Szwedzi masowo implantują sobie chipy RFID zastępując w ten sposób karty bankowe

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Szwecji wszczepianie sobie pod skórę chipów RFID, staje się nową modą. Mieszkańcy  jego kraju dosłownie oszaleli na punkcie zastępowania kart kredytowych i gotówki za pomocą machnięcia ręką nad terminalem zbliżeniowym. Tysiące osób przyjęło już chipa do swego ciała, a wiele tysięcy kolejnych zamierza to zrobić w najbliższym czasie.

Gdy kilka lat temu ktoś mówił publicznie, że celem tak zwanego Nowego Porządku Świata jest między innymi masowe chipowanie ludzi jak psów, nikt nie mógł w to uwierzyć a ostrzegających przed tym uważano za wariatów. Tymczasem w 2019 roku ta rzekomo spiskowa teoria stała się faktem. 

 

Okazuje się, że w Szwecji ludzie bardzo chętnie wszczepiają sobie podskórne chipy RFID. Dla nich jest to po prostu wygodne. Już teraz istnieje przecież rozbudowana infrastruktura umożliwiająca dokonywanie płatności bezgotówkowych za pomocą zbliżenia chipa do terminala. Kartę kredytową można zgubić, a trudno zgubić nadgarstek.

W tej chwili chipowanie ludzi jest przedstawiane jako innowacyjna ciekawostka. Media przygotowują materiały pokazujące uśmiechniętych ludzi zadowolonych z przeprowadzenia bezbolesnego zabiegu implantacji chipa. Jest to niewątpliwie przygotowywanie mas ludzkich do przymusowego chipowania w najbliższej przyszłości. Nie wiadomo jeszcze tylko jak zostanie objaśniona taka potrzeba.

 

Nie ma wątpliwości, że chipowanie czeka nas już w najbliższych latach. Obowiązek implantacji chipa może zostać wprowadzony pod bardzo różnymi pretekstami. Najbardziej prawdopodobne jest zmuszenie populacji do chipowania jako panaceum na opanowanie jakiejś wykreowanej epidemii. Dzięki chipowi w ręce będzie można każdego śledzić, co ułatwiłoby ewentualne wyłapywanie zarażonych, śledzenie dróg zakażenia i umieszczanie chorych w miejscach odosobnienia.

Jednak można sobie również wyobrazić obowiązkowe chipowanie jako pomysł na przeciwdziałanie terroryzmowi. Skoro europejscy decydenci wpuścili na nasz kontynent miliony przybyszów obcych nam kulturowo, którzy często zajmują się działalnością terrorystyczną, to możemy być wkrótce przekonywani, że jeśli chcemy być bezpieczni musimy być wszyscy zachipowani. Kto nie ma chipa ten jest terrorystą, a jesli terror sieje ktoś z chipem, odnalezienie go będzie bardzo łatwe.

 

Swoją drogą ciekawe jak na taki obowiązek zareagują miliony muzułmanów ściągniętych do Europy. Czy pozwolą się oznaczyć jak trzoda chlewna czy też stawią opór? Zresztą opór mogą stawić też chrześcijanie. Implantacja chipa może być dla nich problemem teologicznym. Wszak w Biblii napisano, że gdy nadejdą czasy ostateczne, nic nie będzie można kupić i sprzedać bez tak zwanego znamienia bestii. Czy tym znamieniem może być chip, który ma stać się głównym środkiem płatniczym po wycofaniu gotówki? Wszystko to niestety niepokojąco do siebie pasuje.

​​​​​​​

Jednak nawet jeśli ktoś odrzuca biblijne konotacje chipowania ludzi, nie może pozostać bierny wobec zagrożeń jakie niesie dla człowieka umieszczenie w swoim ciele takiego urządzenia szpiegującego. Zastosowania takiej technologii przeciwko ludziom są wręcz nieograniczone. Jeśli ktoś nie będzie funkcjonował w sposób akceptowalny przez władzę, jego chip może zostać po prostu zdeaktywowany zdalnie i automatycznie ktoś taki stanie się banitą bez pieniędzy.

 

Sytuacja, w której likwiduje się gotówkę w zamian za powszechną implantację chipów u ludzi wydaje się w tej chwili futurystycznym dziwactwem lub wygodą. Jednak nawet się nie  spostrzeżemy kiedy stanie się to zabieg obowiązkowy, wykonywany po urodzeniu. Chipy będą wstrzykiwane w noworodki, tak jak szczepionki, a każdy kto nie będzie miał w ręce chipa, z zasady będzie uważany za kogoś podejrzanego, kto powinien się znajdować w miejscu odosobnienia, bo może zagrażać społeczeństwu.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika berek

Drogi Adminie, warto dodać,

Drogi Adminie, warto dodać, że istnieje bardzo mało informacji n/t możliwej zawartości litu w takich czipach i jego toksyczności w kontakcie z ludzkim ciałem. Być może Biblia nas ostrzega przed zgubą lecz nawet niewierzący powinni zastanowić się nad wszczepianiem sobie potencjalnej trucizny. Lit jak wszystkie pierwiastki grupy I jest wysoce reaktywny i palny. Niech dobry Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece, wierzących czy nie...

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika minoduesp

Przecież te "chipy" są

Przecież te "chipy" są zamkniete w szklanej ampułce .. to co niby miało by komu zaszkodzić ? Nawet bez obudowy są obojętne , bo składają się z mikroprocesorka i ceweczki z miedzianego druciku jako antenki i zasilacza w jednym. Możesz taki sobie obejżeć ,wydłubując go z samochodowego kluczyka - bo tam stosuje się je od co najmniej 1998 r. (np. od Fiata Seicento)

Portret użytkownika locutus79

Musisz mieć konkretne pierd

Musisz mieć konkretne pierd.lnięcie w porównywaniu rzeczy ,zjawisk i wydarzeń ,co? Skoro wrzucasz do jednego worka wydłubany z samochodowego kluczyka czujnik (np. Fiat Seicento) ,z zaawansowanym mikrourządzeniem opracowanym i testowanym w Neuralink ,kierowanym przez szmacia... "super obywatela świata" Elona Musk. Które to urządzenie ma na celu zaczipowanie człowieka jak bydło i przy pomocy 5G i SI pomóc w zautomatyzowanej kontroli społeczeństwa. Według scenariusza Agenda 2030 ( ch.j z tym scenariuszem ,to tylko testy i to najgorsze bo typu "próbuje robię" ). Z twoim podejściem ,proponuję już teraz rezerwować bilet na Marsa z twoim idolem - NIECH GO PIEKŁO POCHŁONIE.

Portret użytkownika Zenek ;)

<blockquote> "ad <br>

<blockquote> "ad <br>

autor: Medium (2019-07-20 02:39) <br>

Przykro mi, czasem znajduję u Ciebie jakiś sens, ale tym razem poległam. <br>

https://zmianynaziemi.pl/comment/489664#comment-489664 </blockquote> 

 

A co tu rozumieć, około 7000 pne po ustąpieniu zlodowacenia CYWILIZACJA SŁOWIAŃSKA zwane też WANOWSKĄ stworzyłą na planecie RAJ...

 

około 3700 pne zostali oni NAPADNIĘCI poprzez PRADAWNEGO WĘŻĄ czyli CYWILIZACJĘ ASÓW znanych też jako UPADLI

czyli CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ/ biblijną....  

SODOMICKĄ / LGBT / ....

PEDOFILSKO-PEDRASTYCZNO-KOPROFILSKO-ZOOFILNĄ.... 

 

bo wbrew ŁGARSTWOM watykańskiego LGBT zwanego Episkopat BÓG PRADAWNEGO WĘŻA NIE STWORZYŁ, on SAM PRZYPEŁZŁ ze swoimi świnioryjnymi (tajlandia) wojami (afroazjaci w archeologi)

 

Od tego momentu kohorty LUDOŻERCZYCH ZWYRODNIALCÓW Abla (dziecięcia pradawnego wężą czyli BIBLIJNEJ OCHYDY maryi / abrahama) PRÓBUJĄ ZE WSZELKICH ODNÓŻY doprowadzić do CAŁKOWITEGO WYMORDOWANIA tych czczących Chrystusa (linię wanowską)

 

jednocześnie roznosząc po planecie KULTY NIERZĄDNE (judaizm (i reszta podsekt), katolicyzm (i reszta podsekt), prawosławie (i reszta podsekt), protestantyzm (i reszta podsekt), islam (wszelaki), masoneria (wszelaka), lewactwo (wszelakie tym to sodomoLGBT).......)

 

czyli wiarę w OCHYDĘ SPUSTOSZENIA (maryja/ aryman/ magog/ abraham/ rama/ juma/ etc)

 

czy jej PEDALSKIEGO BĘKADA jezusa (maschiacha/ goga/ jozuego/ abla/ baala/...znanego też jako IHS (

I - żyd PEDAŁ jafed,

H - żyd PEDAŁ ham,

S - żyd PEDAŁ sem

czyli TRÓJCA w JEDNYM CIELE -  trójca WSZECHPEDALSKA (SODOM).....

na jakiej cześć co mszę kapłan KK MORDUJE Chrystusa

w WIELKIM KANIBALISTYCZNYM DZIELE
(rytuale CZARNEJ MAGII/ VooDoo/ kabale/ kościelnej wierze bez maski))

 

Obecnie KOŃCZY SIĘ KOLEJNY CYKL..... a wraz z nim CHRYSTUS MIAŁ PONOWNIE STĄPIĆ NA ZIEMIĘ... by ODBUDOWAĆ NA NIEJ RAJ.

 

To się stało w 1970 roku.....ale WADOWICKI PEDOFIL żyd katz wraz z dziwiszem i resztą rabich....

 

owo dziecko RYTUALNIE ZAMORDOWAŁ.....

 

bo jak każdy czciciel jeszuy był ZIELONY z ZAWIŚCI iż

BÓG UMIŁOWAŁ Polaków a nie NARÓD PLUGAWY i PRZEKLĘTY

czyli samo żydostwo.....

 

bo tylko BÓG może na planecie PONOWNIE ODBUDOWAĆ RAJ..

(czczony popoprzez żydowstwo włochaty maszkaron nie ma takiej mocy - stąd w ezo takie parcie na PODPINANIE SIĘ POD CUDZDE biopola.....na ZEŻARCIE Chrystusa...... dla MOCY)

 

i co miało nastąpić wraz z tym narodzonym w Polsce dzieckiem zwanym Synem Człowieczym.....

 

jakiego UKORONOWANIE ODNOWIŁOBY  ŚWIAT przywracając REALNĄ SZCZEŚLIWOŚĆ.....

 

No ale KŁY WADOWICKIEGO PEDOFILA, zyda katza / wojtyły)  były szybsze więc teraz WSZYSTKO WYMRZE..... poza tymi NAWRÓCONYMI nie z mowy czy pisma ale z SERCA....

 

i tylko NAWRÓCENI na "wanizm" (chrześcijaństwo) zostaną ZABRANI DO NIEBA..... reszta szcześnie w żołądkach karaluchów (samomanifestacji ich belzebubiej bozi czyli abrahama/ maryi/ NIERZĄDNICY PIJANEJ KRWIĄ ŚWIĘTYCH (chrześcijan))

 

 bo tylko ci co POWRÓCILI do LECHICKIEJ WIARY.... DOSTĄPIĄ ZBAWIENIA.

 

Reszta za swój los może WYLEWNIE dziękować wadowickiemu pedofilowi katzowi/ wojtyle i reszcie episkopackich DZIECIOŻERCÓW+ (sahendrynu dla goim)

Portret użytkownika Zenek ;)

Szczegółów za wiele ci nie

Szczegółów za wiele ci nie napiszę bo wiem tyle co można było w internecie dopaść.

 

Wiem tylko, że rzecz miała miejsce na Śląsku, iż mordu dokonano (jak dobrze pamietam) w Krakowie. Że uczestniczył w nim WADOWICKI PEDOFIL i mu "do duszy oddane" jego masońskie Dziwadło jak i sproszeni na tę okoliczność Rabini Wolscy...

 

Że władze komunistyczne wiedziały o całej sprawie bo pisał o tym m in. M. Jarzyński, były oficer kontrwywiadu wojskowego, jaki nadzorował "nawiedzenia" tego DZIECIOŻECY w Polsce... w tym i opowiadał iż:

 

"na potrzeby UTRZYMYWANIA TEGO ŚCIERWA PRZY ŻYCIU MORDOWANO małoletnie DZIECI by mu PRZETACZAĆ ICH KREW w TRANSFUZJACH...."

 

Że od tego momentu o tego MORDU ZAŁOŻYCIELSKIEGO się zaczęła światowa KARIERA też tego AGENTA CIA.... jego PUBLICZNY LANS... jako ŚNIĘTY REBE całego świata....

...że w niej miał kazane ODGRYWAĆ w nim ROLĘ WŁASNORĘCZNIE ZEŻARTEGO Syna Człowieczego jednocześnie kanalizująć kult na Biblijną Nierządną Wywłokę znaną jako maryja/ abraham/ magog/ moloh / aryman/.... pradawny wąż/ bestla.... i wieloma innymi...

być MISJONARZEM BESTII (FAŁSZYWYM PROROKIEM)

 

 i tyle co znalazłem.

 

 

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

ŻE TA KANALIA ŻYDOWSKA JP2

ŻE TA KANALIA ŻYDOWSKA JP2 SPROWADZIŁ I UMOCNIŁ POZYCJĘ ŻYDÓW WE WŁADZY POLSKIEJ TO WIEM, ALE PRZYDAŁYBY SIĘ ŹRÓDŁA TEGO ZAKŁAMAŃCA I ZDRAJCY CO "KOCHAŁ" POLAKÓW, BY SZERZYĆ PO SPARWDZENIU WIARYGODNOŚCI W UMYSŁACH BARANICH TE INFORMACJE. DLA RZESZY ZBARANIAŁYCH IDIOTÓW PRZECIEŻ TO ŚWIĘTY

Portret użytkownika Medium

Oczywiście, że interesuje

Oczywiście, że interesuje mnie ludzki aspekt sprawy i obserwuję, jak rodzą się "święte" mity.

No i zanim przystąpisz do krytyki, sam zbadaj sprawę, a nie czekaj na gotowca na tacy Język

Trzeba Ci wiedzieć, że Zakon Templariuszy został znów przyjęty do (bodaj) Świętego Oficjum, czy jak się to szacowne grono magów nazywa.

Strony

Skomentuj