Odkryto motyla, który jest w połowie samicą i w połowie samcem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Natura niekiedy potrafi zaskoczyć. Niewątpliwie przykładem czegoś takiego jest występowanie organizmów wykazujących jednocześnie cechy męskie i żeńskie. Nie chodzi bynajmniej o hermafrodytyzm, ale o dziwaczną anomalię zwaną gynandromorfizmem, która powoduje, że zwierzę jest dosłownie w połowie samicą i samcem.

 

Przeważnie organizmy wykazujące cechy gynandromorfizmu charakteryzują się asymetrią ciała. Są one podzielone dokładnie w połowie. Jedna część organizmu wykazuje cechy męskie a druga żeńskie. Najczęściej ta dziwna anomalia genetyczna dotyka owady, zwłaszcza motyle. Spotyka się ją również u ptaków, pająków i skorupiaków.

W przypadku motyli często objawia się to tym, że z jednej części ciała wyrasta skrzydło charakterystyczne dla samca a z drugiej dla samicy. U homarów wygląda to jeszcze bardziej spektakularnie, tak jakby ktoś od linijki wyznaczył granice dla strony należącej do samca i samicy. Często w tym przypadku towarzyszy temu również inne ubarwienie obu połówek.

Nie zanotowano przypadków wystąpienia gynandromorfizmu u ludzi,  ale nie znaczy to, że nie jest to możliwe. Hinduski bóg lub bogini, Ardhanarishvara, wskazuje cechy charakterystyczne dla gynandromorfizmu.

Jedna część ciała jest męska a druga żeńska i są rozdzielone równo po połowie. Być może postać tej bogini/boga, została zainspirowana przez jakiegoś człowieka który cierpiał na tą chorobę genetyczną.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika keri

drako, ty jesteś LGBT i to

drako, ty jesteś LGBT i to agresywny. LGBT zajmują się sobą, a ty zmieniasz mi płeć, czyli jesteś z wierchuszki LGBT i to wypaczonej. ROFL

Nie ma dla mnie znaczenia  jaką mi płeć przypisujesz, jednak to, że ją zmieniasz świadczy o tym, że jesteś żałosny, zajadły i gorszy od tych z tęczowych parad, bo oni się bawią, a ty rzygasz jadem ROFL

 

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat.  Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika Kangur.

jesteś żałosny, zajadły i

jesteś żałosny, zajadły i gorszy od tych z tęczowych parad, bo oni się bawią

"bawią" hahahaha, oni się bawią ???  gumowymi kutasami ??? udając kopulację na oczach dzieci???!!! próbując wprowadzać zajęcia masturbacji w przedszkolach!!!!!????? niszcząc i profanując wartości???????? ...jakoś mi i milionom normalnych ludzi, ta "zabawa" się nie podoba...i mówimy wam DOŚĆ!!!

...napiszę ci w tajemnicy irek, że już w nawet w telewizornii głośno się o was zrobiło i zaczęli poruszać kwestię waszej agresji i profanacji...to świadczy już tylko o jednym, nadciąga wasz koniec, LGBT degeneraci.

PS. nie istnieje na Świecie kobieta, która by była tak wypaczona jak ty irek, ty po prostu jesteś chory i wbiłeś sobie do tej chorej bani, że jesteś kobietą... nigdy nią nie byłeś i nie będziesz, jesteś tylko nic niewartym LGBT-wynaturzeńcem popierającym innych LGBT-wynaturzeńców.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika babka

Czytając Wasze wpisy dochodzę

Czytając Wasze wpisy dochodzę do wniosku ,że cel został osiągnięty, bo celem jest skłócenie społeczeństwa a nie walka o jakieś tam prawa. Kangur ktoś ustala normy . Jeżeli większość osobników danego gatunku jest heteroseksualna i zdolna do prokreacji tylko w takim układzie to zrozumiałe, że zostało to uznane za normę. Matka natura nie jest niestety nieomylna więc rodzą się osobniki od normy odbiegające fizycznie bądź psychicznie i mają prawo do miejsca w społeczeństwie. Oni nie wybrali swego losu. Większość pewnie wolałaby spełniać standardy i normy . Jedynie jakiś procent jest może zadowolony ze swej ,,odmienności,, Ci ludzie są zmanipulowani i wykorzystywani przez ludzi władzy bo w ten sposób pogłębiają się podziały w społeczeństeie i ludzie nie zauważają prawdziwych dramatów. Za tzw komuny społeczeństwo było tak zjednoczone , że walczyło o swoje prawa. Każda podwyżka kończyła się strajkami i manifestacjami i upadkie rządu. Dzisiaj ceny szybują : żywność opłaty wszystko podnoszą a ludzie kłócą się o aborcję czy lgbt które to tematy można bezpiecznie wywoływać bo temat aborcji jest tak załatwiony , że nie można go ruszyć w żadną stronę i podobnie lgbt. Jest to tylko przelewanie z pustego w próżne i odwracanie uwagi od prawdziwych problemów.

Osobiście mam to gdzieś kto z kim sypia pod warunkiem, że są to osoby dorosłe , podejmyją decyzję dobrowolnie i nie miesza się w to dzieci.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ależ tu absolutnie nie chodzi

Ależ tu absolutnie nie chodzi o to, że są wśród nas odmieńcy, bo jest to biologicznie w naturze normalne. Sęk w tym, że te odmieńce wychodzą ze swoim odmieństwem na ulice i dążą do uznania ich jako normalnych i zdolnych do dezintegracji dzieci, żądających specjalnych praw i przywilejów!! Za to KOMIN!!!

Portret użytkownika Kangur.

Ale władzy teraz nic nie

Ale władzy teraz nic nie zrobisz Babko, najpierw trzeba "usunąć" jej psy gończe, czyli wynaturzeńców, dopiero potem, zabrać się za tych LGBT-polityków...chociaż myślę, że jak zobaczą, co się dzieje, to sami pouciekają..

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika babka

Kangur trudno Cię zrozumieć

Kangur trudno Cię zrozumieć Zafiksowałeś się , że lgbt = pedofilia i najchętniej puściłbyś ich wszystkich przez komin.Nie przeczę ,że pedofile też tam się plączą ale oskarżanie wszystkich jak leci o pedofilę to przegięcie. Poza tym nie zagraża Ci ktoś kto się ujawnia prawdziwe zło działa w ukryciu pod płaszczykiem dobroczynności i przyjaźni. Pedofile są wszędzie tam gdzie są dzieci. Wśród nauczycieli,lekarzy , psychologów, trenerów, księży ,tzw artystów, księży. Niestety zdarzają się też wśród przyjaciól i rodziny. Dziwię się , że tego nie rozumiesz.                                                                                                        Keri ma rację pisząc o lgbt kościelnym czemu Ty tak zażarcie zaprzeczasz. Masz facetów poprzebieranych w sukienki ,obwieszonych błyskotkami. Są wśród nich udowodnine przypadki homoseksualizmu i pedpfilii, wcale nie odosobnione. Jest to najgorszy rodzaj lgbt bo cieszą się zufaniem społecznym i chronieni są przez swoich zwierzchników i najczęściej bezkarni.

Portret użytkownika Kangur.

Keri ma rację pisząc o lgbt

Keri ma rację pisząc o lgbt kościelnym czemu Ty tak zażarcie zaprzeczasz.

Babko, czemu z uporem maniaka próbujesz zrobić ze mnie głupka?, myślisz, że zwalając winę na KK sprawisz, że i ja zacznę tak myśleć??? czemu wciąż przekierowujesz uwagę tam, gdzie nie trzeba??? jak nie KK to nauczyciele, lekarze , psycholodzy, trenerzy...wszędzie jest jakaś patologia, ale LGBT jest celowo stworzoną i hojnie sponsorowaną przez pasożydy PATOLOGIĄ, mającą na celu zniszczenie od środka całych społeczeństw, kiedy to w końcu zrozumiesz...jak będzie za późno?

Irek jest piewcą ideologii LGBT i będzie pisał tak, jak mu każą, będzie rzygał na KK, będzie na nie pluł, będzie się wyśmiewał z katolików, będzie krytykował tradycyjną rodzinę i jej wartości, bo jest tylko tępym wynaturzeniem...on jest tylko produktem LGBT, bezmyślnym i bezwartościowym typem, który niczego w życiu nie osiągnął.

...czy to KK wysyła pedalstwo na ulicę?

...czy to KK stworzyło projekt masturbowania dzieci??

...czy to KK niszczy tradycyjną rodzinę i jej wartości???

...czy to KK wysłało zboczeńców na Jasną Góre????

 

Wiem doskonale, że sponsorują to pasożydy, nie KK...wiem, że te same pasożydy opłaciły niektórych polityków, by promowały LGBT zboków, ale sporo innych polityków już się temu stanowczo sprzeciwia...tak więc odpuść już KK, bo takie chore gadanie, nie zaklnie rzeczywistości i faktów.

Jeżeli zaś chodzi o "KOMIN", to masz rację, jeżeli zboczeńcy nie przestaną atakować, to przez niego przelecą, tylko pamiętaj Babko, że to nie ja rozpocząłem tę wojnę, tylko oni, to nie ja chcę zniszczyć ich "społeczeństwo", tylko oni chcą zniszczyć moje, chcą zniszczyć mnie i moje dzieci, a ja na to nie pozwolę...tak jak miliony ludzi na Świecie...

Ty to nazwałaś "fiksacja" - ja nazywam realnym zagrożeniem, przed którym trzeba się zacząć bronić wszelkimi sposobami.

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika babka

Nie dogadamy się raczej bo Ty

Nie dogadamy się raczej bo Ty zawężasz problem pedofilii do lgbt a ja patrzę z szerszej perspektywy. Dla Ciebie lgbt to sami zboczeńcy natomiast zboczeńców w sutannach nie należy piętnować a przecież lgbt to nie kosmici tylko wspomniany lekarz czy prawnik z któego usług być może  korzystach i nawet o tym nie wiesz bo Cię nie nagabuje an Twoich bliskich. Natomiast przez to , że przez lata ukrywało się problem pedofilii w kościele ucierpiało mnóstwo dzieci bo kto by tam uwierzyl , że ksiądz może być zboczeńcem.

Na koniec Ci powiem, że w mojej miejscowości nie ma osób lgbt a jak są to nikt o tym nie wie ani o ich ofiarach. Natomiast są księża,dzieci księży, kochanki księży i dzieci , które ucierpiały przez księży.

Strony

Skomentuj