Zbliżają się wybory do sejmu, kto przekroczy magiczny próg ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Jest szansa na ponowne sklejenie Konfederacji ! Panowie Jakubiak i Liroy, po utworzeniu własnego ugrupowania, prowadzą rozmowy z Konfederatami pana Brauna, Narodowców i Korwina ! Wybory do sejmu na jesieni 2019 zbliżają się szybkimi krokami. Niestety po prawej stronie namnożyło się ugrupowań politycznych, niektórzy mówią o "politycznym rozwolnieniu".

Można próbować zgrubnie przewidzieć wyborczy wynik, zwłaszcza w sytuacji kiedy mamy specjalne wspomożenie dla ludzi biednych w postaci 500 plus. Jest to spora grupa wyborców, chcąca ratować swoją sytuację kartką na PiSowskie "pińcet".

Nie ma wątpliwości, że główną pulę zgarnie "Jarek" i "partia ryżego", ale kto będzie trzeci, czwarty i piąty ? Widzimy jak już teraz, pod koniec sierpnia, TVP wciska swoim widzom 'kit', w ich opinii Konfederacja jest ciągle pod progiem, osiągając zaledwie 4 procenty ! Wydawać się może, że jest to prawdopodobne przygotowywanie opinii publicznej na "nocne cuda serwerowe", po których ponownie nie przekroczy progu ?

Tym razem może być jednak inaczej ! Wybory do parlamentu różnią się od tych do eurokołchozu, i to bardzo. Chociaż z Konfederacji odeszła pani Godek i panowie Jakubiak, Liroj, to ciągle jest to jedyna silna partia, zdolna zdecydowanie przekroczyć 7 procent ! Jak wspomnieliśmy, po prawej stronie utworzyło się kilka/kilkanaście partyjek, jednak samotnie nie mają żadnych szans na przekroczenie progu, absolutnie żadnych ! Dodatkowo pojawili się na scenie zmiennokształtni z PSLu, tym razem w komitywie z Kukuzem, będą udawać rolniko-anty systemowców.


Wszyscy oni bez zjednoczenia z Konfederatami są jedynie wydmuszkami, politycznymi fantastami. Możliwe że czwartą siłą, zdolną przekroczyć 5-cio procentowy próg, będzie grupa filantropa lub stary komunistyczny beton. Im bliżej do punktu krytycznego, tym walka się zaostrza. Jeśli można by coś podpowiedzieć grupie trzymającej obecnie władzę, to należało by przed samymi wyborami wypuścić ujawnienie jakiejś mega afery, po której ludzie nie chcieli by patrzeć już więcej na "pobratymców ryżego". Możemy również przewidzieć, prawie na 100 procent, pojawienie się historii o "ruskich agentach", czy "onucach", bądz "terrorystach konfederatach"...

Te wybory zadecydują o przyszłości Polski, dobrze wiemy o istnieniu pewnej grupy od magicznej liczby 447, chcącej nas zamienić w wiecznych niewolników. Mamy dodatkowo wybudować na naszym terytorium niebezpieczną i nie ekonomiczną elektrownię atomową, a paliwo do niej kupować od obcych, tak byśmy stali się uzależnienie od atomowego kopalnego paliwa.

 

Jako biedne społeczeństwo mamy również już zapowiedziany nakaz oddawania wyharowanych pieniędzy w drastycznie zwiększonej składce ZUS. To wszystko zmusza Polaków chrześcijan do podjęcia jedynie słusznej decyzji, do najważniejszego wyboru. Należy wybrać Go, wszystkie nadzieje pokładać w Jezusie Miłosiernym, naszym jedynym Zbawicielu, tylko On może ułożyć odpowiednio scenę polityczną, by nas nie rozjechał zachodni walec zła !

 

Skuteczni wprowadzą posłów? Zaczyna się batalia o sejm! | M. Maciejowski

https://www.youtube.com/watch?v=NNze7NbEvVA

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika baca

kto przekroczy "magiczny próg

kto przekroczy "magiczny próg" nie wiadomo bo dziki kraj w Palestynie, dziki kraj w Rzymie i dziki kraj w Łoszyngtonie jeszcze się nie zdecydowali... ale wiadomo kto nie przekroczy "magicznego progu"... Korwin - bo Goldberg nigdy nie przekracza, Józef Piłsdudski - bo wycofał się z polityki, Swetru, bo z Joasią zadecydowali że nie bedzie miał czasu na pierogi, sześciu króli, bo stoją murem za Rysiami, no i kaczelnik, bo odkąd położyli nową terakotę próg się zrobił za wysoki...

próg zapewne przeskoczą pederaści, pedofile, transwestyci oraz żydzi...

 

Portret użytkownika ARTUR

Oddajmy Bogu co boskie a

Oddajmy Bogu co boskie a rządowi co rządowe lecz bez względu jaki to będzie rząd i tak będą rządzić masoni . Mamy obecnie Rok Millenijny więc wszystko zmierza ku dobremu końcowi który oczyści Ziemię , nie przejmujmy się kto rządzi lecz jacy jesteśmy w stosunku do innych gdyż to jest miarą wolności i spokoju ducha który czyni nas ludżmi . Nie dajmy się sprowokować ludziom nienawistnym którzy rozpowszechniają złość i czynią nas słabymi , śmiejmy się z głupoty innych / nawet LGBTiAIDS / bo to jest zaleta Homo Sapiens a nie chwytajmy z byle powodu za pałkę jak Neandertalczyk .

Portret użytkownika Kangur.

śmiejmy się z głupoty innych

śmiejmy się z głupoty innych / nawet LGBTiAIDS

...mamy się śmiać, gdy LGBTiAIDS niszczy nasze wartości i tradycję?

...mamy się śmiać, gdy LGBTiAIDS zacznie obmacywać i gwałcić dzieci w przedszkolach?

...mamy się śmiać, gdy LGBTiAIDS nszczy tradycyjną rodzinę?

...mamy się śmiać, gdy LGBTiAIDS profanuje chrześcijańskie wartości?

...mamy się śmiać, gdy LGBTiAIDS degeneruje swoimi zboczonymi marszami młodzież?

...hmmm...NIE, już dość się naśmiałem, teraz przyszedł czas by działać i wytępić w końcu tych, co chcą wytępić nas, normalne społeczeństwo.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika ARTUR

Tak , należy się z nich śmiać

Tak , należy się z nich śmiać gdyż mają za sobą organy przemocy państwowej które agresję przekładają na represje a z LGBTiAIDS czyni niewinne owieczki które są prześladowane . Czasami " Zakazane piosenki " są więcej warte od przemocy i agresji .LGBTiAIDS chcą być prześladowani gdyż to zapewnia im istnienie w mediach i umysłach ludzi , gdy będą wyśmiewani to znikną i zajmą się swoimi sprawami gdyż nikt na nich nie zwróci uwagi .

Portret użytkownika Kangur.

ARTUR Co z tego, że mają za

ARTUR Co z tego, że mają za sobą " organy przemocy państwowej" wszystkich normalnych Polaków nie zamkną.

Gdybyś miał dzieci, to byś zrozumiał, o czym piszę,  ja nie pozwolę, by jakiś wynatórzeniec wyciągał do moich dzieci swoje osrane łapy...nie pozwolę też, by zboczeńcy ze mnie drwili...a Ty sobie się śmiej, skoro tylko na tyle jest Cię stać...tylko pamiętaj, oni nie znikną, jak zamkniesz oczy, oni cię ..."wydymają" :D 

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika ARTUR

Wychowałem 3 dzieci i mam 6

Wychowałem 3 dzieci i mam 6 wnuków lecz zabiłbym osobiście każdego kto by sobie pozwolił na decydowanie jakie poglądy mają wyznawać , nieważne są konsekwencje ale efekt końcowy czyli ocalenie dziecka . Zrobiłbym to oczywiście z uśmiechem na ustach aby nikt nie mógł powiedzieć że była to decyzja w afekcie .

Portret użytkownika Kangur.

No teraz piszesz do rzeczy,

No teraz piszesz do rzeczy, ARTURZE - właśnie takie mam poglądy, nieważne są konsekwencje...ważne jest dobro dzieci, a te LGBT szmaty, otwarcie już mówią o swoich zamiarach...niech zatem rozpoczynają wojnę, ja jestem gotowy, by z uśmiechem na twarzy ...zrobić z nimi co trzeba.

Pozdrówka dla rodziny.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Maksym

A może konfederaci zamiast

A może konfederaci zamiast spychać winę za swój ostatni wynik na błędy serwerów, poszli wreszcie do głowy pozbyli się ze swoich szeregów oszołomów, i przedstawili konkretny program. Ten o którym mówią i wierzą młodzi ludzie. Jeżeli nie jest to jednak możliwe  (co pokazała wewnętrzna gównoburza która, z przynależnych opcji ma zbierać podpisy) , to może powinno się zastanowić czy przypadkiem tą ani nie pisowską ani nie liberalną opcją nie zarządzają ludzie opłacani przez agenture Jareczka. Bo narazie to wygląda tak że, woła się radykalne środowiska gdy trzeba zrobić zadyme i strzelić sobie w kolano w walce z LGBT, która dla w porównaniu z pisonizmem jest żadnym wrogiem dla dawno sprzedanej Ojczyzny.

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

Synu starego Kangura, wita

Synu starego Kangura, wita Cie jeden z onych 60% odmóżdżeńców imbecylowatych - jam Ci to jest jeden z onych...  :)  pomijając wszystko, synu starego Kangura, ja tzn - stary odmóżdzęniec i imbecyl... Smile Zapytowywuję się Ciebie - na kogo mam głosować?... Kango, proste pytaie i prosta odpowiedż - na kogo głosować?... Osobiście, od trzydziestu lat jestem odmóżdżonym imbecylem i takim pragnę pozostać...   :)  PS: Piszesz w poście poniżej, że zamierzasz wyzbyć się nieruchomości i zamienić je w "piniądze" Tzn chcesz zrobić tak jak one żydostwo tego oczekuje - wyzbyć się wartości trwałych za drukowane NIC...  Łokej  :)  Jako że Cię lubię  :)  To podaję Ci pomocną grabę - jeśli Twoje postanowienie jest trwałe i niezłomne, to kup za uzyskane środki - SREBRO w postaci sztabek lub monet buionowych próby 999, a jeśli koniecznie kasa to Franki Szwajcarskie. Jeśli zakupisz SREBRO, to w okreslonym czasie, powielisz swój stan posiadania...

Portret użytkownika Kangur.

Witaj potomku niepokonanej,

Witaj potomku niepokonanej, niewidocznej, choć obecnej Pumy Biggrin

Żeby nie wyszło, iż ja taki mundry aż mózg mi wycieka, napiszę, że przez 30 lat też byłem imbecylowatym odmóżdżeńcem i miałem wybory tam, gdzie Ty...dopiero w tym roku coś mnie natchnęło i pomyślałem, że skoro moja bierność nic nie zmieniła, to może zrobię odwrotnie...i w sumie chuj to dało, ale mam satysfakcję, że coś jednak próbowałem zmienić .

proste pytaie i prosta odpowiedż - na kogo głosować

hmmm...teraz, jak Ozjasz się obraził i wypiął...to już na nikogo, chyba że przed wyborami ktoś jeszcze dojdzie.

Co  do mojej wyprzedaży...no cóż, wolę "drukowane NIC", niż całkiem za darmo oddać me włości pasożydom "lepszy rydz, niż nic"....jako że również Cię lubię, postąpię, jak zaleciłeś...jak już będę na obczyźnie.

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

Rewit   :)  Obczyzna

Rewit   :)  Obczyzna powiadasz synu starego Kangura... Mnie też wq...ło kiedysiejszych czasów w naszej Ojczyżnie wszystko i jeszcze więcej... Wybyłem na lat kilka w świat daleki... ob-żyd-liwców Ci ja z kasiury onej  mamony ograbiałem i tak tam w dalekim świecie sobie poczynałem...   :)  Ale tęsknota na Ojczyzną narastała, narastała i narastała... I zrozumiałem, że niczego i nikogo nie kofam tak jak miłuję ONĄ OJCZYZNĘ naszą umiłowaną i wróciłem w podskokach i już nigdzie mnie nie nosi.... Ale... Zrozumieć to można jedynie poprzez oną autopsyję, bo czasami jest tak, że tylko ta droga pozostaje... Jedż w daleki ony świat synu starego Kangura - zatęsknij, zatęsknij i zatęsknij.... I wrócisz jak ja wróciłem i wielu mi podobnych.... :)   

Portret użytkownika Kangur.

Oj wiem ci ja... nigdy mnie

Oj wiem Ci ja... nigdy mnie na obczyznę nie ciągnęło i teraz jakoś mnie nie ciągnie, ale mam małe dzieci i nie chcę, żeby lizały syry pasożydom, a wszystko na to wskazuje, że od nowego roku zacznie się une lizanie Biggrin

Nie planowałem też pozostać tam do śmierci, wrócę tu, jak rodaków jęzory zabolą, albo jak pasożydom lizanie się znudzi...ktoś wszak będzie tu musiał porządek zrobić, nieprawdaż ? Lol

PS. pozdrówka dla Rodziny, Stefana i Suni Wink

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj