Duński historyk postuluje budowę muru wokół Europy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nieodpowiedzialna polityka migracyjna Europy Zachodniej, polegająca na sprowadzaniu obcokrajowców z biednych państw, zapoczątkowała niemały kryzys na naszym kontynencie. Wielu imigrantów nie chce się integrować i zamiast tego tworzy społeczeństwa równoległe. W niektórych krajach europejskich powstały niebezpieczne getta, w których panuje wysoki poziom przestępczości. Dlatego wciąż mówi się o konieczności wybudowania muru, który zabezpieczy granicę Europy.

 

Duński historyk, profesor Uffe Østergaard twierdzi, że jest to już najwyższy czas, aby Europa poszła w ślady Stanów Zjednoczonych i zaczęła myśleć o murze. Jego zdaniem, polityka migracyjna nie tylko nie sprawdziła się, ale też zaczęła sprawiać poważne problemy, dlatego potrzebna jest pełna kontrola nad granicami – w przeciwnym wypadku może dochodzić nawet do rebelii społeczeństwa przeciwko władzy.

 

Uffe Østergaard wskazuje na imigranckie getta, które dowodzą, że kraje europejskie nie zdołały zintegrować obcokrajowców. Poza tym, duński historyk uważa, że w przypadku imigrantów należy zastosować asymilację, a nie integrację – przyjezdni nie tylko powinni uszanować kulturę i obyczaje Europejczyków, ale też przyjąć je i odłączyć się od grup społecznych, z których pochodzą.

Podobne wypowiedzi pojawiały się już co najmniej od 2015 roku, gdy wielka fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu ruszyła w kierunku Europy. Ich głównym celem były Niemcy, Szwecja i Wielka Brytania – kraje z rozbudowanym systemem socjalnym.

 

Jednak wraz z imigrantami, Europa sprowadziła do siebie islamistów, którzy zaczęli organizować zamachy terrorystyczne. Każdy, kto ostrzegał przed niebezpieczeństwami wynikającymi z przyjmowania obcych kulturowo imigrantów, był natychmiast określany jako rasista. Właśnie z powodu tych oskarżeń, Europejczykom nie wolno było protestować pod groźbą kar, w tym pozbawienia wolności.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika .44

A po oczyszczeniu

A po oczyszczeniu europejsatych elit - pomoglibyśmy odbudować ich kraje zniszczone przez te śfiatowe elyty chszczone scyzorykiem.

Portret użytkownika SurvivorMan

Ale po co jakieś mury których

Ale po co jakieś mury których kosztów nie da się nawet obiąć wyobrażeniem! Nie taniej byłoby zwiększyć siły straży granicznej w poszczególnych państwach i do tego dokupić dla każdego funkcjonariusza wiaderko amunicji???
Przcież każde suwerenne państwo ma prawo bronić swoich granic!
- Stój straż graniczna!!!
- Stój bo strzelam!!!
- Strzał ostrzegawczy w niebo...
- Strzał ostrzegawczy między oczy!

Następny proszę...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika opinia

Chodzi o to że oni właśnie

Chodzi o to że oni właśnie sami tu przypłynęli. Czasami nawet płacąc pośrednikom niezłe kwoty typu 1000 euro za osobę.
O jakim Ty zewnętrznym finansowaniu mówisz? Przejdź się do najbliższego OBI i zobacz ile kosztuje dmuchany ponton. 
Taka to finansjera. Ale lepiej wszędzie widzieć spiski niż samemu ogarnąć rzeczywistość.

Portret użytkownika opinia

Z takim poziomem rozmowy to

Z takim poziomem rozmowy to sobie szukaj sobie równych. Bo Twoja opinia o mnie świadczy tylko o Twoich marzeniach.

Portret użytkownika opinia

Nikogo nie udaję tylko

Nikogo nie udaję tylko wyrażam swoje zdanie. Ale cieszę się, że nawet taki internetowy troll jak Ty zauważa trochę mądrości w moich wypowiedziach.
Nie wiem czy jesteś ruskim trollem czy po prostu się nudzisz na bezrobociu.
Ale rozwiązanie strzelania do uchodźców spowoduje bardzo prostą reakcję - następni przypłyną już z kałasznikowami. A kałasznikowów w Afryce nie brakuje. 
Tylko Rosja na tym skorzysta. Więc zastanów się kogo popierasz, internetowy trollu.

Strony

Skomentuj