Czy Polska będzie nadal Polską po wyborach z roku 2019?

Kategorie: 

Źródło: internet

Już za miesiąc, bo 13 października 2019 odbędą się wybory do sejmu i senatu. Od wieków Polska to strefa walki o możliwość posożytowania na Narodzie Polskim, dlatego od lat wybory są miejscem gdzie ścierają się ukryte antypolskie siły wpływu. Wiele wskazuje, że i tym razem będziemy świadkami dziwnych nocnych cudów serwerowych. Już od tygodni opinia publiczna jest przyzwyczajana do mizernego wyniku Konfederacji Narodowców-Brauna i Korwina.

Za to wszystkie proenwuowskie ugrupowania rosną w siłę, potwierdzając tym samym pozorną propagandową chęć Polaków do samozaorania jak i unicestwienia, i tak już słabej państwowości. Przecież w Polsce, niby wolnej i praworządnej ktoś, jakaś nieznana osoba, zdołała przeforsować ustawę 1066-6, mówiącą o oddaniu suwerenności niewidzialnym intenacjonalistom NWO. W Polsce po roku 89 dzieją się dziwne polityczne rzeczy, tak dziwne, że aż irracjonalne. Po ostatniej wygranej niewidoczne siły były na tyle silne i bezczelne, iż podczas orędzia Beaty Szydło wyłączyli nadajniki TVP.

Do dziś nie poinformowano o rzeczywistych przyczynach tzw. "awarii". Do tego wszystkiego w Polsce jest dużo cudów nad urną. Np w kanadyjskich wyborach, gdzie z zasady jest nieco ponad 1% głosów nieważnych, karta do głosowania jest idiotoodporna. Na górze wyraźnie jest napisane, jak trzeba głosować, graficznie pokazany jest przykład, a nie jak u nas - na dole, drobnym druczkiem, jak to u nas drukują, bo na PiS i Konfederację głosują mochery, a one słabo widzą. Najwyższy i nieprzerwany jest jednak poziom medialnych kombinacji na umysłach Rodaków.

Fałszowany jest w niezrepolonizowanych stacjach i gazetach obraz rzeczywistości dezinformacją. Świadomość polityczna sporej części nasączonego tzw. europeizmem społeczeństwa, uniemożliwia jej wybór nawet na poziomie „chłopskiego rozumu”. Jak w krajach totalitarnych, obecnie zakodowana jest w sporej ilości umysłów nienawiść do polskości, pogarda do partii składających się w końcu z ich rodaków chcących dobra dla Polski, i kompletna bezkrytyczność wobec ludzi, którzy robią im od lat brązowe coś na i w głowę.

Jeżeli nie wybierzemy dobrze to przegniły, spękany fundament państwa, jakim są społeczności lokalnych kacyków NWO, tzw. "europejskości i postępu", doprowadzi w końcu do jego zawalenia się i zlania z eurosojuzem szaleństwa multi-kulti, ale chyba o to chodzi wrogom chrześcijańskiej Polski, gdzie królować powinien Chrystus ?

Ostateczne rozwiazanie kwestii polskiej albo kwestii iluminackich zdrajców Polski

https://youtu.be/oD48isoKnf8

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (6 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika alvaro31185

“Ustawa 447” (S.447 – Justice

“Ustawa 447” (S.447 – Justice for Uncompensated Survivors Today/JUST Act – “sprawiedliwość dla ofiar, którym nie zadość uczyniono”) to amerykańska ustawa, która dotyczy restytucji mienia ofiar Holocaustu. W maju 2018 roku została podpisana przez prezydenta USA, Donalda Trumpa. Jest konsekwencją Deklaracji Terezińskiej, sygnowanej przez 46 państw, w tym Polskę, w czerwcu 2009 roku.

Z ustawy wynikają dwie konsekwencje:

  1. zobowiązanie Departamentu Stanu USA do złożenia sprawozdania na temat sytuacji zwrotu mienia pożydowskiego,
  2. ustawa jest podstawą prawną do tego, żeby USA poprzez swoje kanały dyplomatyczne wspierały odzyskiwanie pożydowskich majątków bezspadkowych. Stany Zjednoczone mają wspomagać międzynarodowe organizacje wspierające ofiary Holocaustu.

Co nam grozi?

Ustawa budzi nasz sprzeciw, ponieważ jest niezgodna z polskim i międzynarodowym prawem. Według tych ogólnie przyjętych regulacji mienie bezspadkowe, czyli takie, do którego nie ma spadkobierców, przechodzi na Skarb Państwa danego kraju, natomiast organizacje żydowskie roszczą sobie pretensje na podstawie prawa krwi.

Po drugie, nie ma powodu, dla którego Polacy mieliby komukolwiek wypłacać jakiekolwiek sumy – nasz naród podczas II wojny światowej poniósł największe straty osobowe. To sprawcy, a nie ofiary, są zobowiązani do wypłacenia odszkodowań.

Po trzecie, kwoty roszczeń organizacji żydowskich sięgają nawet 300 miliardów dolarów – to trzykrotność rocznego budżetu Polski! Wypłacenie takiej sumy oznaczałoby kompletne bankructwo i upadek gospodarczy naszego kraju lub przejęcie polskiego mienia przez organizacje żydowskie.

W 1960 roku rząd PRL zawarł z USA umowę w sprawie roszczeń obywateli amerykańskich. Mówi ona m.in. o roszczeniach z tytułu nacjonalizacji, przejęcia własności, utraty użytkowania na podstawie polskich ustaw, dekretów i innych zarządzeń i długów przedsiębiorstw, które zostały znacjonalizowane. Na realizację tych roszczeń Polska zapłaciła 40 mln dolarów (20 rocznych rat po 2 mln dolarów). W tekście umowy można przeczytać, że “po wejściu w życie niniejszego układu rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał rządowi polskiemu, ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do rządu polskiego”, a jeśli jednak obywatele amerykańscy będą przedstawiać Polsce roszczenia, to nasz rząd przekaże je USA.

Postawa rządu

Ze strony izraelskich polityków i przedstawicieli zagranicznych mediów, szczególnie w ostatnim czasie, pod adresem Polaków padło wiele oszczerstw sugerujących, że jesteśmy narodem, który kolaborował z nazistowskimi Niemcami. Wobec tych absurdalnych i bulwersujących kłamstw polski rząd nie wystosował żadnego jasnego komunikatu, w którym sprzeciwiałby się takiej narracji. Nasze organy państwowe bagatelizują ten problem, a media spychają go w niebyt.

Widząc bierność polskich władz, czujemy się w obowiązku zaprotestować. Nie możemy bezczynnie siedzieć w oczekiwaniu na następne kłamstwa. Kampania “Nie Dla Roszczeń” jest jedyną inicjatywą dotyczącą tej sprawy. Jedyna nadzieja w naszej mobilizacji!

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika euklides

odzyskiwanie pożydowskich

odzyskiwanie pożydowskich majątków bezspadkowych.

To jest potrójny oksymoron. Jak ktoś może odzyskać coś co niegdy do niego nie należało. Jak można otrzymać w spadku coś co jest bezspadkowe. Jak ktoś może otrzymać coś w spadku, skoro nic go ze spadkobiercą nie łączy. Żyjemy w epoce paranoi.

Portret użytkownika Artur

MAGISTER.

MAGISTER.

PIS wymyślił haka . 500+ będzie wypłacane po wyborach ze spłatą od pierwszego lipca a dlaczego nie płacą na bieżąco? 500+ to szantaż pisu i nic innego. Wygramy. Dostaniecie ze spłatą a może stwierdzimy że zabrakło kasy. Pis coś kręci a prawda wyjdzie po wyborach. Kręci jak zawsze i jeszcze pejsatym pozwala nas inwigilować.

Prawo i sprawiedliwość jest po stronie pisu reszta to przestępcy. Taka jest prawda pisu.

Portret użytkownika Alien1974

<p>..........................

.......................................... Widzę  że nawet tu Tadek ma swoich zwolenników Smile Pisowska junta przegra i kościół kat....olicki przegra  PS 

Sen w krainie, 
w dotkliwej dolinie, 
sen w kraju na prowincji raju. 
W kajdany zakuć, 
zdać, 
zapomnieć.
W kajdany i zapomnieć. 
W kajdany zakuć, 
zdać, 
zapomnieć.
Zapomnieć.

Śpiącą spuszczam głowę, 
śpiącą piszę odę: 
jak nie chadzam w bój, 
jak chadzam na ugodę. 
W święcie podległości przekonany, 
w przejednaniu zjednany.
W kajdany zakuć, 
zdać, 
zapomnieć.
W kajdany i zapomnieć. 
W kajdany zakuć, 
zdać, 
zapomnieć.
Zapomnieć.

Śpię, 
wiec można mnie skrócić o głowę, 
śpię, 
zabrać głowę, 
dając bóle fantomowe. 
Śpię, 
więc można rozlać mą krew, 
każąc mnie po szmate biec. 
Tani sułtani, nabijcie faję, 
w butelce macie nas, 
już całą zgraję. 
Bierny naród musi być,
bierny naród. 
Wierny naród musi być,
wierny naród.
Twardy orzeł do zgryzienia...

- Lao Che, sen a la tren

Portret użytkownika dziadek

 

 

SMRODZIARZE   01.09.2019r,

 

Chodzą po ulicach piękni zadymiarze

Zdradzają nas donosami i nikt ich nie karze

Elitą się karzą nazywać szczególną, wybraną

A udowadniają, że są, ale elitą szmacianą.

 

A na dowód, że tego jest im jeszcze mało

Ogłupić i okraść kraj swój by się chciało

Na szczęście nie można więc dziś się krzyczy

Że nie ma demokracji, dla nich, dla lewicy.

 

Za głupi na wojnę, przewrót nie wychodzi

Ale za to mogą Polskę nam zasmrodzić

Najpierw w Gdańsku puścili nam śmierdzące ścieki

Teraz znów w Warszawie fekalia do rzeki.

 

Taka to elita, agenturalnej zdrady, jątrząca

I jeszcze na dodatek okropnie śmierdząca

Trzymaj ich Panie daleko od rzeki i szosy

A najlepiej ich zabierz tam, gdzie ślą donosy.

 

Tylko w naszym kraju się mogło to zdarzyć

Gdzie 30 procent narodu nie stać się odważyć

By postawić tamę i gonić śmierdzącego dziada

Bo ciągle nie wiedzą, gdzie prawda, gdzie zdrada.

 

Oby tylko ta prawda nie przyszła po czasie

I na postronku nie poszli Ci co z boku da się

Warto zapamiętać tych co i tu, i tu stali

By zwycięstwa sobie zbyt nie przypisywali.

Portret użytkownika Bon

Czytajac ostanie zdanie

Czytajac ostanie zdanie poczulem sie, jakbym rozmawial z dzieckiem... Niby wszystko sie klei, niezle rozeznanie w temacie. Zaczynasz myslec sobie, kurcze niezly jest jak na swoj wiek... i nagle ciach! Wpada tekst pokroju "i wtedy przyjdzie Godzilla i zabije wrogow!". Serio? Wiara? Modlitwa? No bez jaj... trzeba zakasac rekawy a nie czekac na cud. Na wszelki wypadek przeczytalem to zdanie dwa razy, czy to oby nie bym sarkazm. Nie byl...

Strony

Skomentuj