Premier Izraela twierdzi, że Iran zaatakuje Europę pociskami nuklearnymi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa wyłamała się z sojuszu i chce pomagać Iranowi w omijaniu amerykańskich sankcji przy jednoczesnym utrzymaniu w mocy umowy nuklearnej. Izraelski premier twierdzi, że kraje europejskie są zaślepione i obudzą się dopiero wtedy, gdy na nasz kontynent spadną irańskie pociski nuklearne.

 

Benjamin Netanjahu porównał obecne zachowanie Unii Europejskiej wobec Iranu i łamanie przez niego postanowień umowy nuklearnej do polityki stosowanej wobec nazistowskich Niemiec w latach 30. XX wieku. Jego zdaniem, Europa znów chowa głowę w piasek i nie widzi zbliżającego się zagrożenia, a tym razem jest nim Iran, który podobno chce uzbroić się w broń nuklearną.

 

Premier Izraela twierdzi, że Europejczycy obudzą się dopiero wtedy, gdy Iran odpali w naszym kierunku swoje pociski nuklearne. Islamska Republika Iranu zwykle wysyła groźby pod adresem Izraela i Stanów Zjednoczonych, jednak w 2017 roku, generał Hosejn Salami, ówczesny zastępca dowódcy Gwardii Rewolucyjnej, powiedział, że jeśli Europa będzie współpracować z Amerykanami to Iran zwiększy zasięg swoich rakiet balistycznych, aby pociski sięgały europejskich stolic.

W poniedziałek, Unia Europejska uznała, że wzbogacanie uranu powyżej granicy oraz przekroczenie limitu magazynowania nisko wzbogaconego uranu nie jest rażącym naruszeniem umowy nuklearnej. Jednak Iran domaga się, aby Europa pomogła w omijaniu amerykańskich sankcji. W przeciwnym wypadku, może zwiększyć wzbogacanie uranu do poziomu 20%.

 

Stany Zjednoczone nie tylko nakładają kolejne sankcje na Iran, ale też grożą wszystkim państwom, które nie dostosują się. Donald Trump robi wszystko, aby zmusić Islamską Republikę Iranu do przyjęcia nowej umowy nuklearnej, która nie tylko uniemożliwi prace nad programem jądrowym, ale też zabroni produkcji i posiadania rakiet balistycznych, co będzie równoznaczne z rozbrojeniem.

 

Ocena: 

Średnio: 1.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Ja zaś chciałbym przypomnieć

Ja zaś chciałbym przypomnieć,że te fałszywe ośłizłe ze zgnilizny i kłamstwa dane wywiadowcze USArael połknął bez najmniejszego odruchu wymiotnego.Na dzień dzisiejszy to niestety ta sama zaprzańska kłamliwa kłamców komitywa.

Portret użytkownika arek 54

Czy Iraelski premier wypił

Czy Iraelski premier wypił coś bo na trzeźwo na pewno by nic takiego nie powiedział. Po drugie głupie gadanie że rakiety wystrzelone przez armię irańską stanowią zagrożenie dla terytorium Stanów Zjednoczonych ? Takiej głupoty to bardzo dawno nie słyszałem. Przecież jakby choćby jena rakieta spadła np: na Nowy Jork Iran przestałby istnieć. To nie chodzi o USA, ale o Izrael i bazy wojsk USA na bliskim wschodzie a nie Stany Zjednoczone na kontynecie północno-amerykańskim .

Portret użytkownika ttteis77

a co w tym zlego, gdy znikna

a co w tym zlego, gdy znikna wszyscy?. nie da sie pozbyc zla?, wiec to, gdze ono jest. jedno bez drugiego nie moze istniec.

Portret użytkownika bler

Może niech najpierw Izrael

Może niech najpierw Izrael odda WSZYSTKIE swoje głowice atomowe? Brakuje plutonu dla projektów generatorów prądu w sondach kosmicznych(do tej pory brany ze starych głowic atomowych USA i Rosji)

Portret użytkownika Lisek

Przypominam, że w wizji Pana

Przypominam, że w wizji Pana Jackowskiego Iran zostanie zaatakowany przez dwa państwa ( Izrael i USA ?) stanie się to w wrześniu i beda 3 naloty/ataki. Iran nie odpowie po 1-wszym, po 2-gim a nawet po 3 odpowie po czasie ale jak odpowie to sie zacznie !!!!

Ja obstawiam 19-09-2019 ..... 3x9 ...  Obym się mylił 

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ