Metalowa, ekologiczna słomka spowodowała makabryczną śmierć kobiety

Kategorie: 

Źródło: Facebook.com, Pixabay.com

Sześćdziesięcioletnia Brytyjka zmarła po tym, gdy upadła na metalową, ekologiczną słomkę do picia, która przebiła jej oczodół i uszkodziła mózg. Elena Struthers-Gardner potknęła się i upadła, kiedy niosła szklankę z przytwierdzoną do niej metalową słomką. Wypadek miał miejsce w domu kobiety w listopadzie ubiegłego roku.

25-centymentrowa metalowa słomka przebiła lewe oko kobiety i spowodowała poważne uszkodzenie mózgu. Elena Struthers-Gardner w przeszłości była dżokejem i w wieku 21 lat doznała poważnego wypadku jeździeckiego, w którym doznała uszkodzeń kręgosłupa. Od tego czasu kobieta miała problemy z poruszaniem się.

Życiowa partnerka pani Struthers-Gardner, Mandy, opisała zdarzenie: „Nie słyszałam jej upadku. Podeszłam do kuchennych drzwi i zobaczyłam Elenę leżącą na podłodze. Kubek leżał nadal w tym samym miejscu, a słomka była dalej do niego przytwierdzona. Zauważyłam, że słomka jest wbita w głowę Eleny. Zadzwoniłam na numer alarmowy i poprosiłam o karetkę.”

Lekarze w Southampton General Hospital nie byli w stanie pomóc pani Struthers-Gardner, ponieważ uszkodzenia mózgu były zbyt duże. Aparatura podtrzymująca życie kobiety została wyłączona następnego dnia.

Pracownicy medyczni podtrzymują, że nigdy wcześniej nie widzieli podobnego wypadku. Niecodzienna śmierć skłoniła koronera Brendana Allena do ostrzegania przed niebezpieczeństwem płynącym z używania metalowych słomek.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

"Niecodzienna śmierć skłoniła

"Niecodzienna śmierć skłoniła koronera Brendana Allena do ostrzegania przed niebezpieczeństwem płynącym z używania metalowych słomek." - Jak mnie coś takiego rozbraja... Ja pier..... Teraz będzie lansowana śmiercionośność kolejnego domowego gadżetu! Krwiożercza słomka!!! Tylko czekać aż jakiś dureń powiąże to z ekologią, bo przecież ekologiczna! Niedługo człowiek będzie bał się wstać z fotela, żeby go coś nie zamordowało z zimną krwią we własnym domu! Jakaś słomka, łyżeczka, obieraczka do ziemniaków itd.
Szkoda ludzkiego życia, ale trzeba uważać na to co się robi i tyle! Nie ma co robić z tego afery na skalę co najmniej europejską.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika ben

Ku przestrodze  przykład z 

Ku przestrodze  przykład z  własnego życia , Dawno  dawno nie zagłębiamy się jak dawno  a miałem wtedy  13lat na obozie kupiłem w sklepiku lizak taki długi . Był bardzo dobry  technika   konsupcji polegała na obracaniu to  w lewo to w prawo po czym powstał ostry grot . I co wtedy skoczyłem na swój tapczan  z lizakiem w buzi na szczęście zdarło mi około 4 cm skóry z podniebienia ,piszę na szczęście  bo mógł wyjść tylną ścianą gardła lub tak jak tej kobiecie przebić się przez podniebienie i ....... Póżniej był  szpital i specjalna wkładka która przytrzymywała  zerwaną skórę . Ku przestrodze  dbajcie o dzieci  i o siebie chwila nieuwagi  i .....

Coś podobnego do tych tylko dłuższe nie  choinkowe.

Bez podtekstów  proszę

Portret użytkownika tubylec

Jakbyś człowieku potrzebował

Jakbyś człowieku potrzebował słomki do picia to natura skonstruowałaby ci japę podobną do japy komara .. miałbyś słomkę wbudowaną, a skoro czegoś takiego nie masz to po chuj wydziwiasz. 3 dni pragnienia i założę się że będziesz pić wodę z kałuży jak pies .. wtedy możemy pogadać o potrzebie używania słomki do picia.

Strony

Skomentuj