Magiczny system wyborczy w Polsce, co nas czeka na jesieni ?!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Na jesieni roku 2019 odbędą się wybory do sejmu. Będzie to naszego umęczonego kraju walka ostateczna, bo na horyzoncie widać już niemieckie super państwo, tworzone jeszcze po kryjomu, ale stanowczo, małymi krokami. 24 czerwca 2019 Marek Jakubiak i Piotr Liroy ogłosili wystąpienie z Konfederacji, co jest ogromnym uszczupleniem tego ugrupowania, jeśli nie rozpadem. Gdyby jednak Konfederacja dotrwała do jesiennych wyborów jej szanse będą dużo mniejsze.

Wspomnieliśmy o decydującej jesienne rozgrywce jaka się odbędzie, mogą to być ostatnie wybory, które będzie można jeszcze sprawdzić, bo słyszymy o planie wprowadzenia głosowania internetowego, które prawdopodobnie rozwiąże sprawę polską raz na zawsze: "Nie ważne kto głosuje, ale kto ma serwery i oprogramowanie", jak mawiał wybitny towarzysz. Głosowanie internetowe może mieć sens jeśli jest robione przy pomocy urządzeń typu "totolotek", gdzie wkładamy papierową kartę i otrzymujemy kwitek, z potwierdzeniem swojego typowania, data, godzina, a i przydały by się kamery w miejscach wyborczych.

Mieli byśmy dwie bazy danych, jedna papierowa, w której wyborca by otrzymywał potwierdzenie swojego głosu oraz państwo w postaci papierowego dokumentu oraz dane elektroniczne, natychmiast przetwarzane. W razie problemów wszystko można sprawdzić. Jeżeli system wyborczy będzie opierał się tylko na elektonicznych impulsach to Polska przestanie istnieć. Nie znaczy to wcale, że teraz istniejemy, ale przestaniemy istnieć całkiem, bo teraz jeszcze jest szansa na przeliczenie wyborów, gdyby doszło to totalnego szalbierstwa.

Jeśli chodzi o szanse sporej, bo 10 procentowej grupy wyborców Kukiza i Konfederacji, która pozostaje coraz bardziej osamotniona, albo porzucona przez swoich polityków, to pozostaje nam już tylko nadzieja, a w przypadku chrześcijan: modlitwa do Jezusa Chrystusa. Sytuacja wygląda coraz bardziej niepokojąco, prawdopodobnie już niedługo w Polsce zapanuje system dwupartyjny, albo inaczej system udający demokrację, wirtualny, nie wspominając coraz większej drożyzny jedzenia, czy grożącej nam powyborczej podwyżki cen prądu !

PILNE! Konferencja Marek Jakubiak- Piotr Liroy Marzec wychodzą z Konfederacji!

https://youtu.be/qyPTrMQWxK4

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Lenardo

Nie „inzynier magister”,

Nie „inzynier magister”, tylko Beł Kot – teks pełen błędów: ortograficznych, stylistycznych, gramatycznych, fleksyjnych, składniowych, leksykalnych.

Jakie to marne.

Nawet nie chcę wiedzieć, co autor tekstu chciał udowodnić.

Portret użytkownika kolo21

Prywatyzacja służby zdrowia.

Prywatyzacja służby zdrowia. Bykowe, kara 1000zł lub pozbawienia wolności, za nie przerejestrowanie auta. Komorusy zacierają lichwiarskie łapska. Mój już szykuję do sprzedania. Zrobi tak 40% kierowców w Polsce. Co zrobi żydpopopis? Podwyższy ceny paliw o te 40% i spędzi to za pomocą trolli na nowe jakieś 500+ Będą też nowe co roczne podatki od ziemi, jak ktoś ma dom. Ile jest wart tyle będzie co roku bulił haraczu. Spóźni sie ktoś z zapłatą, albo urzedasy tak stwierdzą. I już pod licytacje trafi.Ile złego zrobił PIS. ACTA 2. Ustawa 447. Haracz RVT. Podwyżki O.C Podwyżki paliw. Podwyżki energii, Będziemy płacić wstecz. Podwyżki art spożywczych i nikotynowych. 3 lata temu pisałem, że PIS zrobi to czego P.O się bało. Już są głosy żeby oddać Gdańsk i Szczecin pod tymczasowe władanie szkopów. A ile nie wiemy?

kolo21

Portret użytkownika inzynier magister

właśnie telewizja ogłosiła że

10% podwyżki ! właśnie telewizja ogłosiła że zus od 2020 roku będzie wynosił 1500zł na osobę ! w Polsce jest największy ZUS na świecie ale ma być jeszcze większy ! Jeśli konfederacja nie wejdzie do sejmu to pisowcy nas wykończą bo muszą płacić na rakiety i samoloty od trumpa oraz na 447 ! a jakubiaki i liroje sie pokłócili z innymi konfederatami, co za dziadostwo !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Sprawa jest już od dawna

Sprawa jest już od dawna jasna. Każdy kto głosował na PiS to złodziej i zdrajca. Musimy ich przeżyć inżynierze tak jak nasi przodkowie przeżyli Volksdeutchów. W ten sposób oddzielają się plewy od ziarna....

Portret użytkownika inzynier magister

PiSowcy po ciuchu też

w ramach agendy 2030 ! "stoimy obecnie w obliczu bardzo odmiennej rzeczywistości. Radykalna ekologia – którą poważni i znani naukowcy nazwali „religią ekologii” – wywołała prawdziwą ekologiczną psychozę. Pod maską zachowania przyrody, poważnie narusza ona bowiem prawo do własności prywatnej, ogranicza produkcję rolniczą i narzuca ograniczenia na prawowity postęp gospodarczy ludziom wszelkich środowisk.Ten tak nagłaśniany enwiromentalizm (od angielskiego enviroment – środowisko naturalne) jest jedynie kolejnym koniem trojańskim starannie zmontowanym, by ukryć rzeczywistą zawartość. Agenci tej nowej religii dążą do zniesienia wiejskich posiadłości oraz osłabienia produkcji rolniczej i hodowli bydła. Główne argumenty, pełne nieścisłości, luk, pominięć i błędów, często idą w parze z teologią wyzwolenia – starą i zdyskredytowaną utopią socjalistyczną popieraną przez katolicką lewicę, a teraz przedstawianą jako wzór „prawości” ekologicznej.Rzeczywiście, gdy reżymy komunistyczne upadły po upadku Muru Berlińskiego w roku 1989, cieszący się złą sławą liderzy teologii wyzwolenia stwierdzili, że mogliby – bez wyrzekania się swych marksistowskich zasad – schronić się na nowej platformie ekologicznej. Ich ruch skłonił wszelkiej maści lewicowców do zebrania się pod tym samym sztandarem.Dla lewicy ta metamorfoza miała dodatkową korzyść: zastąpiwszy „czerwony” komunizm „zielonym” enwiromentalizmem, ich nowy kamuflaż zdołał zwieść nawet najostrożniejszych i zdobyć życzliwość nieświadomych. Ten olbrzymi koń trojański jest „darem”, który teraz lewica oferuje Brazylii i światu.Musimy zdemaskować ten przekręt i wezwać każdego do śmiałej walki z tą infiltracją naszego bastionu. Jeśli zawiedziemy, lewica zjednoczona wokół enwiromentalizmu będzie miała wolną rękę do kontynuowania swojego ostatecznego celu zniszczenia tego, co pozostaje z cywilizacji chrześcijańskiej i zastąpienia jej egalitarystycznym, świeckim, ateistycznym i antychrześcijańskim stanem spraw. http://www.pch24.pl/brazylijski-nastepca-tronu--radykalny-ekologizm-to-kon-trojanski-dla-brazylii--kosciola-i-swiata,69145,i.html#ixzz5rwt4zcwK

musimy się modlić do Jezusa Chrystusa o miłosierdzie dla Polski i Polaków ! Ważne by uruchomić marsze modlitewne do granic różańcowe bo Maryja Dziewica też ma moc od Boga żeby pokonać moce zła ! Do tego potrzeba dużo modlitwy do Ducha Świętego, bo Duch Święty potrafi natchnąć ludzi do dobra i do mądrości !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kamijac

Mam nadzieję, że nastanie

Mam nadzieję, że nastanie taki rząd, który wprowadzi prawo, że za używanie tytułów których się nie posiada, będzie się odpowiadać przed sądem! 
Za klawiaturą gówniarz bez skończonej podstawówki a w opisie np. magister inżynier. 
To NIE JEST wolność! To łamanie zasad!!! 

Strony

Skomentuj