Czy ludzie mają już dość? Ciągłę poszukiwania wyciszenia...

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Każdy artykuł w internecie jest przepełniony negatywnymi informacjami, ciągły stres, smutek i regularne podświadome zastraszanie ludzi. Są teorie, że to celowy spisek, że chodzi o kontrole nad masą itp. Jednak zaczynamy się budzić, otwierać oczy. Co raz więcej z nas poszukuje spokoju, odcięcia od tego wszystkiego i o tym właśnie chciałbym napisać - jak wielu z nas musi mieć już dość, skoro na popularnych portalach jest tak dużo tak dziwnych rzeczy, które mają nam pomóc.

Wyobraź sobie filmik, w którym nic nie ma, jedynie pisk a tytuł jest tak pokręcony, że nie wiesz co o tym myśleć... Skąd pomysł, żeby coś takiego syukać w internecie? Czy jesteśmy świadkami budzenia się ludzi? Czy to wielka zmiana na Ziemi? Ten trend bardzo silny, miliony ludzi wpisują na początku takie słowa kluczowe jak relaks, medytacja, mantra itp. a kończą na zagadkowych filmikach jak ten:

Czy to normalne, że znalazło go ponad 50 tysięcy ludzi? Czego oni szukali? Rozumiem te z dziedziny padający deszcz, spiew ptaków czy szum wodospadu, ale zwykły pisk? Rekord pobił chyba ten z tylko jednym kluczowzm słowem: "relaxdaily" - ponad 80 MILIONÓW wyświetleń!:

Imponujące jest jak bardzo zaczynamy zdawać sobie sprawę w jak złym kierunku to wszystko idzie, zaczynamy z tym walczyć, przestajemy oglądać telewizję i odcinamy się od negatywnych mediów. W muzyce szukamy spokoju i wyciszenia. Może faktycznie nie ma sensu wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej? Może faktycznie powinniśmy żyć jak kiedyś i słuchać właśnego głosu wewnętrznego - czyż nie ma on racji?

Chciałem, by ten artykuł był inny od reszty, przyjazny, skłaniający do refleksji zamiast ciągłego straszenia i manipulowaniu w stronę negatywnych emocji - tak bardzo lubimy słuchać jak komuś jest źle, aby wmawiać sobie jak nam samym jest dobrze... Na konieć link do utworu, który mnie skłonił do tej refleksji uświadamiając, że faktycznie wspinamy się po złej drabinie:

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy to właśnie wielka zmiana jakiej jesteśmy świadkami? Czy po prostu mała grupka ludzi tzw fanatyków? 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: babawanga
Portret użytkownika babawanga


Komentarze

Portret użytkownika &

Cytat:

Cytat:

"Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was."

Dlaczego Stwórca jest takim hipokrytą i rzucił tych, którzy szukają ciszy wśród bydła?

" Oto Ja was posyłam jak owce między wilki”

Wilk to zresztą odmiana psa. Takiego boga nie warto słuchać, bo jest hipokrytą.

Portret użytkownika inzynier magister

Ruch LGBT i inne zboki to

Ruch LGBT i inne zboki to prawdziwi sataniści ! 

"Zwycięstwo Trumpa zapoczątkowało też eksplozję na rynku… instrukcji i podręczników czarów, mających działać na polityków.  W 2018 roku, na przykład, Michael Hughes napisał Magię dla ruchu oporu: Rytuały i zaklęcia dla zmiany. David Salisbury zaś napisał w roku 2019 Aktywizm czarównarzędzia dla magicznego ruchu oporu. Książka zawiera zaklęcia mające doprowadzić do sprawiedliwości społecznej, poszanowania praw obywatelskich, ochrony środowiska itp. Autor wzywa nawet czytelników, aby powoływali się na greckiego boga Hermesa w celu nadania większej skuteczności listom do ustawodawców. Inna książka, zatytułowana Rewolucyjna magia: Przewodnik po magicznym aktywizmie autorstwa Sarah Lyons, już wkrótce zostanie wydany właśnie dla sympatyków lewicy, jako grupy docelowej.  Po jeszcze ciemniejszej stronie tego spektrum, istniejąca od wielu lat w USA Świątynia Szatana nie wypowiada się na tematy polityczne. Grupa i jej często czarno ubrani członkowie zostali jednak ostatnio przedstawieni w dokumencie zatytułowanym "Zdrowie Szatana?" przez Penny Lane. Film został celowo wyemitowany w Wielki Piątek. Grupa "nieteistyczna" zyskała rozgłos, kwestionując prawa i tradycje, odzwierciedlające inspirację chrześcijańską.Współzałożyciel grupy, Lucien Greaves, w swych wypowiedziach wcale nie ukrywa faktu, że „agenda homoseksualna jest tylko jednym z frontów szatańskiej rewolucji”. Twierdzi, że „celebrując dumę, wspólnota LGBTQ i jej sojusznicy nie powinni przepraszać ani ustępować, i nigdy nie zaoferują pojednania ani pociechy tym, którzy są oburzeni ich poglądami”. http://www.pch24.pl/satanizm-w-centrum-wojny-kulturowej,70214,i.html#ixzz5wpyA9XRL

dlatego należy w Polsce organizować marsze różańcowe z modlitą do Chrystusa Pana !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kolo21

Ludzka pogoń za kasą,

Ludzka pogoń za kasą, nienawiśc i pogarda dla drugiego człowieka jest wyczuwalna. Kasa i jeszcze raz kasa aż zdechnie z kasą w ryju. No i zrą jak świnie bez umiaru, ile można wpierdal..ć? Każdy może zobaczyć, że stoiska z rtv i agd są wręcz opuszone, nie odwiedzane przez klientów. A stoiska z jedzeniem? To aż się tłuką tam. Szok dosłownie! Według moich obserwacji, to przybyło 30% ludzi nam. 5,7 lat temu tyle tego nie było co teraz. Jak weszły te wolne niedziele od handlu, to dopiero jest nawał w marketach. By mogli to liscie i trawę by wpierda..i Jezu jakie to nie nażarte bydło.

kolo21

Portret użytkownika wzrost!

W telewizorze muwią rze

W telewizorze muwią rze wzrost napendza komsumpsje a komusumpcja wzrost to sie je ile sie da rzeby wzrosło bo jak wzrośnie to znowu bendzie wiencej piniendzy na rynku to sie zje jeszcze wińcej! petreoleum petru mobile czy jakoś tak? nie znam siem, ale siem wypowiem bo siem najadłem właśnie.

Portret użytkownika &

To nie słuchaliście

To nie słuchaliście wewnętrznego głosu tylko wybieraliście karierę?

Lubicie słuchać o czyimś cierpieniu?

Dodam, że jeszcze większość z was uważa dosłownie za podludzi (nazywa debilami, dałnami itd) tych, którzy wspinają się po właściwej drabinie.

Wstyd Polacy, a miał to być taki fajny naród.

Portret użytkownika Laura

Zamienię hałas moich myśli na

Zamienię hałas moich myśli na głos ciszy....zamienię wszystkie swoje zmysły na odrobinę nowej świadomości....zamienię całą swoją wiedzę na ziarnko prawdy....zamienię wszystkie kwiaty tego świata na jedną różę w sercu....zamienię błękit swoich oczu na złoto duszy....co by tu jeszcze pozamieniać? ))))

Portret użytkownika lach1

Moje Lachy zacznę od tego że

Moje Lachy Smile zacznę od tego że szukanie czegokolwiek jest oznaką braku,tu nie chodzi o to że coś gdzieś jest ukryte albo są zawiłe ścieżki do znalezienia  tego co nazywamy celem.

Tylko pojęcie "prawda,prawdziwe" zostało przedctawione w barwach czegoś co jest nie zmienne i niepodważalne:).

To wy jesteście prawdą, to co widzicie,słyszycie i dotykacie,to jest prawda po przez wsze poznanie.Po przez BYCIE!!!!! postrzegacie ZYCIE!!

Poznając siebie,swoje słabości jak karę odbierasz i w każdą bajkę wierzysz aż do mometu poznania kim jesteś, kiedy przyjemność nastanie, kiedy zrozumienie w głowie zaswita , wtedy uczucie dumy i współczucia dla  wszelkiego stworzenia przychodzi,w ten czas pasją życie sie staje.

POZNAJ SIEBIE!!!

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Portret użytkownika Piter

Objawy stresu i depresji sa z

Objawy stresu i depresji sa z roznych powodow .Jednak czym bardziej czlowiek izoluje sie od natury i ja niszczy tym gorzej wplywa  na jego psyche. Jest jedna bardzo wazna definicja opisujaca czas i przestrzen w 24 h .Tak prosta jak 2+2! 

Po pierwsze nie mamy wyjscia kazdy musi te minimum 8 godzin spac, najlepiej o regularnych porach dobowego cyklu.

Po drugie zeby normalnie funkcjonowac trzeba przyjac 5 posilkowy dzien   z w miare racjonalnym zywieniem .Czyli owoce warzywa ,salatki najlepiej wszystko swieze od rolnikow jak to jest mozliwe. Nadmienie tu ,ze powinno sie urozmajcac posilki najlepiej przygotowuje je samemu czy z rodzina. Ok ktos powie ,ze nie ma czasu na taki tryb zycia , a ja powiem ,ze kompletna bzdura !  Wystarczy odizolowac 33 % elektroniki i juz zmiana gwarantowana.

Po trzecie wybierac sobie znajomych czy przyjaciol na necie czy w realu . Juz dzis wiadomo ,ze sa wampiry ktore kradna nasz czas i energie to nie wiem po co im darmo oddawac..?

Po czwarte pic piwo  oczywiscie dobrej jakosci  i medytowac czyli siedziec i sobie rozmyslac ,planowac ,wymyslac, marzyc, grac na instrumentach ,tanczyc,spiewac i uprawiac sex ...

Jezeli takie minimum relaksu nie dziala wskazane udac sie do lekaza .Zadna muzyka czy googlowanie facebukowanie i twitowanie nie pomoze . I nie raz trzeba sie spieszyc bo moga przyjsc samobujcze mysli i wtedy juz jest potrzeby psychiatra.

Oczywiscie nie ma jakis cudow czy jakies magicznej recepty ,wolini ludzie doskonale funkcjonuja i sa duzo wiecej szczesliwi bez koputraczy internetu ,juz o telewizji nie wspomne wszystko to jest zlodziejem czasu . 

Na koniec tylko dodam ,ze pisze to tak jak bym samemu sobie zyczyl i z serca ♥ do szacunku dla innych istot naszej planety.  Lepiej sie zyje w spoleczenstwie ,ktore jest szczesliwe ,radosne i sympa .

Do milego wielcy i mali tego swiata do milego ...

Portret użytkownika Emilll

Jakoś obserwuje sobie ludzi i

Jakoś obserwuje sobie ludzi i nie widze by chcieli sie wyciszyc. Non stop napiep..aja samochodami w jedna i druga strone (mieszkam przy glownej drodze w miescie ok. 200tys mieszkancow). DO centrum i na blokowisko. I tak non stop! Jak gdzies ide na miasto tez pelno ludzi chodzi, źre po knajpach, pije browary i chodzi na impry nie tylko w weekend ale praktycznie juz caly tydzien. W porownaniu z czasem kiedy ja studiowalem czyli jakies 15lat temu to jest rześ! Wtedy bylo duuzo mniej ludzi na miescie w knajpach i na ulicach. Tak wiec nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Mysle ze mniejszosc chce uciec w cisze - ale wiekszosc tego nie rozumie.

Strony

Skomentuj