Tajemnicza śmierć Jeffreya Epsteina, oskarżanego o pedofilię i stręczycielstwo nieletnich

Kategorie: 

Źródło: Wikimedia Commons

Milioner, oskarżany wielokrotnie o pedofilię i handel nieletnimi, popełnił samobójstwo w swojej celi w więzieniu w Nowym Jorku. Bez wątpienia jest to jedna z największych afer w historii USA, w którą mogą być zamieszani Bill Clinton i Donald Trump.

Jeffrey Epstein był już skazany za przestępstwa pedofilskie. Udowodniono mu seksualne wykorzystanie 15 latki.  Z kimś takim zadawali się liczni celebryci. Na pokładzie jego samolotu, wyposażonego w pokój z łóżkiem, aż 26 razy gościł były prezydent USA Bill Clinton. Zachowały się dokumenty przelotów potwierdzające obecność Clintona na pokładzie.

 

Samolot zwany Lolita Express, gościł zresztą również brytyjskiego księcia Andrzeja, znanych amerykańskich adwokatów czy izraelskich polityków. Problemy ma również Donald Trump, który wcześniej wypowiadał się o Epsteinie w superlatywach. Po jego aresztowaniu stwierdził tylko, że nie utrzymywał z nim kontaktu od 10 lat. 

Po zaledwie miesiącu w areszcie Epstein jest już martwy. Można wierzyć w przypadki, bo to wydaje się bezpieczniejsze, ale w oczywisty sposób śmierć ta wydaje się podejrzana, ponieważ Jeffrey Epstein mógł zagrozić wielu wpływowym osobom, które mogłyby pogrążyć oskarżenia o pedofilię. Uważana za falszywkę rosyjskiego wywiadu afera Pizzagate z poprzedniej kampanii wyborczej w USA, mogłaby się wtedy bardzo szybko uprawdopodobnić.

 

Nie wiadomo czy wraz ze śmiercią Epsteina skończą się też problemy znanych ludzi, którzy mogli być klientami jego pedofilskiego domu publicznego. Niewątpliwie jednak jego nagłe odejście jest im bardzo na rękę, bo wyeliminowany został niewygodny świadek, który mógł zacząć współpracować z wymiarem sprawiedliwości i pociągnąć za sobą wiele osób znajdujących się na świeczniku.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Lepiej się z tym zapoznajcie:

Lepiej się z tym zapoznajcie:   

Polacy nie przyjmują do wiadomości nawet tego, że Polska nie istnieje, że Polska istnieje tylko teoretycznie, że Polska jest czyjaś itd. W tzw. Polsce nie wydaje, się żadnego legalnego dokumentu urzędowego, żadnego legalnego wyroku.
Na pozornych dokumentach, brakuje w lewym górnym nagłówku adresu pocztowego danego urzędu, sądu, tzn. że sąd, urząd nie mają siedziby; nie można sprawdzić czy jest właściwy miejscowo, nie można złożyć, odwołań, zażaleń.

Wyrok i inne dokumenty nie mogą być DOMYŚLNE, nie możemy domyślać się gdzie są dane sądy, urzędy.
Żeby coś zmienić trzeba zakwestionować legalność konstytucji kwaśniewskiego, dzięki ewidentnemu błędowi służb, które osadziły bolka jako pozornego prezydenta, nie miał on mocy prawnej zmienić zasad referendum konstytucyjnego; to daje nielegalność konstytucji, a więc i tzw. przystąpienia do UE, nielegalność wszystkich urzędów, dlatego na wydrukach pozorujących dokumenty urzędowe nie ma adresów tychże urzędów, bo ich nie ma.
Wszystkie rzekome „urzędy”, to firmy, które tylko pozorują urzędy; firmy bez wyjątku zarejestrowane w międzynarodowych spisach firm. np. UPIK https://www.upik.de/en/ można tam znaleźć, każdą firmę w Polsce pozorującą urząd, sądy, ministerstwa; rzekome „urzędy” pisane są jak firmy, czyli samymi wielkimi literami (dwa skrócone wyszukiwania można dostać bez rejestracji) pełne wpisy dopiero po rejestracji; z pełnych wpisów można się dowiedzieć np. że „sądy” zajmują się handlem, pośrednictwem itp. itd.

Firmy udające urzędy, mają gdzieś swoich zarejestrowanych pracowników, mogą zrobić z nimi co zechcą: zgwałcić, odebrać ich/im dzieci, bez żadnych konsekwencji.

Gdyby „któś” chciał się upewnić, że jest zarejestrowanym pracownikiem firmy RZECZPOSPOLITA to niech spróbuje dostać odpis tzw. aktu urodzenia – mimo sporządzenia go małymi literami, ODPIS, (który powinien być dosłowny, czyli tak samo pisany) dostanie pisany wielkimi literami – jak na firmę.

To tak jak ktoś zakłada firmę na swoje nazwisko (np. w tzw. wolnych zawodach):

firma JAN KOWALSKI założona i podpisana przez osobę fizyczną Jana Kowalskiego.

UPIK® – Unique Partner Identification Key

UPIK® Datensatz – L
L
Eingetragener Firmenname
MINISTERSTWO ZDROWIA

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L
D-U-N-S® Nummer
367462863
L
Geschäftssitz
Ul. Miodowa 15
L
Postleitzahl
00 246
L
Postalische Stadt
Warszawa

Land
Poland
W
Länder-Code
616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L
Telefon Nummer
226349440
W
Fax Nummer
226352487
W
Name Hauptverantwortlicher
Arlukowicz Bartosz

Tätigkeit (SIC)
9431

Portret użytkownika еuklidеs

Jak widać seryjny samobójca

Jak widać seryjny samobójca działa także na terenie USA... Ciekawe czy i kiedy do was dotrze, że państwo to największa gangsterka, która was zindoktrynowała. Podajcie mi jedną różnicę różniącą dowolną organizację terrorystyczną od państwa...

Portret użytkownika euklides

ISIS - Islamskie Państwo w

ISIS - Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie. Od innych państw odróżnia je głównie to, że w telewizji powiedzieli, że to jest organizacją terrorystyczną, chociaż funkcjonuje DOKŁADNIE na takiej samej zasadzie jak każde inne państwo.

Al-Kaida - organizacja w rodzaju służb specjalnych, która jest zła bo organizuje w innych krajach zamachy. Kiedy jednak zamachy bombowe organizuje w innych krajach np. USA to jest to dobre.

Portret użytkownika MitterMan

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=jOZk1vPOaoM

to samo jest na tamtej stronie

Gdyby usunęli wideo:

Komisja: "Co pan widział na tej taśmie, panie doktorze i kto tam jest?".

Wojciech Janik, agent CBA: "...ta taśma pochodziła z jednego z domów publicznych, czy też hoteli, na pewno spod Karpacia. Na taśmie jest sekwencja filmu, począwszy od wejścia dwóch osób do pokoju, przez scenę rozbierania się tych osób, poprzez akt seksualny. Natomiast według mojej wiedzy, na tej taśmie był Marszałek Sejmu".

Komisja: "Obecny Marszałek Sejmu? Marek Kuchciński?".

Wojciech Janik, agent CBA: "Oczywiście".

Komisja: "Skąd ma pan wiedzę, że tam była czternastoletnia dziewczyna?".

Wojciech Janik, agent CBA: "...tę wiedzę przekazało mi osobowe źródło".

Strony

Skomentuj