Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" !

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przestrzeni ostatnich lat portal ZmianyNaZiemi opublikował sporo artykułów zajmujących się tzw. "Ociepleniem Klimatu". W związku z tym zapraszamy państwa na sensacyjny wykład profesora Dakowskiego w temacie globalnego oszustwa, zaprojektowanego przez wynajętych naukowców.

Wszyscy na tej planecie mają uwierzyć, że takie zjawisko ma miejsce, że jesteśmy zagrożeni, na granicy katastrofy. Czy jest to prawda, czy może zrecznie przygotowane oszustwo ?! Profesor Dakowski to światowej klasy specjalista od geofizyki planety Ziemi, ale i innych specjalności, między innymi: fizyki przemian procesów atomowych, czy źródeł energii odnawialnych.

Tematem programy jest pytanie zadane przez doktora Krajskiego odnośnie tajnego "Raportu z Żelaznej Góry". Globalne elity starają się go obecnie utajniać, bo do pewnego momentu, to jest od roku 1967 do lat 80-siątych, był jeszcze w miarę jawny. Grupa specjalistów, naukowców i bankierów, zebrała się w bazie Stanów Zjednoczonych, w tzw. "Żelaznej Górze", by obmyślić plan przekształcenia całej ludzkości w zakład produkcyjny z tanią siłą roboczą, a następnie trzymania całej populacji Ziemian w stanie czegoś na kształt "obozu koncentracyjnego", o którym osadzeni nie mieli by zielonego pojęcia, że się w takowym znajdują !

Niestety polskojęzyczne władze od roku 1989, do ostatniego tzw. "Szczytu Klimatycznego" z roku 2019 w Katowicach, uczestnicza w tej szopce, narażając Polskę na wielkie niebezpieczeństwo.  Warto jeszcze wspomnieć, że profesor Dakowski wzmiankował o istocie nadprzyrodzonej, która kontroluje owe elity od tysięcy lat, dlatego jako Polacy, będący od setek lat w kontakcie z Duchem Świętym i Jezusem Chrystusem, powinniśmy stawić opór globalnym mocom zła, duszącym wszystkich wolnych, zwłaszcza chrześcijan  ! Nie będziemy zdradzać tu szczegółów tego znakomitego wykładu, odsyłamy do audycji, która pokazuje zakłamanie i fikcję globalnego ocieplenia !

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Medium

Gdyby do jednego miesiąca -

Gdyby do jednego miesiąca - czerwca - na przestrzeni lat odnieść pojęcie "globalne ocieplenie", to może i byłoby trafione.

Trzeba jednak wyeliminować wszystkie zabiegi stosowania inżynierii klimatycznej, a z tym już nie jest taka prosta sprawa.

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

To głowy państw oraz

To głowy państw oraz właściciele świata są odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Za to, jak prowadzą ludzi, bo ludzie jak posłuszne owce, idą za tym, który gra na flecie. Idą w przepaść. Szkoda, że tak to się stało. Poszli za złymi pasterzami.

Ludzki świat tylko udaje rozwój duchowy (religie to udawanie, że się wierzy i rozwija duchowo. Później się idzie służyć bestii, czyli światu). Kręci się w kółko (konsumpcjonizm, gospodarka polegająca na podtrzymywaniu rynku, bo to jest współczesny bożek świata, prócz środków płatniczych i wymiany handlowej), aż wydepcze dziurę i ziemia wraz z tym, co zniszczył, zwali mu się na głowę.

i na koniec: Dla wieku każdy dzień wygląda tak samo i w istocie tak jest. Dzień jak codzień. To jest skala mikro, odzwierciedlenie świata.

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

Nie powinieneś się dzielić

Nie powinieneś się dzielić wiedzą, każdy musi dochodzić i poszukiwać samodzielnie. Nie ma to sensu, jeżeli komuś, komu się wzrok nie wykształcił (jeszcze) dajesz światło. Osobiście nie uważam, abym musiał to oglądać. Swoje wiem. Doświadczenie duchowe wiele uczy. Wystarczy tylko analizować siebie, swoje oddziaływanie ze światem zewnętrznym. Tym widzialnym oraz niewidzialnym.

Portret użytkownika MiamiVibe

Globalne ocipienie, to

Globalne ocipienie, to globalny szwindel mafii wyciągającej łapy po owoce pracy prostych, normalnych ludzi, w postaci kolejnych debilnych podatków, gdzie dziadostwo dopierdala się do ludzi, że palą w piecach czy jeżdżą samochodami, ale już amerykańskie, chińskie czy ruskie fabryki wywalające miliardy ton syfu do atmosfery są cacy, bo mają zaplecze prawnicze i środki, aby się bronić, bo bezmyślna tłuszcza stale kupuje od nich coraz większy szajs, aby na siłę pokazać się i wyróżnić wśród innych debili.

Portret użytkownika ttteis77

ZROZUMCIE TO W KOŃCU, TAKIE

ZROZUMCIE TO W KOŃCU, TAKIE COŚ  JAK WALKA Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM, NIE MA ZA ZADANIE Z NIM WALCZYĆ. JEZELI, SĄ LUDZIOM ODBIERANE PIENIĄDZE, TO ZNACZY ŻE KTÓREŚ PAŃSTWO ZASILA SOBIE GOSPODARKĘ WASZYMI PIENIĘDZMI. POD PRETEKSTEM WALKI Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM. I NACZEJ BYŁO BY, GDYBY PIENIĘDZY NIE ODBIERANO  POD PRETEKSTEM WALKI Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM. DAJECIE SOBĄ MANIPULOWAĆ I WCISKAĆ KIT.  chciałbym zobaczyć, ile pobierają pieniędzy na tzw walkę z globalnym ociepleniem, i ile przeznaczają ich na tą walkę... . Dość widziałem, "mówią jedno, robią drugie".

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

Jeżeli istnieje globalne

Jeżeli istnieje globalne ocieplenie, to nie da się z nim zwyciężyć żadnym innym sposobem, jak tylko zniszczeniem obecnej cywilizacji. Ciągłe pompowanie i wydobywanie surowców, chemiczne przetwórstwo, spalanie i zanieczyszczanie środowiska własnego jak i naturalnego musi kiedyś stać się powodem pewnych konsekwencji.

Walka z tym poprzez płacenie sum pieniężnych to jedynie zarabianie na tragedii, jaka się rozgrywa.

Nie da się wiecznie wypróżniać do pudełka o okreslonej wielkości. Nawet wtedy, gdy istnieje naturalny system obrony flory, ale nie nadąża nad samonaprawą. Jak to SurvivorMan napisał, popieram jego słowa w temacie:

Nie jesteśmy tutaj sami !

Powinniśmy jako ludzkość zostać wyrzuceni z tego niebieskiego domu.

Portret użytkownika gnago

Ech siewco bezkrytycznie

Ech siewco bezkrytycznie wchłoniętej propagandy, cały Układ słoneczny ma okres ocieplenia, winią Słońce. Bo ocieplenie jest faktem . Ale wina ludzka nie. Rządy zajmują się ciepełkiem a ignorują zanieczyszczenie oceanów plastikiem, degradację glwb nawozami i chemikaliami. Bo to wymaga pieniędzy i rezygnacji z zysków

Strony

Skomentuj