Zwolennik teorii płaskiej Ziemi po raz kolejny zamierza wystrzelić się rakietą, aby dowieść swoich racji

Kategorie: 

Źródło: Mike Hughes/gofundme.com

Mike Hughes, zadeklarowany zwolennik teorii płaskiej Ziemi, po raz kolejny spróbuje wystrzelić się w przestrzeń nad pustynią Mojave. Mężczyzna ma nadzieję osiągnąć wysokość 1500 metrów zanim otworzy spadochron. Planowany start rakiety miał mieć miejsce w niedzielę, 11 sierpnia.

Start rakiety jest sponsorowany przez darmową aplikację randkową i zostanie nakręcony w ramach nadchodzącej serii Discovery Channel z udziałem Hughesa. Pomimo wielu niepowodzeń i problemów z Bureau of Land Management, Hughes uruchomił swoją pierwszą, domową rakietę 24 marca 2018 roku i wzniósł się na 572 m. Mężczyzna musiał użyć dwóch spadochronów, aby uchronić się przed uderzeniem.

Nadchodzący lot będzie bardziej ryzykowny, ponieważ Hughes zamierza wystrzelić się ponad dwa razy wyżej w niebo, zanim spadnie z powrotem na Ziemię z prędkością około 643 km/h. Podobnie jak w zeszłym roku, mężczyzna zbudował rakietę we własnym garażu.

 

Mike Hughes ma zamiar zobaczyć krzywiznę Ziemi z wysokiego punktu obserwacyjnego. Obecnie jest on zwolennikiem teorii płaskiej Ziemi i uważa, że nasza planeta ma kształt dysku. Mężczyzna potwierdził wcześniej, że będzie musiał przelecieć w pobliżu Jak powiedział wcześniej Hughes, będzie musiał przelecieć w pobliżu linii Kármána – miejsca, w którym kończy się atmosfera, a zaczyna przestrzeń kosmiczna.

Samozwańczy astronauta już rok temu planował kolejny start, jednak z użyciem balonu stratosferycznego, który będzie mógł utrzymać się na odpowiedniej wysokości. Wyczyn Mike Hughesa stanie się częścią nowego programu Discovery Channel „Homemade Astronauts”.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika Flyboy

Jak płaski mózg trzeba mieć

Jak płaski mózg trzeba mieć by wygłaszać publicznie brednie o płaskości ziemi. Płaskokurwaziemcy złużta sie na bilet dla jednego barana z waszego stada i zamiast rakietą w góre wybierzcie sie kirwa na kraniec plaksiej ziemi i jebnijcie sobie selfi. Powdzenia kmioty długa droga przed Wami nieuki.

Portret użytkownika r

Przeciez gosc liczy tylko i

Przeciez gosc liczy tylko i wylacznie na rozglos a frajerzy sie podniecaja. Gdyby chcial, to by wynajal lot malym samolotem i na wyzsza wysokosc by polecial. Skok w Polsce ze spadochronem z wysokosci 3km kosztuje 600PLN. Plaskoziemcy nie stac was na 600PLN, zeby zobaczyc ziemie z 2x wiekszej wysokosci niz ten oszolom?

Portret użytkownika obserwator1111

Gość zaprzecza sam sobie,

Gość zaprzecza sam sobie, chce udowodnić płaskość ziemii rozbijając się rakietą o kopułę? hehe

Raczej lansuje się na tej durnocie, inaczej nikogo by nie obchodził jego lot.

To ja mam pytanko do płaskich :

- na czym stoi ta płaska ziemia i co jest pod tym ? ( słoń ? wisi w przestrzeni czy spada ? )

- co jest nad kopułą ? ( nic ?, nie ma przestrzeni? )

- kto by to wszystko zrobił i po co ? ( kosmici z kwadratowej ziemi z kopułą w kształcie piramidy, wszystko stoi na wężu Smile

Chyba już łatwiej uwierzyć, że żyjemy w matrixie. ( Pane, ale to se ne da potwierdzyc, ani obalyc - wiec no fun Smile

 

Portret użytkownika Uretarded

Ta sekcja komentarzy to

Ta sekcja komentarzy to ludzie specjalnej troski wierzący w płaska ziemię bez dowodów i ludzie z trzycyfrowym IQ którzy przynieśli w chuj dowodów, wybierz swoją stronę, jeżeli wybierzesz pierwszą nadajesz się tylko na kompost, pozdro.

Strony

Skomentuj