Sekta klimatystów w natarciu. Czy zakażą posiadania dzieci, a nawet kotów i psów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zmiany klimatu są faktem, z którym nie sposób dyskutować. Następują od zawsze i występowały również wtedy kiedy po Ziemi nie chodzili ludzie tylko wielkie jaszczury. Mimo to Usiłuję się wmówić ludzkości, że obserwowane zmiany klimatu mają charakter antropogeniczny, czyli zostały wywołane przez człowieka. Ta wiara w stała się kamieniem węgielnym nowej świeckiej religii klimatyzmu.

Klimatyzm to wiara mająca własny aksjomaty herezje i fundamentalistów. Tych ostatnich  niestety nie brakuje. Klimatyści wierzą w to, że ludzkie emisję dwutlenku węgla powodują ocieplenie klimatu. Otwierają się to nami badań naukowych opłacanych przez zwolenników tej teorii naukowej wśród których jest na przykład Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Papieżem klimatystów jest były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Al Gore, który za swoją prezentację na temat rzekomo antropogenicznego globalnego ocieplenia dostał nagrodę Nobla. Klimatyści są przekonani że istnieje tak zwany konsensus naukowy, który antropogeniczne globalne ocieplenie uważa za fakt. Trudno jednak aby nie było takiego "konsensusu" jeśli naukowcy wyrażający inne opinie są poddawani ostracyzmowi środowiska naukowego uzależnionego od grantów, czyli po prostu pieniędzy.

Z walki ze zmianami klimatu uczyniono dochodowy biznes i jednocześnie metodę na przygaszanie gospodarek niektórych krajów, takich jak Polska. Handel emisjami jest kpiną ze zdrowego rozsądku, a podatek węglowy, który rzekomo ma uratować ziemię to oczywiste wymuszenie rozbójnicze wsparte szantażem emocjonalnym.

 

Jest to tym bardziej niepoważne, że najwięksi emitenci dwutlenku węgla czyli Chiny oraz Stany Zjednoczone, nic sobie nie robią z absurdalnej polityki Unii Europejskiej polegającej na zarzynaniu przemysłu w niektóych krajach członkowskich. Niestety wyznawcy religii klimatyzmu są bardzo wpływową grupą wśród decydentów Unii Europejskiej, a to oznacza, że ta  pseudo-ekologiczna ideologia będzie coraz bardziej dominowała w najbliższych latach.

Trzeba się przygotować do tego, że będzie coraz głupiej. Ale niewątpliwie w pewnym momencie stanie się niebezpiecznie, bo wyznawcy klimatyzmu zapewne będą dążyć do tyranii i narzucenia innym własnych poglądów oraz zachowań. Dość wspomnieć że Kolejni celebryci otumanienie religią klimatyzmu, deklarują że nie będą mieć dzieci, bo nagle okazało się, że dzieci są nie ekologiczne, bo produkują dużo dwutlenku węgla gdyż jedzą mięso. Zresztą tak samo jak psy i koty, które też są nieekologiczne. Może jednak ideolodzy religii zmian klimatu vel globalnego ocieplenia vel klimatyzmu, zlitują się nad ludźmi i pozwolą jednak na posiadanie małego pieska, byle nie dziecka.

 

Niewątpliwie celem nadrzędnym ludzi implementujących tą ideologię jest również depopulacja uważana za metodę przeciwdziałania zmian om klimatu. Klimatyści postulujący bezdzietność to swoista synergia wielu ideologii jak Gender czy LGBT, dążących do osiągnięcia celu w postaci zaburzenia młodych ludzi i w konsekwencji ich bezdzietności. Dopóki ci dziwacy sami będą się ograniczać w reprodukcji tym lepiej, ale naprawdę groźnie zrobi się to wtedy, kiedy okaże się, że na skutek uchwalonego nowego prawa, dojdzie do tego, że na posiadanie dziecka trzeba będzie mieć pozwolenie, a niestety nie trudno sobie już to w tej chwili wyobrazić. Urzędnik będzie na przykład sprawdzał czy ewentualne dziecko będzie miało dobre warunki i arbitralnie decydował kto zasługuje na to aby mieć potomka, a kto nie. W przyszłości posiadanie dziecka może się stać przywilejem, a nie normą.

Trudno sobie wyobrazić co jeszcze wymyślą klimatyści. Niewątpliwie możemy się też spodziewać przymusowego wegetarianizmu i walką z mięsem i jego produkcją, bo to już się dzieje. Jest to jednak stąpanie po grząskim gruncie ponieważ rolnicy potrafię dość gwałtownie wyrażać swoją dezaprobatę na psucie ich interesów. W przyszłości postępem będzie też nazywana zapewne szybka eutanazja. I ktoś zapewne obliczy ile dwutlenku węgla nie zostanie emitowane dzięki dobrowolnej zgodzie na śmierć. Być może już wkrótce usłyszymy o klimatystach, którzy popełniają samobójstwa na przykład skacząc ze skarp aby uratować klimat na Ziemi. I niestety nie ma wątpliwości, że przy spodziewanej w najbliższym czasie eskalacji tej szalonej ideologii może dojść również do tego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Illuminat13

8 A czwarty wylał swą czaszę

8 A czwarty wylał swą czaszę na słońce:
i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi.
9 I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem,
i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami,
a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę.    szykujcie sobie jedzenie bo znamie besti za papierki nic nie kupicie niedlugo

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika inzynier magister

To są nihiliści ateiści

To są nihiliści ateiści którzy chcą krwawe orgie zamiast normalności !!!

"32 - letnia transseksualna kobieta z Wielkiej Brytanii urodziła syna. Ze względu na swoje zaburzenia płci oraz na fakt, że od kilku lat jest zarejestrowana jako mężczyzna, chce być uznana za „ojca” swego dziecka, a nie matkę.Freddy McConnell to bohaterka brytyjskiego filmu dokumentalnego „Seahorse”, opisującego losy osób z dysforią płciową, tj. zaburzeniami płci. Już w wieku 25 lat kobieta rozpoczęła „leczenie” farmakologiczne i przyjmowała testosteron. Rok później zdecydowała się usunąć tkankę piersi, ale odmówiła zabiegu histerektomii, który uniemożliwiłby jej w przyszłości posiadanie dzieci. Teraz transseksualistka urodziła syna i rozpoczęła batalię o to, aby mogła być uznana za „ojca” dziecka.„Zawsze kochałam dzieci. Zanim zmieniłam płeć rozważałam zajście w ciążę, ponieważ powiedziano mi, że zmiany mogą uczynić mnie bezpłodną” – powiedziała McConnell. Kobieta uważająca się za mężczyznę zaszła w ciążę dzięki metodzie sztucznego zapłodnienia.McConnell w trakcie ciąży była legalnie zarejestrowana jako mężczyzna, ale lekarze poinformowali ją, że w akcie urodzenia będzie uznana za matkę dziecka. Sky News podaje, że transseksualistka skierowała wniosek o zmianę interpretacji przepisów i uznanie jej za ojca dziecka. „Wszystkie dzieci powinny mieć możliwość prawidłowego i dokładnego rejestrowania swoich rodziców” – tłumaczy.„Posiadanie dokładnego aktu urodzenia ma zasadnicze znaczenie, ponieważ pozostaje z kimś przez całe życie i stanowi część jego tożsamości” - powiedziała Karen Holden, adwokat transseksualistki. Prawnik dodaje, że jego kancelaria zajęła się tą sprawą, „aby wesprzeć zmianę części prawa brytyjskiego, które zaprzecza równości, tworzy niedokładną dokumentację i nie obsługuje wielu osób ze społeczności LGBT”.  

PILNE! Dlaczego PiS panicznie boi się dyskusji o roszczeniach?| R. Winnicki

https://www.youtube.com/watch?v=dizLY_Bf5RI

Uwaga! Kto cenzuruje prawdę o 5G? Realcja z protestu spod siedziby PAP w Warszawie!

https://www.youtube.com/watch?v=bQOj_cCzlcA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tomasz26

tzw czlowiek wcielając się tu

tzw czlowiek wcielając się tu przychodzi  z efektem zbiorowej jak i indywidualnej karmy..tak że co by nie czynił to zamieszkala planeta która ma w zapisie cykliczność odradzania zwyczajnie wywoła takowy kataklizm  w wszelką wyeksploatowaną ciężką materię przywróci do obiegu  taki karmiczny recykling zbiorowości  .takich procesów nie można zatrzymać ..ciut spowolnić tak ale jest to iluzoryczne spowolnienie.. wystarczy zaledwie 700lat żeby cywilizacyjne zasoby się  odrodziły ...terzeba mieć świadomość że żyjąc w kołchozie cywilizacji  jedyne co dobre może nas spotkać to się zbawić od  inkarnacji w ciężkiej materii ..a jak to zrobić  banalnie.,. weszłes tu goły to wyjdź goły bo są  o wiele lepsze światy poza tym

 

 

 

Portret użytkownika lommo

Posiadanie dzieci w

Posiadanie dzieci w przyszłości i tak będzie przywilejem i i tak nastąpi depopulacja. Załamanie dzietności nastąpiło już nie tylko w krajach wysokorozwinietych ale i w takich średnio rozwiniętych jak Chiny, Polska , itp. .Rosną standarty i koszty wychowania dziecka bo już nawet nie dzieci. Czasy łatwo dostepnej , stałej i dobrze płatnej pracy dla każdego chętnego minęły bezpowrotnie. A kobiety nie reflektują na meżczyzna bez dobrych układów zarobkowych. Jeszcze za momencik znikna kolejne sektory pracy dla mężczyzn jak praca w przy produkcji samochodów i ich serwisowaniu. Automaty będą produkowały mało skomplikowane auta elektryczne praktycznie nie wymagające serwisu. W krajach rozwinietych stała praca to już teraz jest dostępna tylko dla kobiet w służbie zdrowia, edukacji i handlu. Sekta klimatystów nie musi walczyć o depopulację. Depopulacja już trwa i wg bada kanadyjskich naukowców tam gdzie się już rozpoczęła nie da się zatrzymac. Próby ratowania sytuacji  socjalem na dzieci czy sprowadzaniem brutalnych napalonych nachodzców niewiele pomogą.

Portret użytkownika &

adminie, czyli wykluczasz

adminie, czyli wykluczasz inżynierię klimatyczną przy pomocy Haarpa i chemitrals? Czy nie wiesz, że co2 to głównie przenośnia, argument dla ciemnych mas, podobnie jak zagrożenie ze strony Rosji jest argumentem dla ciemnych Polaków? Zawsze jest jakiś nieznany czynnik dla ogółu, który musi być jakoś widoczny pod znanym szyldem.

Strony

Skomentuj