Zbliżają się wybory do sejmu, kto przekroczy magiczny próg ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Jest szansa na ponowne sklejenie Konfederacji ! Panowie Jakubiak i Liroy, po utworzeniu własnego ugrupowania, prowadzą rozmowy z Konfederatami pana Brauna, Narodowców i Korwina ! Wybory do sejmu na jesieni 2019 zbliżają się szybkimi krokami. Niestety po prawej stronie namnożyło się ugrupowań politycznych, niektórzy mówią o "politycznym rozwolnieniu".

Można próbować zgrubnie przewidzieć wyborczy wynik, zwłaszcza w sytuacji kiedy mamy specjalne wspomożenie dla ludzi biednych w postaci 500 plus. Jest to spora grupa wyborców, chcąca ratować swoją sytuację kartką na PiSowskie "pińcet".

Nie ma wątpliwości, że główną pulę zgarnie "Jarek" i "partia ryżego", ale kto będzie trzeci, czwarty i piąty ? Widzimy jak już teraz, pod koniec sierpnia, TVP wciska swoim widzom 'kit', w ich opinii Konfederacja jest ciągle pod progiem, osiągając zaledwie 4 procenty ! Wydawać się może, że jest to prawdopodobne przygotowywanie opinii publicznej na "nocne cuda serwerowe", po których ponownie nie przekroczy progu ?

Tym razem może być jednak inaczej ! Wybory do parlamentu różnią się od tych do eurokołchozu, i to bardzo. Chociaż z Konfederacji odeszła pani Godek i panowie Jakubiak, Liroj, to ciągle jest to jedyna silna partia, zdolna zdecydowanie przekroczyć 7 procent ! Jak wspomnieliśmy, po prawej stronie utworzyło się kilka/kilkanaście partyjek, jednak samotnie nie mają żadnych szans na przekroczenie progu, absolutnie żadnych ! Dodatkowo pojawili się na scenie zmiennokształtni z PSLu, tym razem w komitywie z Kukuzem, będą udawać rolniko-anty systemowców.


Wszyscy oni bez zjednoczenia z Konfederatami są jedynie wydmuszkami, politycznymi fantastami. Możliwe że czwartą siłą, zdolną przekroczyć 5-cio procentowy próg, będzie grupa filantropa lub stary komunistyczny beton. Im bliżej do punktu krytycznego, tym walka się zaostrza. Jeśli można by coś podpowiedzieć grupie trzymającej obecnie władzę, to należało by przed samymi wyborami wypuścić ujawnienie jakiejś mega afery, po której ludzie nie chcieli by patrzeć już więcej na "pobratymców ryżego". Możemy również przewidzieć, prawie na 100 procent, pojawienie się historii o "ruskich agentach", czy "onucach", bądz "terrorystach konfederatach"...

Te wybory zadecydują o przyszłości Polski, dobrze wiemy o istnieniu pewnej grupy od magicznej liczby 447, chcącej nas zamienić w wiecznych niewolników. Mamy dodatkowo wybudować na naszym terytorium niebezpieczną i nie ekonomiczną elektrownię atomową, a paliwo do niej kupować od obcych, tak byśmy stali się uzależnienie od atomowego kopalnego paliwa.

 

Jako biedne społeczeństwo mamy również już zapowiedziany nakaz oddawania wyharowanych pieniędzy w drastycznie zwiększonej składce ZUS. To wszystko zmusza Polaków chrześcijan do podjęcia jedynie słusznej decyzji, do najważniejszego wyboru. Należy wybrać Go, wszystkie nadzieje pokładać w Jezusie Miłosiernym, naszym jedynym Zbawicielu, tylko On może ułożyć odpowiednio scenę polityczną, by nas nie rozjechał zachodni walec zła !

 

Skuteczni wprowadzą posłów? Zaczyna się batalia o sejm! | M. Maciejowski

https://www.youtube.com/watch?v=NNze7NbEvVA

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika euklides

POPiS trzeba bezwzględnie

POPiS trzeba bezwzględnie odstawić od koryta, jednak przy pomocy wyborów, które sami organizują jest to niemożliwe. Tylko oddolna inicjatywa może nas wyprowadzić na prostą. Ludzie nabierają do siebie zaufania, dlatego sprowadzili Ukraińców...

Portret użytkownika Knight83

Chciałbym  by młodzież i

Chciałbym  by młodzież i ludzie tacy jak ja ok 30 lat zastąpił tych zepsutych dziadów, pazernych na kasę, niedouczonych, zakładanych polityków. Powtazajacy te swoje kłamstwa. Ale kasta  sie trzyma razem. Money niech krzyczą. Nie ma na kogo głosować. 

Portret użytkownika minoduesp

Obojetne kto będzie rządził ,

Obojetne kto będzie rządził , nie ważne z jakiej partii , wiek też jest bez znaczenia .. Powiem tak : Nie troszczcie się o zaszczyty , lecz oto by być zaszczytów godnymi ! Albowiem nie jest ważne kto chce rządzić , ważne jest to kogo ludzie chcieliby na swojego przywódcę . Tak jak wybierało się wodza plemienia .

Portret użytkownika inzynier magister

Właśnie na telewizji leci

Właśnie na telewizji leci konwencja wyborcza partii zboków i psychicznie chorych LGBT, biedroń zapowiada że zniszczy wszystko co polskie, a zwłaszcza Kościół Katolicki ! Dziwne nic nie wspominał o szczutcznych penisach i rozwalonym odbycie w który wkłada mu jego partner penisa ? Nie wspominając o stosunku fekalnym !!!

Badania wskazują, że około 90 procent homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Podczas sześciomiesięcznego badania5, polegającego na codziennym wpisywaniu doznań seksualnych, okazało się, że homoseksualiści mieli średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku.Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera.

Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych5 wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. W 1992 roku26 zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984.
Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem gejowskiego jelita. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego9, opryszczki i raka.

Około 10% homoseksualistów Kinseya przyznało, że praktykuje „złote deszcze” (picie lub pozwalanie na oblewanie się moczem). W największym badaniu środowisk homoseksualistów13 23% przyznało, że praktykuje seks urynowy. W największym wyrywkowym badaniu zachowań homoseksualistów 29% przyznało, że uprawia seks urynowy.

W badaniu zachowań 655 homoseksualistów w San Francisco14 tylko 24% przyznało, że w ostatnim roku byli monogamiczni. 5% monogamicznych homoseksualistów piło mocz, 7% praktykowało wkładanie pięści lub przedmiotów do odbytu, 33% konsumowało fekalia poprzez kontakty analno-oralne, 53% połykało spermę, 59% w poprzedzającym badanie miesiącu miało kontakt ze spermą w odbycie. Jak przedstawiono w tabeli, mniejszość homoseksualistów stosuje tortury dla przyjemności seksualnej. Stosunki z nieletnimi: 25% dorosłych białych homoseksualistów17 przyznało się do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 16 lat lub młodszymi.  http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html#ixzz5xWT3Odzn

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

Zdecydowana większość

Zdecydowana większość wartościowych myślicieli odeszła z portalu aby nie szamotać się z prostactwem i ich ciasnotą umysłową, ponieważ te jątrzące odpady były wspierane przez mola i przez to bezkarne. Polityka promowania prostaków,ciemnoty i chamstwa doprowadziła do upadku poziomu.

Teraz znz zamienia się w portal dla katoli, zaś mol wciska ciągle kity-artykuły o bzdurach ko(s)micznych zaniżając poziom artykułów swymi bajkami. To jego metoda na ogłupianie czytelników.

Pozdrawiam, Cię, Lauro Smile

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat.  Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika Kangur.

Mnie powaliło to, że tylko 25

Mnie powaliło to, że tylko 25% dorosłych białych pedałów przyznało się do pedofilii...moje źródła mówią, że 80% pedalstwa to pedofile i dziwnym zbiegiem okoliczności, wszyscy są członami LGBT.

PS. myślę, że "standardami" Admina jest prawda, a Inżynier magister, przekazuje ją w sposób bezpośredni.

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Doktor Habilitowany

Nie obchodzi mnie co we

Nie obchodzi mnie co we własnym DOMU pan Biedroń wkłada komu gdzie.
Homoseksualizm jak i inne dewiacje od zawsze towarzyszyły ludzkości...
Wiesz ile par heteroseksualnych również próbowało seksu analnego ;P
I kobiety i mężczyźni... 
Naprawde co Cie obchodzi jak się DOROŚLI ludzie bawią ze sobą w swoich czterech ścianach...
Publicznie chyba tych stosunków pan Biedroń nie uprawia Język
Co do stosunków z nieletnimi lat 16, jestem przekonany że wieksza skala jest wśród osób heteroseksualnych :]

>wyborcza partii zboków i psychicznie chorych LGBT
A więc 14% Polaków uważasz za psychicznie chorych zboków. Spora skala.

Tak zagłosuje na partie Lewica
Nie jestem ani zbokiem ani chory psychicznie, a przynajmniej nie bardziej niż reszta ludzi Język

Portret użytkownika Kangur.

@ Doktor Habilitowany hmmm..

@ Doktor Habilitowany hmmm.. twierdzisz, że nie obchodzi cię "co we własnym DOMU pan Biedroń wkłada komu gdzie" ...

...ale interesuje cię "ile par heteroseksualnych również próbowało seksu analnego "...

...i jesteś wręcz przekonany "że wieksza skala jest wśród osób heteroseksualnych ... co do stosunków z nieletnimi lat 16"

hehe - wychodzi na to, że jednak jesteś chorym psychicznie zbokiem, który nie potrafi się z tym pogodzić.

 

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Doktor Habilitowany

Napisałem rzeczy powszechnie

Napisałem rzeczy powszechnie znane i wiadome praktycznie wszystkim.
Nic w tym nie ma odkrywczego, tak działa sobie ten świat
Statystyki są ogólno dostępne, jak ktoś uważa że seks analny = homoseksualizm to można próbować go delikatnie uświadomić
Tak samo z całą resztą
>>...i jesteś wręcz przekonany "że wieksza skala jest wśród osób heteroseksualnych ... co do stosunków z nieletnimi lat 16"
Biorąc pod uwage odsetek osób homoseksualnych, TAK jestem przekonany.

>hehe - wychodzi na to, że jednak jesteś chorym psychicznie zbokiem, który nie potrafi się z tym pogodzić.
Nie wiem gdzie ty żyjesz. Możesz mi naklejać etykietki do woli.
Dowolny komentarz, zawsze znajdzie sie 'naklejacz', najczęściej w tematach politycznych ;]

Portret użytkownika Kangur.

Możesz mi naklejać etykietki

Możesz mi naklejać etykietki do woli

...niczego Ci nie naklejam, sam się określiłeś, jasno i wyraźnie...a Twoje  "powszechnie znane i wiadome rzeczy" być może i takie są, ale tylko w kręgach, w których się "obracasz".

Następnym razem jak napiszesz, że nie interesuje Cię, co kto komu wsadza i w co, to odnieś się do wszystkich, nie tylko do pedałów.

Nie wiem gdzie ty żyjesz.

...w Świecie, gdzie garstka pedałów chce zniszczyć normalność, tradycję, wartości i dzieci...a ja nie zamierzam im na to pozwolić.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj