Kto albo co rozbija polską narodowo chrześcijańską prawicę ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Jesteśmy tuż przed najważniejszym głosowaniem do sejmu na jesieni 2019. Jest ono najważniejsze bo zadecyduje o wyglądzie polskiej sceny politycznej na kolejne kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat ! Albo prawdziwi Polacy dostaną się wreszcie do sejmu, albo będziemy mieć nieustającą okrągłostołową szopkę, przeplataną wygłupami ideologów LGBT, finansowanych przez znanego filantropa. Polska to ważny kraj, dlatego tak wiele obcych sił chce tu zarządzać. Leżymy na wielkiej górze węgla kamiennego, wspaniałego źródła energii, niestety obecne elity chcą nam wybudować tu nieekonomiczną i szkodliwą elektrownię atomową.

Gdyby to się im udało to będziemy uzależnieni od drogich dostaw paliwa jądrowego, a także zmuszeni do utylizacji niebezpiecznych pozostałości. Jest to jeden z ważnych argumentów, oprócz nadchodzącej drastycznej podwyżki haraczu ZUS, by wybrać w wyborach Konfederację. Niestety coś złego dzieje się z tą formacją. Po tym jak odeszli od nich panowie Jakubiak i Liroy, nastąpiło kolejne rozstanie, tym razem Konfederatów opuściła Kaja Godek, wybitna Polka.

Dlaczego Polacy prawicowcy i chrześcijanie nie mogą się dogadać ?! Kto jest odpowiedzialny za rozbicie polskiej chrześcijańskiej prawicy, nadziei wielu wyborców ? Dlaczego tuż przed wyborami zamiast jednoczyć siły, widzimy rozpad i osłabienie prawdziwych Polaków patriotów ? Z perspektywy wyborcy nie ma to żadnego logicznego sensu ! Dlaczego PiS się nie rozpada, albo partia folksdojczy, jak ich nazywają liczni narodowcy ? Jeżeli nie ma tu logicznego wyjaśnienia, to może należy sięgnąć po moce nadprzyrodzone, albo czary, którymi posługują się tajne bractwa ?

Znany wszystkim doktor Krajski wielokrotnie podkreśla kontakt iluminatów z istotami duchowymi, w celu kontroli ludzkości ! Jeśli Polacy, narodowcy i chrześcijanie się nie zjednoczą przed wyborami, to czeka nas los państw zachodnich, które dobrowolnie wprowadziły na swoich terenach niepisany i ukrywany przed opinią społeczną, stan wojenny ! Sytuacje jest coraz bardziej niebezpieczna, potwierdza to brutalna nagonka na biskupa Jędraszewskiego, za to że ten odważył się określić ruch LGBT jako niebezpieczną "tęczową zarazę" !

Te tak zwane "marsze równości" to sprytny wytrych do polskich głów dzieci i młodzieży. Rozumie to nawet naczelnik Jarosław, który zapytany o nowe komunistyczno marksistowskie pochody LGBT powiedział: "Wie pani, problem jest taki, że gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne. Mój brat świętej pamięci, warszawiak, gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej. No uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii – dodał, podczas pikniku rodzinnego w Zbuczynie koło Siedlec Jarosław Kaczyński, zapytany, „co zamierza zrobić z marszami równości”.

To nie wszystko, bo 6 sierpnia ONZ zaapelowała do władz państw, w tym do USA, oraz do firm zarządzających portalami społecznościowymi, by wspólnie powstrzymywały „mowę nienawiści”, wymierzoną m.in. w grupy etniczne czy religie. Ma to zapobiegać kolejnym tzw. „zbrodniom z nienawiści”. Cywilizacja postchrześcijańska stacza się w odmęty "Nowego Wspaniałego Świata", który znakomicie opisał George Orwell, w swojej kultowej książce. To tam znajdziemy klaustrofobiczny Nowy Wspaniały Świat Wielkiego Brata, w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą, a dominującym uczuciem jest strach. Świat, w którym ludzie czują się bezradni i samotni, miłość uchodzi za zbrodnię, a takie pojęcie jak „wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją.

Na kuli ziemskiej są już miejsca, gdzie ten świat się wprowadza, to komunistyczno orwelowskie Chiny. Zawsze znajdą się elity-cudotwórców, gotowi obiecywać stworzenie nowej lepszej cywilizacji, która od wizji Orwella dzieli tylko krok. Niestety, piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. A dwa plus dwa, tak jak w przypadku ideologii Genderi i LGBT wcale nie musi się równać cztery ! Na szczęście nad wszystkim jest Bóg Jezus, i to do niego powinniśmy, jako Polacy chrześcijanie, zanosić wszelkie modlitewne prośby.
UJAWNIAMY! Cała prawda o marszach równości w Polsce!? Koniecznie zobacz tę ustawkę!

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika Cepcepacepem

"...A dwa plus dwa, tak jak w

"...A dwa plus dwa, tak jak w przypadku ideologii Genderi i LGBT wcale nie musi się równać cztery ! Na szczęście nad wszystkim jest Bóg Jezus, i to do niego powinniśmy, jako Polacy chrześcijanie, zanosić wszelkie modlitewne prośby". - pewnie że nie zawsze 2+2=4!!! Jeśli rzeczony Bóg Jezus (co prawda Ewagelie wyraźnie wskazują na jego w stosunku do Boga-Ojca synostwo i poddaństwo, ale furda tam jakieś niech by i Święte Pismo kiedy PiS mo władzę) zechce-"usłyszy jak go błaga lud, i uczyni tutaj z nami cud" to 2+2 równać się będzie 22!!

Kij ma dwa końce.
Ale proca ma TRZY.

KARMA WRACA! pamiętajcie!
Minusy za komentarze dostaje od razu, odgórnie i regularnie.
Traktuje je jak plusy;)
 

Mysle wiec jestem Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych

Portret użytkownika Kacper Borkowski

Co wydarzyło się między I i

Co wydarzyło się między I i II turą wyborów do sejmu kontraktowego? Z jakimi poleceniami w noc powyborczą rozesłano posłańców na motocyklach do komisji wyborczych?

Z jaką propozycją udali się do Kiszczaka Tadeusz Mazowiecki i Bronisław Geremek natychmiast po opublikowaniu wyników I tury wyborów? Jakimi metodami – m.in. przy pomocy ambasadora USA – nakłaniano parlamentarzystów opozycji solidarnościowej, by w głosowaniu na prezydenta PRL poparli komunistycznego zbrodniarza Wojciecha Jaruzelskiego?

Komu miała służyć lista tajnych współpracowników bezpieki, tzw. lista Dankowskiego?

Manipulacje wyborcze, czyli jak po wyborach 4 czerwca część opozycji solidarnościowej układała się z komunistyczną władzą. "Magazyn śledczy Anity Gargas" w czwartek o 22:20 w TVP1.

 

 

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Illuminat13

fajne te filmiki masz mgr

fajne te filmiki masz mgr troszeczke prawdy tam jest ale jak wkladasz natanka i jego matke boska. mieszasz katolickie bzdury z wypowiedziami pastora Pawla chojeckiego ktory jest anty katolikiem i prawdziwym chrzescijaninem To rece mi opadaja haha

Mysle wiec jestem Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych

Portret użytkownika Kacper Borkowski

Wklejone pod pytaniem

Wklejone pod pytaniem tytułowym zdjęcie dobrze odpowiada na nie, ale tekst temu hahahah – zaprzecza.

 

„Jesteśmy przed głosowaniem’ - Ty naprawdę wierzysz w tą masońską propagandę hahahahah.

 

To z góry ustawione wrzucanie kartek, to nawet nie jest tzw. badanie opinii gojów, to nawet nie ma takiego znaczenia.

 

To wrzucanie kartek hahahaha zdecyduje o wyglądzie sceny hahaha – scena jest już dawno ustawiona, postacie rozpisane – przecież wkleiłeś dobre zdjęcie, dlaczego mu zaprzeczasz?????

„Prawdziwi Polacy” hahahaha. jak chcesz pisać komiksy to zmień portal!

„dostaną się do sejmu” hahahahah, co za niedorzeczność – człowieku ogarnij się!

 

Wybory w 1989 r. Kontraktowe, nie "częściowo wolne"

https://www.salon24.pl/u/cytadela/51406,wybory-w-1989-r-kontraktowe-nie-czesciowo-wolne

 

„Wybory kontraktowe” - czyli „wybory” ustawione!!!!! (jak np. mecze)

 

„Głosowania w niedemokratycznej powojennej Polsce, określane mianem wyborów, odbywały się regularnie, lecz miały charakter fasadowy. Od 1947 ich stałym elementem było fałszowanie wyników na korzyść komunistycznej władzy, jak również brak rzeczywistej wolności w dokonywaniu aktu wyborczego"

 

Na czym polegał kontrakt? – Czytaj uważnie mgr. inż. od siedmiu boleści!

 

35 proc. miejsc w Sejmie obsadzonych będzie w wyniku wolnej gry wyborczej, natomiast pozostałe 65 proc. posłów zostanie wybranych z list o charakterze +kurialnym+ podzielonych między PZPR i jego sojuszników z PRON (w tym 35 z listy krajowej). W ten sposób komuniści zapewniali sobie, kontrolny pakiet+ mandatów

 

Ustalenia – czyli 35 % miejsc dopuszczonych do „wolnej gry wyborczej” - zawarte wówczas w sprawie wyborów parlamentarnych były jednorazowe.

 

Więc na czym polegała ustawka – na takiej propagandzie jaką ty tutaj uprawiasz:

 

Polska pierwszy raz zaszła częściowo w ciążę, w wyniku której narodziła się prawdziwa komunistyczna demokracja!

 

Wkrótce po wyborach premierem rządu został komunista Tadeusz Mazowiecki, a prezydentem wybranym przez buahahaha „wolny” parlament został super komunista gensek Wojciech Jaruzelski;

 

a potem było „coraz lepiej”,„wybrani” prezydentami zostawali coraz więksi antykomuniści: hahhaha skończony, cham, prostak i zdrajca bolek, stolzman vel kwaśniewski itd.

 

Tak to „upadł” komunizm i narodził się demokratyczny komunizm!!!

Czyli wszystko zostało po staremu, komuna się uwłaszczyła rozkradając do co zbudowali niewolnicy PRLu, nazywając to hahaha „legalną demokratyczną prywatyzacją”.

 

Od tamtej pory nie słyszałem o żadnej nowej ustawce dopuszczającej „wolną grę wyborczą”, więc jeżeli piszesz, że są jakieś nowe ustalenia umożliwiające rzeczywiste wolne wybory, to musisz to udowodnić!!!!

albo jesteś zwyczajnym trollem propagandystą!

Aleksander Ścios - Bez Dekretu

https://bezdekretu.blogspot.com/2019/03/po-co-demokracja-1-wybory.html

 

Ps. Ja tu niczego nie wymyślam, to wszystko jest dostępne, jakim trzeba być ignorantem, żeby tego nie wiedzieć?????????

(no chyba takim jak @ medium w sprawie spartamu;

od co najmniej 20 lat są dostepne badania czteroskładnikowej substancji bojowej

zwanej aspartamem [czwarta trucizna - alkohol metylowy, metabolizuje w organizmie])

a @ meeedium twierdzi, że hahahah nic a nic nie wie

 

 

 

 

 

 

Portret użytkownika inzynier magister

Będą biedmym ludziom zabierać

Będą biedmym ludziom zabierać kasę w postaci haraczu ZUS by budować armię i kupować wosjkowy szmelc ! Szaleństwo pisowskie osiąga już szczyty ! Mięso armatnie będzie siedziećw okopach a Rosjanie czy inni wystrzekląparę rakiet z 1 kilotonowymi ładunkami i mięso armatnie wyparuje !

– Wojsko Polskie musi być liczniejsze, mieć bardziej nowoczesny sprzęt i być silniej osadzone w realiach paktu NATO – powiedział w poniedziałek na antenie Polskiego Radia 24 minister Mariusz Błaszczak, szef MON.– Budujemy potencjał polskiej armii. Moje cele, jako szefa MON, sprowadzają się do trzech zagadnień: po pierwsze, Wojsko Polskie musi być liczniejsze. Dzisiaj przekraczamy niewiele ponad 100 tys. żołnierzy. Wspólnie z WOT, to ok. 120 tysięcy. Powinniśmy mieć ponad 200 tys. żołnierzy. Po drugie Wojsko Polskie musi mieć nowocześniejszy sprzęt – dlatego kupujemy F-35. Po trzecie wreszcie, Wojsko Polskie musi być silniej osadzone w realiach paktu NATO – podkreślił szef MON.– Na wschód od Wisły ćwiczą wojska NATO. Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo naszych państw. My nie rezygnujemy z żadnej części naszego kraju, dlatego odbudowujemy dywizję stacjonującą na wschód od Wisły – przyznał

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj