Magiczny system wyborczy w Polsce, co nas czeka na jesieni ?!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Na jesieni roku 2019 odbędą się wybory do sejmu. Będzie to naszego umęczonego kraju walka ostateczna, bo na horyzoncie widać już niemieckie super państwo, tworzone jeszcze po kryjomu, ale stanowczo, małymi krokami. 24 czerwca 2019 Marek Jakubiak i Piotr Liroy ogłosili wystąpienie z Konfederacji, co jest ogromnym uszczupleniem tego ugrupowania, jeśli nie rozpadem. Gdyby jednak Konfederacja dotrwała do jesiennych wyborów jej szanse będą dużo mniejsze.

Wspomnieliśmy o decydującej jesienne rozgrywce jaka się odbędzie, mogą to być ostatnie wybory, które będzie można jeszcze sprawdzić, bo słyszymy o planie wprowadzenia głosowania internetowego, które prawdopodobnie rozwiąże sprawę polską raz na zawsze: "Nie ważne kto głosuje, ale kto ma serwery i oprogramowanie", jak mawiał wybitny towarzysz. Głosowanie internetowe może mieć sens jeśli jest robione przy pomocy urządzeń typu "totolotek", gdzie wkładamy papierową kartę i otrzymujemy kwitek, z potwierdzeniem swojego typowania, data, godzina, a i przydały by się kamery w miejscach wyborczych.

Mieli byśmy dwie bazy danych, jedna papierowa, w której wyborca by otrzymywał potwierdzenie swojego głosu oraz państwo w postaci papierowego dokumentu oraz dane elektroniczne, natychmiast przetwarzane. W razie problemów wszystko można sprawdzić. Jeżeli system wyborczy będzie opierał się tylko na elektonicznych impulsach to Polska przestanie istnieć. Nie znaczy to wcale, że teraz istniejemy, ale przestaniemy istnieć całkiem, bo teraz jeszcze jest szansa na przeliczenie wyborów, gdyby doszło to totalnego szalbierstwa.

Jeśli chodzi o szanse sporej, bo 10 procentowej grupy wyborców Kukiza i Konfederacji, która pozostaje coraz bardziej osamotniona, albo porzucona przez swoich polityków, to pozostaje nam już tylko nadzieja, a w przypadku chrześcijan: modlitwa do Jezusa Chrystusa. Sytuacja wygląda coraz bardziej niepokojąco, prawdopodobnie już niedługo w Polsce zapanuje system dwupartyjny, albo inaczej system udający demokrację, wirtualny, nie wspominając coraz większej drożyzny jedzenia, czy grożącej nam powyborczej podwyżki cen prądu !

PILNE! Konferencja Marek Jakubiak- Piotr Liroy Marzec wychodzą z Konfederacji!

https://youtu.be/qyPTrMQWxK4

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Piter

Jeszcze pare lat i pomiedzy

Jeszcze pare lat i pomiedzy Polska a RFN nie bedzie zadnej roznicy ,moze tylko zarobkowa. Ale to jest ekonomiczny magnes jak na dzien dzisiejszy w Polsce sa niskie koszty produkcji i bezclowe ulgi plus dotacje, subwencje i inne duperele jak 500+... Po jakims czasie jak nic nie pindolnie  zachodnie korporo przeniesie sie dalej na wschod. A w Polsce juz jezyk niemiecki bedzie ustawowo przyjetym 2 jezykiem . Po prostu Polska jest w Europie ...A w rodznie juz tak jest ,ze ten rzadzi co ma kase i technologie inni musza go sluchac ...Nie ma przekretu jest tylko maly histroryczny zakret w gonitwie szczurow ,slabsze szczury odpadna ,a inne beda zjedzone przez te wieksze i silniejsze .Ludzie lubia szybkie autka 45 rodzajow serkow w sklepach i gwarantowana wyplate co 2 tyg zeby splacac hipoteke . I niech ktos powie ze kapitalizm jest zguba ludzkosci hahaa  raczej nie radze bo calosci przedszkola juz pilnuje amerykanskie wojsko coz: czuj czuj czuwaj ... Czolem wielkiej Polsce!!!

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

Powinniśmy stworzyć własne

Powinniśmy stworzyć własne państwo gdzieś na wyspie czy bezpiecznym miejscu z dala od tych socjopatów, Niemców i ich klakierów, wschodu bliskiego i dalekiego. Reszta tłuszczy mogłaby tutaj pozostać. Nie powinna zdrowa tkanka współżyć z tą tkanką tłuszczową i być pod butem takich szaleńców.

Tutaj się nie da żyć. Jeżeli ma się bandyckich sąsiadów i nic nie działa tylko jeszcze napadają grupowo, to chyba pozostaje przeprowadzka. Albo posiadanie bomby atomowej. Rząd dbający o znaczenie państwa na mapie i w umysłach "mocarstw" potrafi się o taką broń postarać.

Portret użytkownika Wiktor43

Jestem zdecydowanie za

Jestem zdecydowanie za głosowaniem poprzez Internet. Ci którzy twierdzą, że głosowanie internetowe można latwiej zafałszować nie za bardzo wiedzą co mówią. Wystarczy że po oddaniu głosu będzie można ściągnąć na swój dysk (lub pobrać wydruk) z ID mojego głosu i na co głosowałem. Każda baza danych ma przypisany do niej log dokonanych zmian, więc gdyby ktokolwiek po jakimś czasi stwierdził, że w bazie pod pozycją  ID  jego glosu widnieje cokolwiek innego niż on tam wpisał to byłaby podstawa do sprawy karnej.

Strony

Skomentuj