Zwolennik teorii płaskiej Ziemi po raz kolejny zamierza wystrzelić się rakietą, aby dowieść swoich racji

Kategorie: 

Źródło: Mike Hughes/gofundme.com

Mike Hughes, zadeklarowany zwolennik teorii płaskiej Ziemi, po raz kolejny spróbuje wystrzelić się w przestrzeń nad pustynią Mojave. Mężczyzna ma nadzieję osiągnąć wysokość 1500 metrów zanim otworzy spadochron. Planowany start rakiety miał mieć miejsce w niedzielę, 11 sierpnia.

Start rakiety jest sponsorowany przez darmową aplikację randkową i zostanie nakręcony w ramach nadchodzącej serii Discovery Channel z udziałem Hughesa. Pomimo wielu niepowodzeń i problemów z Bureau of Land Management, Hughes uruchomił swoją pierwszą, domową rakietę 24 marca 2018 roku i wzniósł się na 572 m. Mężczyzna musiał użyć dwóch spadochronów, aby uchronić się przed uderzeniem.

Nadchodzący lot będzie bardziej ryzykowny, ponieważ Hughes zamierza wystrzelić się ponad dwa razy wyżej w niebo, zanim spadnie z powrotem na Ziemię z prędkością około 643 km/h. Podobnie jak w zeszłym roku, mężczyzna zbudował rakietę we własnym garażu.

 

Mike Hughes ma zamiar zobaczyć krzywiznę Ziemi z wysokiego punktu obserwacyjnego. Obecnie jest on zwolennikiem teorii płaskiej Ziemi i uważa, że nasza planeta ma kształt dysku. Mężczyzna potwierdził wcześniej, że będzie musiał przelecieć w pobliżu Jak powiedział wcześniej Hughes, będzie musiał przelecieć w pobliżu linii Kármána – miejsca, w którym kończy się atmosfera, a zaczyna przestrzeń kosmiczna.

Samozwańczy astronauta już rok temu planował kolejny start, jednak z użyciem balonu stratosferycznego, który będzie mógł utrzymać się na odpowiedniej wysokości. Wyczyn Mike Hughesa stanie się częścią nowego programu Discovery Channel „Homemade Astronauts”.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.plKomentarze

Portret użytkownika Flyboy

Jak płaski mózg trzeba mieć

Jak płaski mózg trzeba mieć by wygłaszać publicznie brednie o płaskości ziemi. Płaskokurwaziemcy złużta sie na bilet dla jednego barana z waszego stada i zamiast rakietą w góre wybierzcie sie kirwa na kraniec plaksiej ziemi i jebnijcie sobie selfi. Powdzenia kmioty długa droga przed Wami nieuki.

Portret użytkownika r

Przeciez gosc liczy tylko i

Przeciez gosc liczy tylko i wylacznie na rozglos a frajerzy sie podniecaja. Gdyby chcial, to by wynajal lot malym samolotem i na wyzsza wysokosc by polecial. Skok w Polsce ze spadochronem z wysokosci 3km kosztuje 600PLN. Plaskoziemcy nie stac was na 600PLN, zeby zobaczyc ziemie z 2x wiekszej wysokosci niz ten oszolom?

Portret użytkownika obserwator1111

Gość zaprzecza sam sobie,

Gość zaprzecza sam sobie, chce udowodnić płaskość ziemii rozbijając się rakietą o kopułę? hehe

Raczej lansuje się na tej durnocie, inaczej nikogo by nie obchodził jego lot.

To ja mam pytanko do płaskich :

- na czym stoi ta płaska ziemia i co jest pod tym ? ( słoń ? wisi w przestrzeni czy spada ? )

- co jest nad kopułą ? ( nic ?, nie ma przestrzeni? )

- kto by to wszystko zrobił i po co ? ( kosmici z kwadratowej ziemi z kopułą w kształcie piramidy, wszystko stoi na wężu Smile

Chyba już łatwiej uwierzyć, że żyjemy w matrixie. ( Pane, ale to se ne da potwierdzyc, ani obalyc - wiec no fun Smile

 

Portret użytkownika Uretarded

Ta sekcja komentarzy to

Ta sekcja komentarzy to ludzie specjalnej troski wierzący w płaska ziemię bez dowodów i ludzie z trzycyfrowym IQ którzy przynieśli w chuj dowodów, wybierz swoją stronę, jeżeli wybierzesz pierwszą nadajesz się tylko na kompost, pozdro.

Portret użytkownika Kokos

"Mężczyzna ma nadzieję

"Mężczyzna ma nadzieję osiągnąć wysokość 1500 metrów zanim otworzy spadochron" 1500 m panie redaktorze to 1,5 km ... żeby osiągnąć taką wysokość wystarczy wejść na górę, niską górę... 1000m mają drapacze chmur w azji.... pisząc to nie pomyślałeś że samoloty latają na 10km czyli 10 000m (wyjaśnię to wyżej) więc może tam miało być 15 000 m to jeszcze brzmi..... 

Strony

Skomentuj