Pojedynczy gen homoseksualizmu nie istnieje

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Po tym gdy WHO przegłosowało, że z homoseksualizmem człowiek się rodzi więc nie jest on chorobą, wydawało się, że tylko kwestią czasu będzie odnalezienie genu odpowiadającego za wykazywanie skłonności seksualnych względem własnej płci. Naukowcy stwierdzili jednak, że taki pojedynczy gen nie istnieje. Lobby LGBT może być zdruzgotane.

 

Z badań przeprowadzonych przez Broad Massachusetts Institute of Technology oraz Harvard, wynika, że nie istnieje coś takiego jak "gen homoseksualizmu”, a skłonności homoseksualne są uwarunkowane wpływami środowiska i kulturowymi. Badanie przeprowadził międzynarodowy zespół naukowców, któremu przewodniczył znany genetyk z Harvardu, dr Andrea Ganna.

 

Udało się przeanalizować dane pochodzące od ponad 470 tys. osób poszukiwano jakichś wspólnych wzorców będącym wyznacznikiem homoseksualizmu. Naukowcom udało się odnaleźć pięć takich wzorców które statystycznie wiązały się z zachowaniami homoseksualnymi. Jeden z nich odpowiadał za hormony płciowe a drugi za zmysł węchu. Nie udało się jednak odnaleźć pojedynczego genu homoseksualizmu.

Genetycy stwierdzili w badaniu, że ich zdaniem homoseksualizm jest wynikiem oddziaływania genów oraz środowiska, tak jak większość cech u ludzi. Chyba pytaniem retorycznym pozostaje to czy uczenie o homoseksualizmie w szkołach, czego domagają się środowiska LGBT, jest takim oddziaływaniem. Można też dodać, że wyniki tych badań nie są zaskoczeniem i są dość logiczne, bo jeśli istniałby taki gen homoseksualizmu, to niby jak miałby być przekazywany? 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika minoduesp

Wszystkie ludzkie płody na

Wszystkie ludzkie płody na wczesnym etapie rozwojowym są żeńskie , potem następuje ich różnicowanie na płcie. Ale i tak nie zawsze wszystko idzie "zgodnie z planem" i niektórzy rodzą się w "nie swoim ciele" - tak powstają transeksualiści. Bo o płci decyduje nie tylko ciało ale i mózg . Idąc dalej tym tropem można założyć ,że w mózgach homoseksualnych osób, definiowanie odpowiadającego fizycznej płci popędu seksualnego (w okresie dojrzewania) przebiegło błędnie ! Zatem można wywnioskować ,że jest to problem wady rozwojowej mózgu i raczej nic się z tym zrobić nie da .. No chyba ,że ktoś kiedyś zbuduje aparaturę do "reinstalacji systemu" ale na to musimy jeszcze poczekać - kto wie jak długo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

transseksualiści, to co

transseksualiści, to co innego. U nich występują zarówno geny męskie jak i żeńskie. Posiadają również organy płciowe żeńskie i męskie w różnym stadium rozwoju. To błąd natury i nie mam do nich nic o ile nie wypełzają na zewnątr i nioe wnoszą żądań społecznych. Natomiast pozostałe to zboczenia, z którymi o ile się obnażają, należy znaleźć "ostateczne rozwiązanie"...

Portret użytkownika nel35

To, że ktoś się urodził taki

To, że ktoś się urodził taki czy owaki, nie oznacza, że mieści się w normie.

Wikipedia:

Zdrowie – stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności (zob. dobrostan subiektywny). W ostatnich latach definicja ta została uzupełniona o sprawność do „prowadzenia produktywnego życia społecznego i ekonomicznego” a także wymiar duchowy .

Wyróżnia się:

  1. zdrowie fizyczne – prawidłowe funkcjonowanie organizmu, jego układów i narządów;
  2. zdrowie psychiczne:
    • zdrowie emocjonalne – zdolność do rozpoznawania emocji, wyrażania ich w odpowiedni sposób, umiejętność radzenia sobie ze stresem, napięciem, lękiem, depresją, agresją,
    • zdrowie umysłowe – zdolność do logicznego, jasnego myślenia;
  3. zdrowie społeczne – zdolność do nawiązywania, podtrzymywania i rozwijania prawidłowych relacji z innymi ludźmi;
  4. zdrowie duchowe – u niektórych ludzi związane z wierzeniami i praktykami religijnymi, u innych osobisty zbiór zasad, zachowań i sposobów osiągania wewnętrznego spokoju i równowagi.
Portret użytkownika Laura

Wyniki testu... jakie są,

Wyniki testu... jakie są, każdy widzi. Społeczność znz.... jaka jest, każdy widzi ))) Odważę się napisać, że ci, którzy plusowali moje pytanie mają w sobie choć trochę empatii....najbardziej rozczarowuje Angelus, bo osobiście miałam go za światłego gościa. Aż mnie kusi, żeby zapytać, co by zrobił, gdyby jego syn, córka, wnuk lub wnuczka okazali się homo. Nie zapytam, bo wiem.....posłałby na leczenie, najlepiej antybiotykami ))) Los bywa przewrotny i pewnie jeszcze nie raz wielu zderzy się z niewygodną sytuacją w swoim życiu. Nie wiem, co zrobiłby Kangur, gdyby jego mały Kangurek zapragnął przestać jeść zwierzęta, albo zakochał się w koledze.....padłby na zawał jak nic )))) Tyle w temacie......

Portret użytkownika Kwazar

Laura napisała: "Odważę się

Laura napisała: "Odważę się napisać, że ci, którzy plusowali moje pytanie mają w sobie choć trochę empatii" Tak. tak.Jasne,że się odważysz. Jeśli jest po twojej myśli to według twoich kryteriów świata poznawczych to,to jest empatia.Ty wiesz,że to nie jest absolutnie ani trochę odkrywcze ? Tylko o SEDNIE sprawy i rozwiązaniom zapomnij.To ciebie KOMPLETNIE nie dotyczy. Najważniejsza jest empatia.

Portret użytkownika Bibi

Jeżeli normalnie wychowa

Jeżeli normalnie wychowa swoje dziecko przekazując odpowiednie wartości to nic takiego się nie zdazy. A jeśli jego syn czy córka oświadczy że jest homo to znaczy że coś w wychowaniu poszło nie tak. I tak należy to wyleczyć ale u psychoterapeuty tak jak każde zaburzenie

 

Portret użytkownika babka

Jeżeli środowisko miałoby aż

Jeżeli środowisko miałoby aż taki wpływ to droga Bibi dzieci alkoholików należałoby od razu zapisać do AA , dzieci złodziei prewencyjnie zamykać. Na szczęście to nie jest takie jednoznaczne z tzw porządnych rodzin często wywodzą się przestępcy a z rodzin alkoholików porządni ludzie. 

Portret użytkownika Kangur.

Babko, nie zrozumiałaś

Babko, nie zrozumiałaś przekazu Bibi...przecież napisała, że skoro dziecko,  pomimo normalnego wychowania, oświadcza, że jest chore na pedalstwo, to należy próbować je wyleczyć...a Ty piszesz, że od razu preferencyjnie  trzeba je zamykać w kryminale albo wysyłać na terapię...preferencyjnie, to można tabletki na hemoroidy przyjmować, gdy ma się siedzącą pracę.

Trafiłaś za to, jeśli chodzi o dzieci z bogatych rodzin...to doskonałe porównanie, bo takie dzieci są właśnie z wypaczonego bogatego ŚRODOWISKA, bez zasad i wartości....tam liczy się pieniądz, tak jak u LGBT-wynaturzeńców liczy się tylko dymanie.

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika jaceks77

Jeżeli będą dobrymi rodzicami

Jeżeli będą dobrymi rodzicami i odpowiednio wychowają dzieci to nigdy nic ich takiego nie spotka. To rodzic walcząc o materializm na ziemi zapomina o dzieciach a one chcąc zwrócić jego uwagę dokonują złych wyborów. Więc to od nas rodziców zależy jak wychowamy dzieci (czasa i trzeba skarcić od czego się odchodzi) . Nie dobrobyt materialny powinien być najważniejszy. Dziadek opowiadał , że kiedy Rosjanie wywozili ich na Syberię to pierwsi umierali bogaci, bo nie mogli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ci którzy potrafili ciężko pracować z reguły przeżywali bo potrafili się dostosowac do nowej rzeczywistości. Ciekaw jestem ilu homo by się odnalazło podczas wojny lub większego kataklizmu ? Też by chodzili w paradach i mówili że żywność i leki im się należą ?

Portret użytkownika patataj

Co ma homoseksualizm do

Co ma homoseksualizm do odnalezienia się podczas wojny czy większego kataklizmu
O większości homo nawet nie wiesz że mają takie preferencje bo zostawiają to dla siebie i sie z tym nie obnoszą, ta cała reszta która robi z tego biznes ma nie po kolei w głowie

Portret użytkownika babka

W tym co napisałeś tkwi sedno

W tym co napisałeś tkwi sedno sprawy. Większość tych ludzi chce po prostu żyć normalnie na ile to możliwe . Na ulicę wychodzą dewianci sponsorowani przez wiadomo kogo by wywoływać podziały poprzez agresje i oni  najbardziej szkodzą swojemu środowisku. Dewianci są w każdym środowisku również hetero wystarczy przytoczyć wspomnianą przez Sceptyka aferę z tęczowym nomen omen music boxem.

Strony

Skomentuj