Agresywna masa cywilizacji multi bez kulti

Kategorie: 

Źródło: internet

Żyjemy w dobie globalnych przemian. Niektóre narody umierają, a jeszcze inne wymierają. Są też takie, które poddawane są społecznej inżynierii, gdzie starsi i mądrzejsi decydują o składzie etnicznym danej społeczności. Państwem najbardziej wielokulturowym są Stany Zjednoczone. To tam obserwowany jest największy, tzw. "tygiel narodów" (ang. melting pot).

Zwolennicy wielokulturowości odrzucają ideał tygla narodów, w którym członkowie kultur mniejszościowych mają obowiązek asymilować się do jednej dominującej kultury, w tym przypadku do historii kowbojów i białych angielskich osadników. W jego miejsce postulują model, w którym wszystkie kultury, w tym te mniejszościowe mają prawo zachowywać swoją tożsamość i tradycje. Niestety tego typu założenia nie sprawdzają się w praktyce, co udowodnił najwybitniejszy znawca cywilizacji Faliks Koneczny, członkowie danej cywilizacji prą do zniszczenia konkurencyjnej:

„Każda cywilizacja, póki jest żywotną, dąży do ekspansji; toteż gdziekolwiek zetkną się z sobą dwie cywilizacje żywotne, walczyć z sobą muszą. Wszelka cywilizacja żywotna, nie obumierająca, jest zaczepną. Walka trwa, dopóki jedna z walczących cywilizacji nie zostanie unicestwiona; samo zdobycie stanowiska cywilizacji panującej – walki bynajmniej nie kończy. Jeżeli istniejące obok siebie cywilizacje mieszczą się obok siebie w obojętnym spokoju, widocznie obie pozbawione są sił żywotnych. Wypadek taki kończy się często kompromisem w jakiejś mieszaninie mechanicznej, w której nastaje obopólna stagnacja, a z niej wytworzy się z czasem istne bagnisko acywilizacyjności. Tak np. runęła cywilizacja wielkiej Persji, nie mogąc znieść klina hellenistycznego, wbijającego się w nią..."

Tyle wstępem, bo oto dnia 9 lipca 2019 policja z Filadelfii, USA, opublikowała nagranie z kamer monitoringu, na którym widzimy grupę około 60 czarnoskórych osób. Gromada cywilizacji afro afrykańskiej wdarła się do supermarketu demolując i niszcząc jego zawartość. Ciekawostką jest to, że na nagraniu nie można dostrzec żadnej osoby rasy białej ! Możliwe, że cywilizacja afrykańska wyparła już w znacznym stopniu cywilizację pierwszych chrześcijańskich osadników, przybyłych do Ameryki z Hiszpanii i Anglii.

Nagranie czarnoskórych przedstawicieli cywilizacji multi bez kulti, demolujących sklepy, potwierdza trend w jakim zmierza tygiel narodów. Tak jak pisał Koneczny, wewnętrzna polityka władz USA musi skończyć się zniszczeniem porządku cywilizacji łacińskiej i zaprowadzeniem reżimu filantopowsko-enwuowskiego, co doprowadzi do wprowadzenia godziny policyjnej oraz oznakowania obywateli specjalnym znamieniem.

W ostatnich latach przynależności do eurusojuza nasz naród jest zmuszany przez władzę niemieckiego superpaństwa, byśmy przyjmowali nachodzcców, i to w każdej ilości, jak deklarowała to poprzednia władza zaprzańców Agendy 2030. Jeśli pójdziemy drogą Stanów, albo zachodniego kalifatu UE, to staniemy się pobojowiskiem, do którego wtargną nagrane grupy multi bez kulti ! Jedyną siłą duchową mogącą powstrzymać wyreżyserowany najazd grabieżczo niszczącej czarnej masy jest nasz Pan Jezus Chrystus, do którego powinniśmy się zawsze zwracać.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Uu

No i co z tego że murzynki

No i co z tego że murzynki sobie sklep okradły?

Co jest gorsze - kradnący murzyn czy sztuczne jedzenie i płacenie plastikiem?

Murzyn co sobie wziął jest gorszy od barbarzyńcy co chce was otruć i zadłużyć na pokolenia?

Biali nie wymierają dlatego że czarni kradną tylko dlatego że zaufali lichwiarzom i naukowcom (w większości też białym).

Czarna cywilizacja nie wypiera białej tylko biała "się ulepsza", chociaż z drugiej strony też nie można jej nazywać "białą" ,raczej cywilizacją nowoczesnych idiotów niezależnie od rasy.

Czarni po prostu są odporniejsi

Portret użytkownika Oburzony

Dawno nie czytalem bardziej

Dawno nie czytalem bardziej rasistowskiego tekstu. Ja moge wrzucic film pokazujacy 60 kibicow demolujacych stadion i wszyscy beda biali i jaki bedzie z tego wniosek? Strasznie niski poziom artykulu, licze ze zostanie usuniety.

Portret użytkownika Neo13n

Ehh.. A jednak Pan Jezus

Ehh.. A jednak Pan Jezus chciał byśmy byli jak On a nie modlili się do niego. Coś odkrył coś pokazał, naszą siłę nasze możliwości ale niestety wszystko pokrecilo się i teraz ludzie Jego proszą żeby załatwił za nas pewne sprawy.

Zresztą Polska już setki lat się modli i co? Heh tylko gorzej... 

Chyba nas Bogowie slowiańscy karzą za innowierstwo i brak walki z wrogiem na naszej ziemi która trwa do dziś. 

Strony

Skomentuj