Szkoła z Torunia oskarża ucznia o polski nacjonalizm, bo skrytykował ukraińskiego zbrodniarza Stefana Banderę

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Skandal w Toruniu. Uczeń stanął przed sądem za nazwanie bandytą ukraińskiego nazisty Stefana Bandery. Ukrainizacja Polski przebiega bardzo szybko. Zaledwie w kilka lat, Polska została zasiedlona przez miliony Ukraińców. Doprowadziło to już do tego, że krytyka nazistowskiego kolaboranta i ideologa ukraińskich nacjonalistów, Stefana Bandery stała się zabroniona w dzisiejszej Polsce. 

 

W szkole w Toruniu, ukraiński uczeń podczas przerwy wychwalał Banderę.Głos sprzeciwu jego polskiego kolegi, który powiedział mu, że Stefan Bandera dla Polaków jest bandytą, skończył się dla niego problemami, które mogą nawet spowodować, że zostanie zabrany przymusowo z domu rodzinnego. 

To zdumiewające, że ukrainizacja Polski jest już na tak zaawansowanym etapie, że kłopoty może spowodować krytyka działań przywódcy ukraińskich nacjonalistów, nazistowskiego agenta,Stefana Bandery. Jest to tym bardziej kuriozalne, że Bandera odpowiada za Rzeź Wołyńską, bezprecedensową zbrodnię na Narodzie Polskim, do której doszło w 1942 roku, a która do dzisiaj nie została rozliczona.

 

Co więcej władze Ukrainy, jedynego na świecie kraju w którym można legalnie weryfikować nazistowskich zbrodniarzy, prowadzą własną kłamliwa politykę historyczną, według której  rzeź wołyńska była tylko epizodem wojny polsko-ukraińskiej. Oczywiście takiej wojny nie było, a Polaków na Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej wymordowano w bestialski sposób, żeby osiągnąć  jednolitość narodowościową na Ukrainie. Taką samą jednolitość, którą Polska zyskała po ustaleniu powojennego ładu i którą bezpowrotnie straciła po wpuszczeniu kilku milionów ukraińskich imigrantów. 

 

Trudno sobie wyobrazić, żeby w szkole w Izraelu, imigrant z Niemiec chwalił Hitlera i po zwróceniu mu uwagi przez żydowskiego kolegę, że to zbrodniarz, kłopoty miałyby nie niemiecki imigrant, ale ktoś kto ośmielił się skrytykować go za gloryfikację zbrodniarza. Dokładnie z taką sytuacją mamy do czynienia w dzisiejszej podobno jeszcze Polsce. 

"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować: - Wolter

Powyższy cytat w doskonały sposób opisuje sytuację w jakiej znaleźli się w Polsce w dzisiejszych czasach. Każdy sam może sobie odpowiedzieć na pytanie kogo nie wolno krytykować, bo jest to raczej oczywiste. Okazuje się że polski nacjonalizm to coś strasznego, co klasyfikuje się tylko do wyroku sądowego, oczywiście surowego. Za to nacjonalizm ukraiński i żydowski,  to postawy jak najbardziej pożądane i prawidłowe. Można odnieść wrażenie, że ukraiński nacjonalizm jest u nas ideologią uprzywilejowaną. Oznacza to, że lobby ukraińskie w Polsce jest potężne, a jego znaczenie rośnie.


 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Jestem polskim partiota i

Jestem polskim partiota i lezy mi na sercu przyszlosc mojego kraju dlatego chcialbym sie pomodlic do wielkiego ogorasa zeby zmilowal sie za Rzeznia-pospolita Polska  za nienawisc jaka przejeli od bolszewikow i za zachlannosc jaka obywatele przejeli od zydostwa i braku szacunku do blizniego za pranie mozgow ktore zawdzieczaja Information Technology. Pomodlmy sie razem zeby Polska byla Polska, a zydo-bolszewicka rzeznia ktora leje na wszystkie zasady moralne, praworzadnosci i ma w dupie UE bo im juz nie na reke aby poddac si wspolnocie sojuszowej i przyjmowac biednych zadnych zemsty sunitow. Pomodlmy sie zeby wielcemilosciwy Lukaszenko i wielcemilosciwy Putin nie rozparcelowali tego zielonego ze zlosci narodu i pozbyli sie zgnilizny spolecznej jaka soba teraz reprezentuja. Bless u buchers & bolshevik of Poland. Your time is comming. Be ready when river of blood comes to your little common buchery of Poland!!! OPAMIETAJCIE SIE RZEZNICY bo Sekhmet zagosci wsrod  tych pagórków leśnych, łąk zielonych,Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych. 

 tych pól malowanych zbożem rozmaitem,

Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem;

Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała,

Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała,

A wszystko przepasane, jakby wstęgą, miedzą

Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.

OPAMIETAJCIE sie RZEZNICY bo nawet jam MINOTAUR nie bede sie przyznawal zem polak i wszelki slad o ojczyznie zaniknie wsrod nas...i umrzemy wsrod szyderczego smiechu naszych wrogow!!!!

Portret użytkownika Arya

Prędzej mi kaktus na ręce

Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż uwierzę, że polski 10 latek wie kim był Bandera.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Jack Ravenno

ale prawdę powiedział...i

ale prawdę powiedział...i zostanie ukarany za to.

To niewiarygodne ale się dzieje tu i teraz.

Portret użytkownika Zenek ;)

Bo to jest ELEMENT ROZPALANIA

Bo to jest ELEMENT ROZPALANIA KONFLIKTU ETNICZNEGO pt "ZEMSTA ZA WOŁYŃ"

 

jakiego druga strona wygląda tak

 

W miejscu zakwaterowania pracowników z Ukrainy zatrudnionych przy rozbudowie warszawskiego metra podrzucono koktajl Mołotowa, a klatkę schodową „ozdobiono” wulgarnymi wyzwiskami. O zajściu informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

„W nocy z piątku na sobotę do mieszkania Ukraińców budujących metro w Warszawie wrzucono podpaloną butelkę z benzyną. Jednocześnie na klatce schodowej pojawiły się wyzwiska” – czytamy w informacji zamieszczonej przez OMZRiK na portalu społecznościowym.

Na ścianach wypisano frazy: „Won z Polski”, „Bydlaki”, „Ukraińskie kur**” itp. obelgi.

 

to ta NIEWIDZIALNA ONUCA.... żydowsko-rusko-brytyjskiego KONDOMITY Jałtańskiego...

 

Nie udało się NAZISTOM spod znaku sierpa, gapy i macy ROZPĘTAĆ tego w trakcie WSPÓLNEJ POLSKO-UKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI ME w piłce nożnej

 

to POJE...BY MASCHIACHA próbują dokonać tego TERAZ... takimi aktami...

 

bo JUDEONAZIZM zwany polin++  czeka, przebierając myckami, na wciągnięcie na maszt uświęconej oświęcimskimi rytualnymi mordami na Polakach swojej krwawej, ludobójczej bandery.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jak rodzinę przodków chłopca

Jak rodzinę przodków chłopca wymordowali bandrowcy w rzezi wołynskiej, to z pewnoscią wie. Ja wiedziałem o nim jak miałem 10 lat. O tym sie mówiło w rodzinie przy każdych świętach i rodzinnych spotkaniach.

Portret użytkownika Arya

Kiedyś rozmawiałem z osobami

Kiedyś rozmawiałem z osobami w wieku 30 do 40 lat i tylko jedna osoba z grupy kilkunastu kojarzyła kim jest Bandera. Dlatego uważam, że to nie jest prawda. No chyba że jest tak jak napisałeś, ale to jest wyjątek. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Max 1983

Na onecie jest artykuł o tym

Na onecie jest artykuł o tym i tam piszę że przodkowie dzieciaka zgineli w rzeźi Wołyńskiej, a jeg ojciec jest zawodowym żołnierzem.Tak więc akurat wiedze pewnie ma,ale piszę też że chłopak był agresywny wobec ludzi innych jak Polacy....a zaraz potem dodają że to nie jest prawda, bo niby ma kolege Ukraińca.Jak zwykle w takiej sprawie jest masa przekłamań.Trzeba trochę poczekać, aż sprawa będzie tak głośna że nieuda sie ukryć faktów i zobaczymy czy chłopak biegał z nienawiścią w oczach czy faktycznie zwrócił uwagę, a teraz za to go nękają.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika locutus79

Mały pier..lony ukraiński

Mały pier..lony ukraiński gówniarz chwalił cwe.a bandere i po tym jak młody polak zwrócił mu na przerwie uwagę ,że ta ukraińska kur.a męska to bandyta. Ten ukraiński pizduś poleciał z tatusiem na skargę. Ukraińcy to zakłamane ,nazistowskie cioty i konfidenci.

Strony

Skomentuj