Papież Franciszek przeprosił muzułmanów za "agresję chrześcijan"

Kategorie: 

Źródło:

Pełniący obowiązki papieża jezuita z Argentyny, zwany Franciszkiem, raz za razem zadziwia świat swoimi zaskakującymi teoriami. Wedle najnowszej z nich to chrześcijanie dokonują agresji na muzułmanów a nie odwrotnie. Dlaczego papież Franciszek przeprosił ich wszystkich za zachowanie chrześcijan względem nich, do którego doszło w przeszłości.

 

To zdumiewające że głowa największej religii chrześcijańskiej na świecie zachowuje się tak jakby była przeciwko chrześcijanom i tradycji kościoła, na którego stoi czele. Obecnie trwa właściwie nieformalna wojna religijna, którą wypowiedział chrześcijanom świat Islamu. Papież raczy tego nie dostrzegać i niczym lewicowy polityk, poszukuje wyjaśnienia dla krwawych zamachów.

Nie ma batrdziej dyskryminowanej grupy religijnej niż wyznawcy Jezusa. Rocznie na świecie aż 150 milionów chrześcijan jest w różny sposób prześladowanych, a 100 tysięcy z nich ginie, przeważnie z ręki muzułmanów. Do tych ludzi jezuita z Argentyny nie czuje chyba empatii skoro nagle przeprasza ich oprawców.

"Jesteśmy do tego, by uważać ich za partnerów w budowie pokojowej koegzystencji także wtedy, gdy dochodzi do wstrząsających epizodów z rąk grup fanatyków" –  powiedział papież Franciszek o muzułmanach.

Zresztą za krucjaty i kolonializm, które miał na myśli Franciszek, przeprosił już wcześniej papież Jan Paweł II więc jest to sprawa zamknięta. Po co zatem papież Franciszek znowu o tym mówi i tak bardzo podlizuje się muzułmanom? Może lepiej aby ten papież o duszy marksisty, skoncentrował się bardziej na teraźniejszości i prześladowaniach jakich chrześcijanie doświadczają na całym świecie. W Nigerii pali się ich setkami żywcem w kościołach, a papież stwierdza tylko, że trzeba przeprosić sprawców za to co chrześcijanie robili kiedyś. To chyba nie jest pacyfizm, to raczej szaleństwo albo cynizm lewicowego polityka w białej sutannie.

Można odnieść wrażenie że Franciszek to nie jest papież. To antypapież, jakiś podstawiony człowiek, będący produktem NWO. Wiele osób twierdzi, że prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI, który żyje i ma się dobrze. Może kiedyś dowiemy się z jakich to tajemniczych powodów został zmuszony do abdykacji i od tego czasu trzymany jest w odosobnieniu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Medium, wszelkie zło jest za

Medium, wszelkie zło jest za przyzwoleniem tłumów i obojętnością ludzi dobrych. Ci pierwsi sprzedali wolność i duszę za ułudę wygody, tych drugich jest zbyt mało i też już nie mają sił na walkę, więc czekają na koniec tego syfu. Chciałbym wiele zmienić, mam kupę pomysłów, ale realizacja tego wszystkiego oznacza poświęcenie, a szkoda mojego poświęcenia dla zwykłych idiotów i bezmózgów.

Portret użytkownika Alien1974

Dlaczego Chrześcijanie są

Dlaczego Chrześcijanie są prześladowani i giną nawet w Kościołach? Jezus Chrystus powiedział do ludzi m.in to: 1 Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; Ew. Mt. 6 Kto łamie ten nakaz czyni z Jezysa patrona morderców, pedofilów i złodziei w sutannach, którzy udają sługi Jego, więc spada na nich kara. Franciszek był nr-em 1 w argentyńskim Kościele i nie ma czystego sumienia, a dziś udaje wielce zaskoczonego pedofilią. Zapomniał już o głuchoniemych dzieciach gwałconych w argentyńskich przytułkach. 

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

I co kurwa nie mogę się

I co kurwa nie mogę się pomodlić gdy ktoś mnie obserwuje tylko musze zasłaniać np. rolety w pokoju bo mnie ukarze? (Tak już dosłownie robię, bo się obawiam) Powiem szczerze, że mnie to strasznie wkurwia, ten werset. Ktoś mnie widzi i nie mogę się przez to skontaktować ze swym Bogiem (wnętrzem), zamknąć oczu itd bo mnie widzą, bo znowu jakieś pojebane zdanie typu

"kto... ten... na tego spada kara... itd."

Odczep się pośredniku ode mnie i mojego Boga. Sam się ukarz. Nie potrzeba żadnych kontaktów, bo my nimi sami jesteśmy.

Tak samo nie trzeba żydowskiego pośrednika, gdy sprzedajesz lub kupujesz posiadłość, bo bierze opłatę od ciebie dając ci do zrozumienia, że sam nic nie potrafisz.

Strony

Skomentuj