Sukces rządu PiS! Zapłacimy za obecność obcych wojsk na terenie Polski

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Dzisiaj dowiedzieliśmy się ile będzie nas kosztować ochrona USA, które będzie nas strzec przed zakusami zimnego czekisty Władimira Władimirowicza Putina. Izrael jako państwo frontowe dostaje co roku 38 mld dolarów bezzwrotnej pomocy militarnej. Polska zapłaci za 1000 żołnierzy zaledwie 2 mld dolarów.

 

Zapewne sukces, którym jest rozlokowanie w Polsce 1000 dodatkowych żołnierzy za jedyne 7 mld złotych, spowoduje, że Putin dwa razy się zastanowi zanim nas napadnie. Z pewnością będzie to siła skutecznie odstraszająca wszelkich agresorów.

 

Po tej deklaracji prezydenta Trumpa i prezydenta Dudy, o wzajemnej współpracy, jasne staje się jak rośnie znaczenie Polski w świecie. Rosja zapewne wkrótce straci swój status mocarstwa, a Polska zyska całkowite bezpieczeństwo. Ten tysiąc żołnierzy to zapewne ostateczny cios, argument siły, zapewnia zwycięstwo nad dowolnym wrogiem.

Nieco niepokojące może być to, że stacjonujące w Polsce rotacyjnie amerykańskie wojsko ćwiczy głównie ewakuację do Niemiec. Pasuje to do deklaracji, wedle których artykuł 5 traktatu NATO wcale nie zobowiązuje do działania, najwyżej wysłania listu z wyrazami oburzenia. Trzeba jednak ufać sojusznikowi, który niesie kaganek demokracji tocząc bohaterskie wojny na wszystkich kontynentach

Ten wielki sukces polskiego rządu wskazuje jak ważna była jego bezalternatywna polityka zagraniczna. Dzięki temu mogliśmy wynegocjować najlepsze warunki obecności US Army w naszym kraju. Tylko 7 mld złotych rocznie za 1000 żołnierzy rozproszonych po Polsce to wspaniała wiadomość i pewność bezpieczeństwa Polski. Pozostaje cieszyć się z sukcesu i powrócić do chocholego tańca.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika dziadek

 

 

        RATÓJ NAS BOŻE

Wiedzą, przegrali, już na walizkach
A jeszcze kopią, jeszcze drą pyska
Jeszcze się śmieją tęczowe hordy
I gdzie nie spojrzysz widać ich mordy.

Jak tu się pozbyć tego paskudztwa
Ile ma potrwać ta podła uczta
Przerwać strumienie kasy od Niemca
I prawdziwego mieć sprzymierzeńca.

Aż kipią oczy ich z nienawiści
Jak ogrom złego ci komuniści
Ci co ulegli tej wilczej sworze
Są nieświadomi czy głupi może.

Teraz nożowe akcje z księżami
Bicia Pisowców, już są za nami
Ach jak im pachnie wojna domowa
Od ich pragnienia Boże uchowaj.

Dobrze mieć brata zza oceanu
No i nadzieję w niebieskim Panu
Razem watachę, jak nas nazwali
Może ta siła wreszcie ocali.

Portret użytkownika Piotrek

Przedtem pracowaliśmy na

Przedtem pracowaliśmy na dobrobyt ZSRR , a teraz  jesteśmy tanią kolonią robotniczą  (obozem pracy )dla Eurpy Zachodniej - a zatem z perspektywy statystycznego Kowalskiego nic się nie zmieniło. 

Jakby tego bylo nie dość,  to jeszcze musimy zapierdalac na dobrobyt katolickiego kleru i jego zwierzchniej siedziby(czytaj:Watykanu) oraz rządzących (PiS, PO ,i pozostałych złodzieji politycznych)

Skoro Polak Polaka okrada i nie szanuje,  to czemu nie mieli by tego robić Amerykanie,  czy Rosjanie?

P.S.

Być może cena za ochronę Polski przez Trumpa jest nie mała,  ale i tak jest zdecydowanie niższa,  niż koszty ewentualnej wojny na naszym terenie. 

Co by nie mówić,  jesteśmy przez wszystkich ruchani w dupę  , "bo człowiek żyje na niekorzyść drugiego człowieka. " , a świat zawsze się kręcił wokół dupy i pieniądza. 

Tylko prawdziwy Bóg , a nie religie,  nie partie,  nie ustroje polityczno-ekonomiczne może nas wyzwolić z ciemiężycieli tego świata. 

Serdeczności 

 

Portret użytkownika hyh Swarozyd

A Ja bym uwierzyl w milosc

A Ja bym uwierzyl w milosc braterska miedzy POlakami jakby Polonia Nam bron przysylala z USA po to bysmy mogli wyjsc i rozpier//// lic to czemu winni sa POLONIA i zwolennicy AK NSZ .... odkupienia za swoje trzy zdrady wobec kraju...

 

Strony

Skomentuj