Zwolennik teorii płaskiej Ziemi po raz kolejny zamierza wystrzelić się rakietą, aby dowieść swoich racji

Kategorie: 

Źródło: Mike Hughes/gofundme.com

Mike Hughes, zadeklarowany zwolennik teorii płaskiej Ziemi, po raz kolejny spróbuje wystrzelić się w przestrzeń nad pustynią Mojave. Mężczyzna ma nadzieję osiągnąć wysokość 1500 metrów zanim otworzy spadochron. Planowany start rakiety miał mieć miejsce w niedzielę, 11 sierpnia.

Start rakiety jest sponsorowany przez darmową aplikację randkową i zostanie nakręcony w ramach nadchodzącej serii Discovery Channel z udziałem Hughesa. Pomimo wielu niepowodzeń i problemów z Bureau of Land Management, Hughes uruchomił swoją pierwszą, domową rakietę 24 marca 2018 roku i wzniósł się na 572 m. Mężczyzna musiał użyć dwóch spadochronów, aby uchronić się przed uderzeniem.

Nadchodzący lot będzie bardziej ryzykowny, ponieważ Hughes zamierza wystrzelić się ponad dwa razy wyżej w niebo, zanim spadnie z powrotem na Ziemię z prędkością około 643 km/h. Podobnie jak w zeszłym roku, mężczyzna zbudował rakietę we własnym garażu.

 

Mike Hughes ma zamiar zobaczyć krzywiznę Ziemi z wysokiego punktu obserwacyjnego. Obecnie jest on zwolennikiem teorii płaskiej Ziemi i uważa, że nasza planeta ma kształt dysku. Mężczyzna potwierdził wcześniej, że będzie musiał przelecieć w pobliżu Jak powiedział wcześniej Hughes, będzie musiał przelecieć w pobliżu linii Kármána – miejsca, w którym kończy się atmosfera, a zaczyna przestrzeń kosmiczna.

Samozwańczy astronauta już rok temu planował kolejny start, jednak z użyciem balonu stratosferycznego, który będzie mógł utrzymać się na odpowiedniej wysokości. Wyczyn Mike Hughesa stanie się częścią nowego programu Discovery Channel „Homemade Astronauts”.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika Kokos

"Mężczyzna ma nadzieję

"Mężczyzna ma nadzieję osiągnąć wysokość 1500 metrów zanim otworzy spadochron" 1500 m panie redaktorze to 1,5 km ... żeby osiągnąć taką wysokość wystarczy wejść na górę, niską górę... 1000m mają drapacze chmur w azji.... pisząc to nie pomyślałeś że samoloty latają na 10km czyli 10 000m (wyjaśnię to wyżej) więc może tam miało być 15 000 m to jeszcze brzmi..... 

Portret użytkownika ARTUR

Pomimo tylu lat tzw. ery

Pomimo tylu lat tzw. ery kosmicznej , pokazywaniu jak wyglądają planety , galaktyki a nawet cały wszechświat Smile nikt nie pokazał obrazu Ziemi , nie wiadomo czy jest okrągła ,płaska , owalna , w formie walca a może trójkąta . Jesteśmy trzymani w nieświadomości gdyż nie ma żadnych satelitów lub nikt nie chce powiedzieć i pokazać prawdy gdyż oparta na bajkach część nauki musiałaby upaść . Byłbym szczerze zadowolony gdyby ktokolwiek po 50 latach niepewności pokazał mi film który nie jest grafiką komputerową .

Portret użytkownika Ali22

Era kosmiczna. jaka era?

Era kosmiczna. jaka era? Wszystkie rakiety zamiast wylatywać w niby ten kosmos lądują w Oceanie. Lata prania mózgów zrobiły swoje. Dziś jak ktoś podważa ewnagelizację ery kosmosu rakiet, czarnych dziur (chyba ze w mózgu) nazywany jest debilem, spiskowcem. Nikt nie zadaje pytań, bo każdy przyjmuje na wiarę, ze Ziemia to obracajacy sie ziemniak. I wiaśnie tacy ludzie to kretyni ... 

Portret użytkownika minoduesp

Pomimo powszechnego dostępu

Pomimo powszechnego dostępu do edukacji podstawowej , wciąż mamy analfabetów - tyle że wtórnych (!) , to co tu się dziwić istnieniu "płaskoziemców" ... Ludzi na ziemi wciąż przybywa a wraz tym rośnie liczba kretynów , debili , półmózgów i imbecyli , tyle że dzięki powszechnemu dostępowi do łączności elektronicznej w tym internetu mogą się oni publicznie ujawnić - z której to możliwości jak widać skrupulatnie korzystają . 

Portret użytkownika Testowany

Heliocentryczni to banda

Heliocentryczni to banda debili Smile Teraz wiadomo dlaczego lduzie są tak pogubieni . Uwłaczacie ludzkiemu intelektowi Smile Smutne to jest bo to półka głupsza niż Świadkoiwe Jehowi . Przykre Smile Widze więcej osób wie na jakiej ziemi żyje tutaj itp... niedługo sekta heliocentryczna padnie ... oj to bedzie cudowne . 

Portret użytkownika SurvivorMan

A może wymienimy się

A może wymienimy się argumentami, co? Jak przedstawię te, które dowodzą kulistości Ziemi, a ty te, które przemawiają za płaskością Ziemi? Komu się pierwszemu skończą argumenty, ten dostanie sprawiedliwie tytuł debila, OK?
Argumenty oczywiście muszą być logiczne i nie wykluczać się wzajemnie... Inaczej te zawody nie będą miały sensu...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj