Papież Franciszek przeprosił muzułmanów za "agresję chrześcijan"

Kategorie: 

Źródło:

Pełniący obowiązki papieża jezuita z Argentyny, zwany Franciszkiem, raz za razem zadziwia świat swoimi zaskakującymi teoriami. Wedle najnowszej z nich to chrześcijanie dokonują agresji na muzułmanów a nie odwrotnie. Dlaczego papież Franciszek przeprosił ich wszystkich za zachowanie chrześcijan względem nich, do którego doszło w przeszłości.

 

To zdumiewające że głowa największej religii chrześcijańskiej na świecie zachowuje się tak jakby była przeciwko chrześcijanom i tradycji kościoła, na którego stoi czele. Obecnie trwa właściwie nieformalna wojna religijna, którą wypowiedział chrześcijanom świat Islamu. Papież raczy tego nie dostrzegać i niczym lewicowy polityk, poszukuje wyjaśnienia dla krwawych zamachów.

Nie ma batrdziej dyskryminowanej grupy religijnej niż wyznawcy Jezusa. Rocznie na świecie aż 150 milionów chrześcijan jest w różny sposób prześladowanych, a 100 tysięcy z nich ginie, przeważnie z ręki muzułmanów. Do tych ludzi jezuita z Argentyny nie czuje chyba empatii skoro nagle przeprasza ich oprawców.

"Jesteśmy do tego, by uważać ich za partnerów w budowie pokojowej koegzystencji także wtedy, gdy dochodzi do wstrząsających epizodów z rąk grup fanatyków" –  powiedział papież Franciszek o muzułmanach.

Zresztą za krucjaty i kolonializm, które miał na myśli Franciszek, przeprosił już wcześniej papież Jan Paweł II więc jest to sprawa zamknięta. Po co zatem papież Franciszek znowu o tym mówi i tak bardzo podlizuje się muzułmanom? Może lepiej aby ten papież o duszy marksisty, skoncentrował się bardziej na teraźniejszości i prześladowaniach jakich chrześcijanie doświadczają na całym świecie. W Nigerii pali się ich setkami żywcem w kościołach, a papież stwierdza tylko, że trzeba przeprosić sprawców za to co chrześcijanie robili kiedyś. To chyba nie jest pacyfizm, to raczej szaleństwo albo cynizm lewicowego polityka w białej sutannie.

Można odnieść wrażenie że Franciszek to nie jest papież. To antypapież, jakiś podstawiony człowiek, będący produktem NWO. Wiele osób twierdzi, że prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI, który żyje i ma się dobrze. Może kiedyś dowiemy się z jakich to tajemniczych powodów został zmuszony do abdykacji i od tego czasu trzymany jest w odosobnieniu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Medium, wszelkie zło jest za

Medium, wszelkie zło jest za przyzwoleniem tłumów i obojętnością ludzi dobrych. Ci pierwsi sprzedali wolność i duszę za ułudę wygody, tych drugich jest zbyt mało i też już nie mają sił na walkę, więc czekają na koniec tego syfu. Chciałbym wiele zmienić, mam kupę pomysłów, ale realizacja tego wszystkiego oznacza poświęcenie, a szkoda mojego poświęcenia dla zwykłych idiotów i bezmózgów.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Alien1974

Dlaczego Chrześcijanie są

Dlaczego Chrześcijanie są prześladowani i giną nawet w Kościołach? Jezus Chrystus powiedział do ludzi m.in to: 1 Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; Ew. Mt. 6 Kto łamie ten nakaz czyni z Jezysa patrona morderców, pedofilów i złodziei w sutannach, którzy udają sługi Jego, więc spada na nich kara. Franciszek był nr-em 1 w argentyńskim Kościele i nie ma czystego sumienia, a dziś udaje wielce zaskoczonego pedofilią. Zapomniał już o głuchoniemych dzieciach gwałconych w argentyńskich przytułkach. 

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

I co kurwa nie mogę się

I co kurwa nie mogę się pomodlić gdy ktoś mnie obserwuje tylko musze zasłaniać np. rolety w pokoju bo mnie ukarze? (Tak już dosłownie robię, bo się obawiam) Powiem szczerze, że mnie to strasznie wkurwia, ten werset. Ktoś mnie widzi i nie mogę się przez to skontaktować ze swym Bogiem (wnętrzem), zamknąć oczu itd bo mnie widzą, bo znowu jakieś pojebane zdanie typu

"kto... ten... na tego spada kara... itd."

Odczep się pośredniku ode mnie i mojego Boga. Sam się ukarz. Nie potrzeba żadnych kontaktów, bo my nimi sami jesteśmy.

Tak samo nie trzeba żydowskiego pośrednika, gdy sprzedajesz lub kupujesz posiadłość, bo bierze opłatę od ciebie dając ci do zrozumienia, że sam nic nie potrafisz.

Portret użytkownika Paranoja

Sugeruję, żebyś z racji

Sugeruję, żebyś z racji pięknej pogody odpalił grilla, otworzył piwko czy co tam wolisz, nażarł się najtańszej kiełbasy z konserwantami czy innym ch**ostwem, popił napojem z aspartamem, potem spojrzału na dobrze ubraną panią w TV, poprawił klapki na oczach i cieszył się w jakim to idealnym świecie żyjesz

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Mam pomysł.                  

Mam pomysł.                         W sumie polinowcy z PIS są tak głupi, że oni mogli by ich zamknąć w rezerwatach jak indian. Pijani polinowcy latali by po rezerwacie w zgrzebnych workach po ziemniakach i strugali z drewna bożków słowiańskich, jak przyjechała by wycieczka to skakali by przez ognisko, doili by krowy kozy i sprzedawali pamiątkowe rzeźby za wódkę. Całkiem niezłe życie. O wiele lepsze od palestyny nr 2 czyli bombardowania napalmem... i patrolem banderowców na każdych rogatkach.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kapitan ameryka

BUUHAHAHAHA ZNOWU LINKI ZNOWU

BUUHAHAHAHA ZNOWU LINKI ZNOWU WIARYGODNE INFORMACJE BUUUHAHAHAHAH to cos tu pokazał to brednie on ma za uszami o wiele wiele więcej ....nie miesci ci sie nawet to w głowie gdybym ci powiedział.ale to nie miejsce i czas,ponieważ ludzkość i wy jestescie jeszcze na poziomie wciskania propaganowskich tresci i ich powielanie kolejnym mlodym gimbusom .

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

Strony

Skomentuj