Zbliżają się wybory do sejmu, kto przekroczy magiczny próg ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Jest szansa na ponowne sklejenie Konfederacji ! Panowie Jakubiak i Liroy, po utworzeniu własnego ugrupowania, prowadzą rozmowy z Konfederatami pana Brauna, Narodowców i Korwina ! Wybory do sejmu na jesieni 2019 zbliżają się szybkimi krokami. Niestety po prawej stronie namnożyło się ugrupowań politycznych, niektórzy mówią o "politycznym rozwolnieniu".

Można próbować zgrubnie przewidzieć wyborczy wynik, zwłaszcza w sytuacji kiedy mamy specjalne wspomożenie dla ludzi biednych w postaci 500 plus. Jest to spora grupa wyborców, chcąca ratować swoją sytuację kartką na PiSowskie "pińcet".

Nie ma wątpliwości, że główną pulę zgarnie "Jarek" i "partia ryżego", ale kto będzie trzeci, czwarty i piąty ? Widzimy jak już teraz, pod koniec sierpnia, TVP wciska swoim widzom 'kit', w ich opinii Konfederacja jest ciągle pod progiem, osiągając zaledwie 4 procenty ! Wydawać się może, że jest to prawdopodobne przygotowywanie opinii publicznej na "nocne cuda serwerowe", po których ponownie nie przekroczy progu ?

Tym razem może być jednak inaczej ! Wybory do parlamentu różnią się od tych do eurokołchozu, i to bardzo. Chociaż z Konfederacji odeszła pani Godek i panowie Jakubiak, Liroj, to ciągle jest to jedyna silna partia, zdolna zdecydowanie przekroczyć 7 procent ! Jak wspomnieliśmy, po prawej stronie utworzyło się kilka/kilkanaście partyjek, jednak samotnie nie mają żadnych szans na przekroczenie progu, absolutnie żadnych ! Dodatkowo pojawili się na scenie zmiennokształtni z PSLu, tym razem w komitywie z Kukuzem, będą udawać rolniko-anty systemowców.


Wszyscy oni bez zjednoczenia z Konfederatami są jedynie wydmuszkami, politycznymi fantastami. Możliwe że czwartą siłą, zdolną przekroczyć 5-cio procentowy próg, będzie grupa filantropa lub stary komunistyczny beton. Im bliżej do punktu krytycznego, tym walka się zaostrza. Jeśli można by coś podpowiedzieć grupie trzymającej obecnie władzę, to należało by przed samymi wyborami wypuścić ujawnienie jakiejś mega afery, po której ludzie nie chcieli by patrzeć już więcej na "pobratymców ryżego". Możemy również przewidzieć, prawie na 100 procent, pojawienie się historii o "ruskich agentach", czy "onucach", bądz "terrorystach konfederatach"...

Te wybory zadecydują o przyszłości Polski, dobrze wiemy o istnieniu pewnej grupy od magicznej liczby 447, chcącej nas zamienić w wiecznych niewolników. Mamy dodatkowo wybudować na naszym terytorium niebezpieczną i nie ekonomiczną elektrownię atomową, a paliwo do niej kupować od obcych, tak byśmy stali się uzależnienie od atomowego kopalnego paliwa.

 

Jako biedne społeczeństwo mamy również już zapowiedziany nakaz oddawania wyharowanych pieniędzy w drastycznie zwiększonej składce ZUS. To wszystko zmusza Polaków chrześcijan do podjęcia jedynie słusznej decyzji, do najważniejszego wyboru. Należy wybrać Go, wszystkie nadzieje pokładać w Jezusie Miłosiernym, naszym jedynym Zbawicielu, tylko On może ułożyć odpowiednio scenę polityczną, by nas nie rozjechał zachodni walec zła !

 

Skuteczni wprowadzą posłów? Zaczyna się batalia o sejm! | M. Maciejowski

https://www.youtube.com/watch?v=NNze7NbEvVA

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

Synu starego Kangura, wita

Synu starego Kangura, wita Cie jeden z onych 60% odmóżdżeńców imbecylowatych - jam Ci to jest jeden z onych...  :)  pomijając wszystko, synu starego Kangura, ja tzn - stary odmóżdzęniec i imbecyl... Smile Zapytowywuję się Ciebie - na kogo mam głosować?... Kango, proste pytaie i prosta odpowiedż - na kogo głosować?... Osobiście, od trzydziestu lat jestem odmóżdżonym imbecylem i takim pragnę pozostać...   :)  PS: Piszesz w poście poniżej, że zamierzasz wyzbyć się nieruchomości i zamienić je w "piniądze" Tzn chcesz zrobić tak jak one żydostwo tego oczekuje - wyzbyć się wartości trwałych za drukowane NIC...  Łokej  :)  Jako że Cię lubię  :)  To podaję Ci pomocną grabę - jeśli Twoje postanowienie jest trwałe i niezłomne, to kup za uzyskane środki - SREBRO w postaci sztabek lub monet buionowych próby 999, a jeśli koniecznie kasa to Franki Szwajcarskie. Jeśli zakupisz SREBRO, to w okreslonym czasie, powielisz swój stan posiadania...

Portret użytkownika Kangur.

Witaj potomku niepokonanej,

Witaj potomku niepokonanej, niewidocznej, choć obecnej Pumy Biggrin

Żeby nie wyszło, iż ja taki mundry aż mózg mi wycieka, napiszę, że przez 30 lat też byłem imbecylowatym odmóżdżeńcem i miałem wybory tam, gdzie Ty...dopiero w tym roku coś mnie natchnęło i pomyślałem, że skoro moja bierność nic nie zmieniła, to może zrobię odwrotnie...i w sumie chuj to dało, ale mam satysfakcję, że coś jednak próbowałem zmienić .

proste pytaie i prosta odpowiedż - na kogo głosować

hmmm...teraz, jak Ozjasz się obraził i wypiął...to już na nikogo, chyba że przed wyborami ktoś jeszcze dojdzie.

Co  do mojej wyprzedaży...no cóż, wolę "drukowane NIC", niż całkiem za darmo oddać me włości pasożydom "lepszy rydz, niż nic"....jako że również Cię lubię, postąpię, jak zaleciłeś...jak już będę na obczyźnie.

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

Rewit   :)  Obczyzna

Rewit   :)  Obczyzna powiadasz synu starego Kangura... Mnie też wq...ło kiedysiejszych czasów w naszej Ojczyżnie wszystko i jeszcze więcej... Wybyłem na lat kilka w świat daleki... ob-żyd-liwców Ci ja z kasiury onej  mamony ograbiałem i tak tam w dalekim świecie sobie poczynałem...   :)  Ale tęsknota na Ojczyzną narastała, narastała i narastała... I zrozumiałem, że niczego i nikogo nie kofam tak jak miłuję ONĄ OJCZYZNĘ naszą umiłowaną i wróciłem w podskokach i już nigdzie mnie nie nosi.... Ale... Zrozumieć to można jedynie poprzez oną autopsyję, bo czasami jest tak, że tylko ta droga pozostaje... Jedż w daleki ony świat synu starego Kangura - zatęsknij, zatęsknij i zatęsknij.... I wrócisz jak ja wróciłem i wielu mi podobnych.... :)   

Portret użytkownika Kangur.

Oj wiem ci ja... nigdy mnie

Oj wiem Ci ja... nigdy mnie na obczyznę nie ciągnęło i teraz jakoś mnie nie ciągnie, ale mam małe dzieci i nie chcę, żeby lizały syry pasożydom, a wszystko na to wskazuje, że od nowego roku zacznie się une lizanie Biggrin

Nie planowałem też pozostać tam do śmierci, wrócę tu, jak rodaków jęzory zabolą, albo jak pasożydom lizanie się znudzi...ktoś wszak będzie tu musiał porządek zrobić, nieprawdaż ? Lol

PS. pozdrówka dla Rodziny, Stefana i Suni Wink

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

I wzajemnioza, dla żonki,

I wzajemnioza, dla żonki, synów i psiurki  :)  PS: A tu larum grają, na wojnę z niecnym irkiem i innymi elgiebetami wzywają, a Ty - synu starego Kangura wybywasz... Trudno - sam na starość w szranki stanę z onymi zwyrolami. Bądz pozdrowionym - synu starego Kangura  Smile

Portret użytkownika babka

Raczej nie .W Toruniu masz

Raczej nie .W Toruniu masz właśnie po-pisowski elektorat a oni chodzą na wybory. A jak już tak z Kangurem krytykujecie tych co nie chodzą na wybory to proszę wskażcie tym ludziom partię na , którą powinni zagłosować. Taką którą tworzą Polacy i mają program , który jest dobry dla Polski i Polaków. 

Portret użytkownika Kangur.

Babko, cofnij się w czasie..

Babko, cofnij się w czasie...i powiedz, co by wyszło, gdyby te 60% imbecyli zagłosowało ? ... teraz faktycznie jest już po ptakach Babko, radzę spieniężyć wszystkie nieruchomości, zanim pasożydy to ogarną ... ja to zrobię w przyszłym miesiącu.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj