Sekta klimatystów w natarciu. Czy zakażą posiadania dzieci, a nawet kotów i psów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zmiany klimatu są faktem, z którym nie sposób dyskutować. Następują od zawsze i występowały również wtedy kiedy po Ziemi nie chodzili ludzie tylko wielkie jaszczury. Mimo to Usiłuję się wmówić ludzkości, że obserwowane zmiany klimatu mają charakter antropogeniczny, czyli zostały wywołane przez człowieka. Ta wiara w stała się kamieniem węgielnym nowej świeckiej religii klimatyzmu.

Klimatyzm to wiara mająca własny aksjomaty herezje i fundamentalistów. Tych ostatnich  niestety nie brakuje. Klimatyści wierzą w to, że ludzkie emisję dwutlenku węgla powodują ocieplenie klimatu. Otwierają się to nami badań naukowych opłacanych przez zwolenników tej teorii naukowej wśród których jest na przykład Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Papieżem klimatystów jest były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Al Gore, który za swoją prezentację na temat rzekomo antropogenicznego globalnego ocieplenia dostał nagrodę Nobla. Klimatyści są przekonani że istnieje tak zwany konsensus naukowy, który antropogeniczne globalne ocieplenie uważa za fakt. Trudno jednak aby nie było takiego "konsensusu" jeśli naukowcy wyrażający inne opinie są poddawani ostracyzmowi środowiska naukowego uzależnionego od grantów, czyli po prostu pieniędzy.

Z walki ze zmianami klimatu uczyniono dochodowy biznes i jednocześnie metodę na przygaszanie gospodarek niektórych krajów, takich jak Polska. Handel emisjami jest kpiną ze zdrowego rozsądku, a podatek węglowy, który rzekomo ma uratować ziemię to oczywiste wymuszenie rozbójnicze wsparte szantażem emocjonalnym.

 

Jest to tym bardziej niepoważne, że najwięksi emitenci dwutlenku węgla czyli Chiny oraz Stany Zjednoczone, nic sobie nie robią z absurdalnej polityki Unii Europejskiej polegającej na zarzynaniu przemysłu w niektóych krajach członkowskich. Niestety wyznawcy religii klimatyzmu są bardzo wpływową grupą wśród decydentów Unii Europejskiej, a to oznacza, że ta  pseudo-ekologiczna ideologia będzie coraz bardziej dominowała w najbliższych latach.

Trzeba się przygotować do tego, że będzie coraz głupiej. Ale niewątpliwie w pewnym momencie stanie się niebezpiecznie, bo wyznawcy klimatyzmu zapewne będą dążyć do tyranii i narzucenia innym własnych poglądów oraz zachowań. Dość wspomnieć że Kolejni celebryci otumanienie religią klimatyzmu, deklarują że nie będą mieć dzieci, bo nagle okazało się, że dzieci są nie ekologiczne, bo produkują dużo dwutlenku węgla gdyż jedzą mięso. Zresztą tak samo jak psy i koty, które też są nieekologiczne. Może jednak ideolodzy religii zmian klimatu vel globalnego ocieplenia vel klimatyzmu, zlitują się nad ludźmi i pozwolą jednak na posiadanie małego pieska, byle nie dziecka.

 

Niewątpliwie celem nadrzędnym ludzi implementujących tą ideologię jest również depopulacja uważana za metodę przeciwdziałania zmian om klimatu. Klimatyści postulujący bezdzietność to swoista synergia wielu ideologii jak Gender czy LGBT, dążących do osiągnięcia celu w postaci zaburzenia młodych ludzi i w konsekwencji ich bezdzietności. Dopóki ci dziwacy sami będą się ograniczać w reprodukcji tym lepiej, ale naprawdę groźnie zrobi się to wtedy, kiedy okaże się, że na skutek uchwalonego nowego prawa, dojdzie do tego, że na posiadanie dziecka trzeba będzie mieć pozwolenie, a niestety nie trudno sobie już to w tej chwili wyobrazić. Urzędnik będzie na przykład sprawdzał czy ewentualne dziecko będzie miało dobre warunki i arbitralnie decydował kto zasługuje na to aby mieć potomka, a kto nie. W przyszłości posiadanie dziecka może się stać przywilejem, a nie normą.

Trudno sobie wyobrazić co jeszcze wymyślą klimatyści. Niewątpliwie możemy się też spodziewać przymusowego wegetarianizmu i walką z mięsem i jego produkcją, bo to już się dzieje. Jest to jednak stąpanie po grząskim gruncie ponieważ rolnicy potrafię dość gwałtownie wyrażać swoją dezaprobatę na psucie ich interesów. W przyszłości postępem będzie też nazywana zapewne szybka eutanazja. I ktoś zapewne obliczy ile dwutlenku węgla nie zostanie emitowane dzięki dobrowolnej zgodzie na śmierć. Być może już wkrótce usłyszymy o klimatystach, którzy popełniają samobójstwa na przykład skacząc ze skarp aby uratować klimat na Ziemi. I niestety nie ma wątpliwości, że przy spodziewanej w najbliższym czasie eskalacji tej szalonej ideologii może dojść również do tego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika janek21011961

„Dieta, zastrzyki i nakazy

„Dieta, zastrzyki i nakazy stworzą kombinacje, która od bardzo wczesnego wieku będzie wpływała
 na stworzenie takiego rodzaju charakteru, jaki władze uznają za pożądany”

Bertrand Russell – „Wpływ nauki na społeczeństwo” – 1953 r.

Portret użytkownika janek21011961

Prezydent Rzeczypospolitej

Prezydent Rzeczypospolitej dnia 30 listopada 1939 roku, wydał dekret o nieważności aktów
 prawnych władz okupacyjnych.

Dzisiaj również warszawski rząd wykonuje wiele działań przeciwko narodowi.

Ośmieszana w głównych mediach ustawa JUST - 447, czyli oddanie majątków żydom za zburzenie 
mienia/Polski przez Niemców, wyszła na światło dzienne.

Jak zwykle medialni eksperci głównych mediów, zostali ośmieszeni przez samego Mike Pompeo, 
który powiedział:

"Doceniamy również wagę rozwiązywania istotnych kwestii z przeszłości. Wzywam moich polskich
 kolegów, by poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa, dotyczącego restytucji
 mienia prywatnego dla osób, które utraciły dobytek w czasie Holokaustu - powiedział Mike 
Pompeo we wtorek podczas konferencji prasowej" - pisze https://fakty.interia.pl/swiat/news-
pompeo-wzywa-polske-do-rozwiazania-kwestii-restytucji-mienia,nId,2835831.

Co na to warszawski rząd? 

Muszą napisać ustawę, która da podstawę do wypłaty żydom, miliardów złotych. Teraz takiej
 podstawy prawnej nie ma, dlatego Pompeo nakazał taką ustawę napisać.

Cóż, zmianę ustawy o IPN: sejm, senat i prezydent przyjęli w ciągu kilku godzin, więc, co
 można się teraz po nich spodziewać.

Jedynie tego, czy pobiją swój rekord 9 godzin, z tego co pamiętam. Tyle czasu zajęło im 
wprowadzenie zmian w ustawie o IPN, kiedy tupnął amerykański żyd ustami Trumpa (wprowadzili 
zakaz spotkań polskich władz z Trumpem). 

Choćby z tego tytułu należałoby zrobić to, co w 1939 roku uczynił polski rząd, czyli unieważnić
 wszystkie okupacyjne akta prawne.

Oj, co by się działo wtedy w Polsce, gdyby w przyszłości uczynił to jakiś uczciwy rząd...

""

Robert Brzoza

źródło: 
prawo.sejm.gov.pl

Portret użytkownika Bajtek

 Rządzący syjoniści to

 Rządzący syjoniści to zakłamane ku..y, które w rytm talmudu wygenerują każde kłamstwo żeby dojechać gojów. Wiem bo jehowa mi mówiła. To ich ułomni pseudo naukowcy odkryli, że dwutlenek miał zbawcze korzyści w prehistorii Ziemi, a teraz nagle jest wręcz odwrotnie. Typowe dla syjonu, który jedyne co robi dobrze to parszywie kłamie,liczy kasę i mamrocze coś o antysemityzmie.

 Antysemityzm- autoantysemityzm czyli nienawiść żydów do ich samych co skutkowało holokaustem czyli zabijaniem żydów przez żydów i zwalaniem tego na inne narody. A miało to na celu zagrabienie cudzej ziemi w celu utworzenia państwa Izrael i generowanie innych złodziejskich, zbrodniczych zysków. Ukrytym celem był holokaust Słowian. 

 Taka nowa, trafniejsza definicja. 

 Antysłowianizm- zjawisko zainicjowane przez żydów u zarania dziejów mające na celu wymordowanie Słowian, zagrabienie ich ziem i osiągnięć i przypisanie ich syjonowi. Trwa do dzisiaj.

 

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj