Szwedzki naukowiec twierdzi, że kanibalizm zakończy głód na świecie i złagodzi zmiany klimatu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Walka z globalnym ociepleniem zaczyna przybierać coraz bardziej niebezpieczny obrót. Według szwedzkiego naukowca, sama rezygnacja z jedzenia mięsa i przejście na dietę opartą głównie o warzywa i owoce może okazać się niewystarczająca. Jego zdaniem, ludzie powinni zastanowić się nad kanibalizmem, co dodatkowo może rozwiązać głód na świecie.

 

Magnus Söderlund z College of Commerce uczestniczył w szczycie Gastro Summit, który odbył się w Sztokholmie w dniach 3-4 września. Podczas swojego przemówienia próbował przekonywać, że ludzkość powinna stopniowo przełamywać tabu w kwestii kanibalizmu, ponieważ jedzenie ludzkiego mięsa mogłoby rozwiązać wiele problemów.

 

Söderlund, który jest behawiorystą i strategiem marketingowym, uważa, że ludzi można powoli przekonywać, aby chociaż spróbowali, jak smakuje ludzkie mięso. Jednak podczas jego przemowy, gdy zapytał osoby siedzące na widowni, czy jest ktoś chętny spróbować ludzkiego mięsa, tylko garstka podniosła rękę.

Szwedzki naukowiec jest przekonany, że gdyby ludzie zaczęli praktykować kanibalizm, mogliby zahamować globalne ocieplenie i rozwiązać problem niedoboru żywności, z którym będziemy się zmagać w przyszłości.

 

Promowanie kanibalizmu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Popularyzacja jedzenia ludzkiego mięsa mogłaby nieść ze sobą niebezpieczne konsekwencje. Można do nich zaliczyć np. wybuch nowych nieznanych chorób. Nawet podczas łagodnego kryzysu, głodni ludzie mogliby zacząć napadać i zjadać innych, co można byłoby określić mianem poważnej epidemii – epidemii zombie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Groot

Nie raz powtarzałem, że to

Nie raz powtarzałem, że to cholernie niebezpieczna sekta, jest gorsza od faszyzmu i komunizmu razem wziętych, a jej trzon stanowią "ludzie" psychiczne chorzy, którzy w normalnym świecie byli by zamknięci w psychiatryku. Dziś tacy ludzie są "naukowcami" i tworzą współczesną "naukę". I tacy oto są właśnie wyznawcu "religii matki natury" modlący się do drzewa.

Portret użytkownika inzynier magister

ten pan zwany "naukowcem" to

ten pan zwany "naukowcem" to jest wybitny znawca okultyzmu i tajemnych misterii w czasie których zjada się ludzi, dlatego chce to rozpowszechniać pod przykrywką ekologizmu by elity oficjalnie już mogły jeść ludzkie mięso !

Elyty NWO nowych hitlerowców od Agendy 2030 chcą teżwprowadzić prawnąlegalizację pedofilii dlatefgo w Polsce lewacy nie chcą prawa które PiSowcy wprowadzajążeby nie można gwałcić dzieci ! To wszystko jest początkiem bo elity NWO ONZ i WHO jużniedługo będą wszystkich nadzorować przez globalny system punktów społecznej poprawności bestii o której Biblia nam wspomina dużo !

Zboczeńcy od homoseksualizmu i LGBT nienawiodząchrześcijan bo w Biblii wyraznie jest zakazany związek zboceński faceta z facetem i ze zwierzętami !

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

1 Kor 6:9

9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kangurku jesteś jak

Kangurku jesteś jak dzieciaczek. Oczywiście, że u wielu par hetero modne są obecnie stosunki analne. Jeśli chodzi o oral, nie jest to wynaturzeniem. Osobniki hetero uprawiające anal, to kryptopedalstwo. Nie wiem jak nazwać kobiety to uprawiające... Obrzydliwe suki i tyle...

edit: widzę, że spedalonych suk tu nie brakuje... Na 20 kobiet aż dziesięć spedalonych suk...

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

W Rosji były badania robione

W Rosji były badania robione naukowe i statystyczne. Okazuje się, że to choroba mózgu, która powstaje na skutek analnych stosunków rodziców. Niektóre bakterie jelitowe jakoś przedostają się do płodu i modyfikują mózgi dzieci robionych przez osoby, które w taki sposób regularnie ze sobą współżyją...

Strony

Skomentuj