Sukces rządu PiS! Zapłacimy za obecność obcych wojsk na terenie Polski

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Dzisiaj dowiedzieliśmy się ile będzie nas kosztować ochrona USA, które będzie nas strzec przed zakusami zimnego czekisty Władimira Władimirowicza Putina. Izrael jako państwo frontowe dostaje co roku 38 mld dolarów bezzwrotnej pomocy militarnej. Polska zapłaci za 1000 żołnierzy zaledwie 2 mld dolarów.

 

Zapewne sukces, którym jest rozlokowanie w Polsce 1000 dodatkowych żołnierzy za jedyne 7 mld złotych, spowoduje, że Putin dwa razy się zastanowi zanim nas napadnie. Z pewnością będzie to siła skutecznie odstraszająca wszelkich agresorów.

 

Po tej deklaracji prezydenta Trumpa i prezydenta Dudy, o wzajemnej współpracy, jasne staje się jak rośnie znaczenie Polski w świecie. Rosja zapewne wkrótce straci swój status mocarstwa, a Polska zyska całkowite bezpieczeństwo. Ten tysiąc żołnierzy to zapewne ostateczny cios, argument siły, zapewnia zwycięstwo nad dowolnym wrogiem.

Nieco niepokojące może być to, że stacjonujące w Polsce rotacyjnie amerykańskie wojsko ćwiczy głównie ewakuację do Niemiec. Pasuje to do deklaracji, wedle których artykuł 5 traktatu NATO wcale nie zobowiązuje do działania, najwyżej wysłania listu z wyrazami oburzenia. Trzeba jednak ufać sojusznikowi, który niesie kaganek demokracji tocząc bohaterskie wojny na wszystkich kontynentach

Ten wielki sukces polskiego rządu wskazuje jak ważna była jego bezalternatywna polityka zagraniczna. Dzięki temu mogliśmy wynegocjować najlepsze warunki obecności US Army w naszym kraju. Tylko 7 mld złotych rocznie za 1000 żołnierzy rozproszonych po Polsce to wspaniała wiadomość i pewność bezpieczeństwa Polski. Pozostaje cieszyć się z sukcesu i powrócić do chocholego tańca.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika pilippek

jaki widzisz sens

jaki widzisz sens umieszczania baz wojskowych na wschodzie jeżeli nasze założenia strategiczne przyjmuja ze to ze wschodu przyjdzie zagrożenie? tak medium, od dwoich rosyjskojęzycznych ziomków. nie mnie oceniac czy to sluszne założenia, ale na pewno nie mamy armii ktora się postawi i utworzy front, te bazy ze wschodu by zdmuchnęli w dwa dni jednostkami lądowymi lub w chwilę za pomocą rakiet... Wink

Portret użytkownika еuklidеs

Powiadam po raz kolejny,

Powiadam po raz kolejny, pisowcy powinni płacić te 7mld zł z własnej kieszeni, a także wysłać własne dzieci na front w razie wojny w którą wplątują nas te zdradziecko-imbecylskie rządy.

Portret użytkownika hyh Swarozyd

Blad Euklides , PISowcow

Blad Euklides , PISowcow trzeba wyslac w piach. To jedyne miejsce tych szumowin , ktorzy chcieli nas sprzedac dwukrotnie Jankesom... i jak to mowi przyslowie do 3 x sztuka.

1) Raz zrobic chcieli to jako AK

2) raz jako NSZ

3) raz im sie to udalo juz jako PIS.

to potomkowie tych AK i NSZ glosuja na PIS szczegolnie AKowcy z Polonii ...

Mimo ,ze organizacja AK  miala sens to gora chciala sojuszu z Jankesami i taki byl ich cel ... robili to wtedy przez pierwszy Izrael czyli Brytanie... dzis jest to drugi Izrael

Bandyci z NSZ natomiast chcieli sojuszu z Jankesami i doprowadzic do szybkiej III wojny swiatowej... Stalin wybil to im z glowy.

Po raz trzeci spadkobiercy przystapili do realizacji Izraela pierwszego ktory powstal w 1948 roku odsuwajac znacznie Brytanii Izraela obecnie drugiego. Jesli Izrael wejdzie do Europy zastapi jego miejsce tak samo jak Jankesi po wejsciu w 1917 roku do Europy sa w niej do dzisiaj zastapujac Brytanie.

Polacy to narod przegrany i sie juz nie podniosa az do wojny... Bedzie ona zbawienna bo nas zjednoczy i zrozumiemy swe bledy kosztem wielu milionow ofiar... ale widac inaczej Polacy nie potrafia byc juz Polakami skoro ciagle spiskuja jak oddac Jankesom kraj....

Nie moge zrozumiec dlaczego Polacy boja sie walczyc i nie chce... bo zal d... sciska...

Ale skoro nie moge doczekac sie tutaj wyjasnienia jak zamiescic zdjecie z komputera to jak mam sie spodziewac wspolpracy miedzy Polakami?

 

Strony

Skomentuj