Donald Trump twierdzi, że wygląda pomarańczowo przez energooszczędne żarówki

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Donald Trump przyznał, że wygląda jakby był pomarańczowy, ale tylko dlatego, że jest ciągle fotografowany w świetle energooszczędnych żarówkami.

 

Charakterystyczny pomarańczowy odcień skóry prezydenta USA jest obśmiewany podczas całej jego kadencji. Doprowadziło to do szyderczych przezwisk wymyślonych przez jego przeciwników, takich jak Cheeto Chief i Mango Mussolini.

Podczas rozmowy z członkami Kongresu USA na temat jak to określił - „naiwnych” działań zmierzających do oczyszczenia środowiska - Trump zakwestionował sens używania żarówek zainstalowanych w hotelu Marriott Waterfront w Baltimore.

„Żarówka. Ludzie pytają: Co jest z żarówką? Powiedziałem: „Oto historia…” I spojrzałem na nią – na żarówkę, z której jesteśmy zmuszeni korzystać. Po pierwsze, dla mnie, co najważniejsze, to oświetlenie nie jest dobre. Zawsze wyglądam przy nim na pomarańczowego. To oświetlenie jest najgorsze”. „A po drugie, ta żarówka jest wiele razy droższa niż ta stara tradycyjna, która działała bardzo dobrze. I bardzo ważne, nie wiem, czy o tym wiesz, istnieją ostrzeżenia. Jeśli się zepsuje, staje się niebezpiecznym odpadem. Chodzi o gazy w środku ... Nie mówią ci o zagrożeniach związanych z żarówką i zwykle nie mówią ci o koszcie wyprodukowanie tej żarówki”.

Donald Trump nie zauważył chyba rewolucji w technice oświetlenia jaką wywołały LEDy. Rzeczywiście starego typu jarzeniowe żarówki energooszczędne świeciły nieco na pomarańczowo i zawierały toksyczne związki a ich recykling nie był sprawą prostą. Jednak przy świetle z LEDów, Donald Trump nie powinien już wyglądać na pomarańczowego, dlaczego zatem tak wygląda?

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

RAMBO ostatnia krew 2019 - to

RAMBO ostatnia krew 2019 - to świadczy że przemysł rozrywkowy z USSA jest mało ciekawy jak psie odchody wyschłe na słońcu. No wiecie ta mniejszość jest kompletnie jałowa twórczo. Nadal nie wyszli z poziomu komiksów. Jednak to nic nie lękajcie się Parafianie! bądźcie silni duchem, bo oni za to są świetni w popełnianiu zbrodni.

Portret użytkownika Medium

Podejrzewam, że gdyby Trump

Podejrzewam, że gdyby Trump się przestał opalać (podejrzewam w solarium) miałby bardzo jasną różowiutką skórę niemowlęcia, żeby nie powiedzieć - albinosa. Ludzie o rudych włosach często mają taką jasną cerę. Trump chce to ukryć pod opalenizną.

Strony

Skomentuj