Odkryto motyla, który jest w połowie samicą i w połowie samcem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Natura niekiedy potrafi zaskoczyć. Niewątpliwie przykładem czegoś takiego jest występowanie organizmów wykazujących jednocześnie cechy męskie i żeńskie. Nie chodzi bynajmniej o hermafrodytyzm, ale o dziwaczną anomalię zwaną gynandromorfizmem, która powoduje, że zwierzę jest dosłownie w połowie samicą i samcem.

 

Przeważnie organizmy wykazujące cechy gynandromorfizmu charakteryzują się asymetrią ciała. Są one podzielone dokładnie w połowie. Jedna część organizmu wykazuje cechy męskie a druga żeńskie. Najczęściej ta dziwna anomalia genetyczna dotyka owady, zwłaszcza motyle. Spotyka się ją również u ptaków, pająków i skorupiaków.

W przypadku motyli często objawia się to tym, że z jednej części ciała wyrasta skrzydło charakterystyczne dla samca a z drugiej dla samicy. U homarów wygląda to jeszcze bardziej spektakularnie, tak jakby ktoś od linijki wyznaczył granice dla strony należącej do samca i samicy. Często w tym przypadku towarzyszy temu również inne ubarwienie obu połówek.

Nie zanotowano przypadków wystąpienia gynandromorfizmu u ludzi,  ale nie znaczy to, że nie jest to możliwe. Hinduski bóg lub bogini, Ardhanarishvara, wskazuje cechy charakterystyczne dla gynandromorfizmu.

Jedna część ciała jest męska a druga żeńska i są rozdzielone równo po połowie. Być może postać tej bogini/boga, została zainspirowana przez jakiegoś człowieka który cierpiał na tą chorobę genetyczną.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat. Dowodzi tego historia kk, biblia i poglądy kk. Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika Kangur.

A ja zdementowałem twoje

A ja zdementowałem twoje kłamstwa...nikogo przeciwko sobie nie podburzam, tylko zwracam uwagę na poczynania  LGBT-wynaturzeńców, takich jak ty irek Smile

...uwagę to właśnie ty odwracasz swoimi kłamstwami paranoiku.

 

 

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika keri

AMR, zawęziłeś temat i przez

AMR, zawęziłeś temat i przez to napisałeś tak, jak oczekiwali manipulatorzy informacjami. Babka ma rację - też pisałam o tym:

autor: keri (2019-08-04 20:08)

Dzik Napisał: "parafianie myslą że KK jest przeciwko LGTB choć w rzeczywistości jest za LGTB i je wprowadza".

Dokładnie tak.

KK to watykanskie LGBT, gdyż księżmi są ci, którzy nie mają pociągu seksualnego (LGBTplus), albo są gejami, albo pedofilami, ewentualnie złamali ślubowania i mają partnerki, dzieci.

LGBT watykańskie pierze swoją pedofilię za pomocą LGBT sorosa i wychodzi na tym jako czysty Biggrin Niemożliwe? Parafianom wszystko da się wmówić.

LGBT to przykrywka zdrady Polski przez huje sejmowe, które płaszczykiem LGBT przykrywają swoje uchwalane ustawy na zgubę Polski i Polaków.

Może autor artykułu zająłby się tym co medialny płaszczyk LGBT przykrywa? Po co nam bezsensowne jątrzenie, które LGBT gorsze?

https://zmianynaziemi.pl/comment/491477#comment-491477

Przypominam jeszcze raz:

1. są geje i gejki,

2. jest ruch polityczny LGBT robiony na plecach gejów i gejek sponsorowany przez sorosa,

3. jest LGBT watykańskie,

4. są przeciwnicy LGBT używani do czyszczenia LGBT watykańskiego przy pomocy LGBT sorosa.

Pustak drako ze swym jątrzeniem i  ujadaniem zakwalifikował się na czyściciela sukienek facetów LGBT. ROFL ROFL ROFL

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat. Dowodzi tego historia kk, biblia i poglądy kk. Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Kangur.

Degeneracie irek, ty już

Degeneracie irek, ty już jednego zdania napisać nie potrafisz bez wyrazu "drako"...w dodatku jesteś na tyle głupi, że nie rozumiesz kretynie, iż by wygrać wojnę z o wiele potężniejszym przeciwnikiem, jakim są pasożydy, należy wytrącić im z pazurów broń, w tym przypadku są to zboczeńcy LGBT...twoi kumple zboku.

Oczywiście będziesz szukał winnych w KK, bo takie macie instrukcje...ale spoko, nikt już się na wasze zakłamanie nie nabierze.

Za wyciąganie łapsk do dzieci i niszczenie wartości, czeka na ciebie dewiancie i twoich kumpli "KOMIN"  Smile

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika keri

Babeczko, dokładnie tak samo

Babeczko, dokładnie tak samo jak Ty napisałam w marcu, że nie interesuje mnie co robią dorośli ludzie w swoich łóżkach za obopólną zgodą. Od tego czasu psychol drako dostał szajby. On uważa, że każdy ma nienawidzieć LGBT, a ja brzydzę się nienawistników i tych co zagladają innym do ich łóżek.

Nie mam nic wspólnego z LGBT ani nikt z moich znajomych.

drako dostał świra z nienawiści i przelewa na forum swoją psychozę Biggrin

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat. Dowodzi tego historia kk, biblia i poglądy kk. Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika babka

Kangur reagujesz dokładnie

Kangur reagujesz dokładnie tak jak oczekują ci którzy nami manipulują. Zaczczepić nienawiść , skłócić ludzi i odwrócić ich uwagę od rzeczywistych problemów to są ich sprawdzone metody.  Wśród lgbt jest pewnie mniej pedofili niż wśród ludzi władzy i tzw estabiszmentu choć pewnie jacyś pedofile próbują się pod ten ruch podłączyć. Z całą pewnością wśród nich są tacy , którzy się tylko pod nich podszywają i też nimi manipulują . Wyprowadzają na ulicę i pewnie podpowiadają żeby zaznaczali swoją odrębność. Jakie lgbt stanowi zagrożenie skoro jak sam napisałeś stanowią 4% społeczeństwa czyli margines a ci przebierańcy którzy wychodzą na ulcę to zapewne margines lgbt. No i mamy taką sytuację , że wałkuje się bardziej temat lgbt niż np afery podkarpackiej gdzie mamy do czynienia nie z potencjalnym zagrożeniem a faktyczą prostytucją nieletnich, pedofilią i kto tam wie czym jeszcze na najwyższych szczytach władzy i o to właśnie chodzi.

Każdy się z Tobą zgodzi ,że pedofilia to szczyt zła i , że trzeba to tępić wszelkimi możliwymi sposobami i bronić dzieci bo to nasz święty obowiązek. Tylko tak na zdrowy rozum myślisz ,że wiedząc jak konserwatywne jest nasze społeczeństwo ktoś ośmieliłby się wprowadzić naukę masturbacji w przedszkolu i kto przy zdrowych zmysłach by się tego podjął . Przecież na drugi dzień byłby już za kratkami oskarżony o pedofilię i słusznie. Bądźmy czujni ale nie dajmy sobą manipulować bo tracimy z oczu prawdziwe zagrożenia.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie sposób odnieść się z

Nie sposób nie odnieść się z nienawiścią do tych zboków, skoro jawnie i publicznie chcą zdegenerować nasze pociechy. I nie ważne, czy ktoś to robi specjalnie, by podzielić, czy nie. Fakt jest taki, ze na szczytach władz wielu państw stoją zboki i chcą za wszelką cene wprowadzić zboczenia jako normę społeczną i społecznie akceptowalną. A ponieważ mają władzę, więc należy się spodziewać, że bdzie przymus i prześladowania przeciwników. Nie można do tego dopuścić i należy ową nienawiść do tego ścierwa MANIFESTOWAĆ OTWARCIE DOKĄD NIE ZNIKNIE ONA Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!!!

Portret użytkownika Medium

No i mamy taką sytuację , że

No i mamy taką sytuację , że wałkuje się bardziej temat lgbt niż np afery podkarpackiej gdzie mamy do czynienia nie z potencjalnym zagrożeniem a faktyczą prostytucją nieletnich, pedofilią i kto tam wie czym jeszcze na najwyższych szczytach władzy i o to właśnie chodzi.

Fakt, jak najbardziej! Dobór informacji w mediach stanowi oczywiście manipulację społeczeństwem. Piszesz o aferze podkarpackiej, która jest na wylot kryminalna, ale takimi metodami grają już obce służby, by na przedstawiciela (okupacyjnej) władzy raz - była teczka, zwana na wschodzie kompromatem, dwa - czas ujawnienia materiałów nosi ścisłe konteksty polityczne. 

Nie piszesz natomiast o ponadpolitycznej, w sensie ponad podziałami po-pis-owymi, aferze SKOK Wołomin. Ona też jest zmową milczenia tuszowana i ukrywana.

Nikt by sobie nie życzył sztucznej seksualizacji dzieci, ale również chciałoby się żyć w kraju, gdzie jest przestrzegane prawo i wszyscy przed tym prawem są równi.

Portret użytkownika babka

Podałam aferę podkarpacką

Podałam aferę podkarpacką jako pierwszą z brzegu .Wszystkich nie sposób wyliczyć. Potwierdza to tylko fakt , że do władzy pchają się ludzie zepsuci albo władza  ich psuje . Gdyby byli moralni to nie kradli by , nie sprzeniewierzali państwowych funduszy i nie spali z nastolatkami wtedy służby nie miały by ich czym szantażować . To oni stanowią prawdziwe zagrożenie dla nas i dla naszego kraju.

Strony

Skomentuj