Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" !

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przestrzeni ostatnich lat portal ZmianyNaZiemi opublikował sporo artykułów zajmujących się tzw. "Ociepleniem Klimatu". W związku z tym zapraszamy państwa na sensacyjny wykład profesora Dakowskiego w temacie globalnego oszustwa, zaprojektowanego przez wynajętych naukowców.

Wszyscy na tej planecie mają uwierzyć, że takie zjawisko ma miejsce, że jesteśmy zagrożeni, na granicy katastrofy. Czy jest to prawda, czy może zrecznie przygotowane oszustwo ?! Profesor Dakowski to światowej klasy specjalista od geofizyki planety Ziemi, ale i innych specjalności, między innymi: fizyki przemian procesów atomowych, czy źródeł energii odnawialnych.

Tematem programy jest pytanie zadane przez doktora Krajskiego odnośnie tajnego "Raportu z Żelaznej Góry". Globalne elity starają się go obecnie utajniać, bo do pewnego momentu, to jest od roku 1967 do lat 80-siątych, był jeszcze w miarę jawny. Grupa specjalistów, naukowców i bankierów, zebrała się w bazie Stanów Zjednoczonych, w tzw. "Żelaznej Górze", by obmyślić plan przekształcenia całej ludzkości w zakład produkcyjny z tanią siłą roboczą, a następnie trzymania całej populacji Ziemian w stanie czegoś na kształt "obozu koncentracyjnego", o którym osadzeni nie mieli by zielonego pojęcia, że się w takowym znajdują !

Niestety polskojęzyczne władze od roku 1989, do ostatniego tzw. "Szczytu Klimatycznego" z roku 2019 w Katowicach, uczestnicza w tej szopce, narażając Polskę na wielkie niebezpieczeństwo.  Warto jeszcze wspomnieć, że profesor Dakowski wzmiankował o istocie nadprzyrodzonej, która kontroluje owe elity od tysięcy lat, dlatego jako Polacy, będący od setek lat w kontakcie z Duchem Świętym i Jezusem Chrystusem, powinniśmy stawić opór globalnym mocom zła, duszącym wszystkich wolnych, zwłaszcza chrześcijan  ! Nie będziemy zdradzać tu szczegółów tego znakomitego wykładu, odsyłamy do audycji, która pokazuje zakłamanie i fikcję globalnego ocieplenia !

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

Ludzie są bez wątpienia

Ludzie bez wątpienia ponoszą odpowiedzialność za syf na Ziemi. Globalne ocieplenie może być uogólnionym hasłem dla wielu destrukcyjnych czynników ludzkich na stan planety w skali globalnej. Ktoś obmyślił, że da się na tym zarobić i wymyślił to hasło, bo jest doskonale kojarzone z paliwem i energią.

Portret użytkownika inzynier magister

Dla tych z państwa którzy nie

Dla tych z państwa którzy nie wysłuchali tej audycji a komentują, proszę całą audycję wysłuchać, tu nie chodzi o to że profesor zaprzecza zmianom klimatu, ale o to że naukowcy i inne iluminackie ścierwa oszukują ludzkość co do przyczyn zmian klimatu ! na Ziemi od tysięcy lat zachodzą zmiany klimatu, czasami są to globalne susza, a czasami globalne mrozy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika KRNABRNY

Pan Inżynier magister ma

Pan Inżynier magister ma tutaj CAŁKOWITĄ słuszność osądu...ja jak zwykle pójdę nieco dalej i zadam pytanie PO CO mieli by wskazywać NIEPRAWDZIWE PRZYCZYNY zmian klimatycznych? Tutaj dopiero powinny nam się włączyć szare komórki.

Krótko mówiąc, pytanie nie brzmi już CZY?  tylko PO CO?

 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Wielu możnych tego świata już

Wielu możnych tego świata już to widziało. Po kontakcie z "tym" wszyscy oni dostają depresji zamykają się w sobie przebywają w samotności i dostają dysfunkcje społeczne. Stają się trwale obżydzeni, a z czasem jest to tak destruktywne dla ich psychiki, że trzeba zastąpć ich sobowtórem czyli botem.

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

Po kontakcie z kim, z

Po kontakcie z kim, z chamstwem społecznym? Oj prawda.

Nie tylko możni świata, ale także ludzie poszukujący, inni. Płynący w innym kierunku niż masy.

Sa uznawani za uposledzonych, bo są mniej obrotni w pracy. Powodem może być napięcie i stres lub też inny poziom rozwoju duchowego, niż ten u ludzi, którzy wierzą w świat.

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

Zastanawia mnie, dlaczego

Zastanawia mnie, dlaczego chcieliby zarobić na czymś, co przyniesie wszystkim zagładę? Po co im te pieniądze?

Portret użytkownika Satowiec

Masz rację że od tysięcy lat

Masz rację że od tysięcy lat na ziemi dochodzi do zmian klimatu, ale były to zmiany naturalne. Obecnie mamy do czynienia z czymś nowym. Tysiąc lat temu nie wiedzieli co to jest ropa, nie było fabryk w których spalane są tony węgla. Głównym problemem jest liczba ludności i trzeba jak najszybciej coś z tym zrobić aby ta liczba się pomniejszała, a nie powiększała. Stąd promowanie gender, ebola w Afryce i inne świństwa. Jeśli dalej będą tacy jak wy, którzy zostali zmanipulowani przez korporację naftowe, to ten świat czeka zagłada. Oczywiście część przeżyje, ale będą to ludzie odpowiedzialni za to całe dziadostwo które wyrządzili. Bo mają hajs, a ty go nie masz i zginiesz lub twoje przyszłe potomstwo!

Strony

Skomentuj