomentuj