Duński historyk postuluje budowę muru wokół Europy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nieodpowiedzialna polityka migracyjna Europy Zachodniej, polegająca na sprowadzaniu obcokrajowców z biednych państw, zapoczątkowała niemały kryzys na naszym kontynencie. Wielu imigrantów nie chce się integrować i zamiast tego tworzy społeczeństwa równoległe. W niektórych krajach europejskich powstały niebezpieczne getta, w których panuje wysoki poziom przestępczości. Dlatego wciąż mówi się o konieczności wybudowania muru, który zabezpieczy granicę Europy.

 

Duński historyk, profesor Uffe Østergaard twierdzi, że jest to już najwyższy czas, aby Europa poszła w ślady Stanów Zjednoczonych i zaczęła myśleć o murze. Jego zdaniem, polityka migracyjna nie tylko nie sprawdziła się, ale też zaczęła sprawiać poważne problemy, dlatego potrzebna jest pełna kontrola nad granicami – w przeciwnym wypadku może dochodzić nawet do rebelii społeczeństwa przeciwko władzy.

 

Uffe Østergaard wskazuje na imigranckie getta, które dowodzą, że kraje europejskie nie zdołały zintegrować obcokrajowców. Poza tym, duński historyk uważa, że w przypadku imigrantów należy zastosować asymilację, a nie integrację – przyjezdni nie tylko powinni uszanować kulturę i obyczaje Europejczyków, ale też przyjąć je i odłączyć się od grup społecznych, z których pochodzą.

Podobne wypowiedzi pojawiały się już co najmniej od 2015 roku, gdy wielka fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu ruszyła w kierunku Europy. Ich głównym celem były Niemcy, Szwecja i Wielka Brytania – kraje z rozbudowanym systemem socjalnym.

 

Jednak wraz z imigrantami, Europa sprowadziła do siebie islamistów, którzy zaczęli organizować zamachy terrorystyczne. Każdy, kto ostrzegał przed niebezpieczeństwami wynikającymi z przyjmowania obcych kulturowo imigrantów, był natychmiast określany jako rasista. Właśnie z powodu tych oskarżeń, Europejczykom nie wolno było protestować pod groźbą kar, w tym pozbawienia wolności.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika opinia

To kupuj ponton i wiosłuj z

To kupuj ponton i wiosłuj z przybyszami do Afryki. Zobaczymy na ile Ci kasy starczy na takie wycieczki z przybyszami żeby ich odsyłać kiedy oni drugą stroną znowu przypłyną na pontonach. 
A jakbyś troszkę bardziej się zainteresował tematem, to Europejskie wycieczki są droższe, bo pontony stalowe z armatkami, GPSem i z żołnierzami. A nie takie dmuchane z na plaży.

Portret użytkownika JackBB

Wysyłać ich systematycznie

Wysyłać ich systematycznie tam skąd przybyli jak będą wracać to strzelać jak do piratów, w końcu im się znudzi. 

____________________________

DUMNY Z BYCIA POLAKIEM

DUMNY Z BYCIA SŁOWIANINEM

DUMNY Z BYCIA BIAŁYM

Strony

Skomentuj