Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" !

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przestrzeni ostatnich lat portal ZmianyNaZiemi opublikował sporo artykułów zajmujących się tzw. "Ociepleniem Klimatu". W związku z tym zapraszamy państwa na sensacyjny wykład profesora Dakowskiego w temacie globalnego oszustwa, zaprojektowanego przez wynajętych naukowców.

Wszyscy na tej planecie mają uwierzyć, że takie zjawisko ma miejsce, że jesteśmy zagrożeni, na granicy katastrofy. Czy jest to prawda, czy może zrecznie przygotowane oszustwo ?! Profesor Dakowski to światowej klasy specjalista od geofizyki planety Ziemi, ale i innych specjalności, między innymi: fizyki przemian procesów atomowych, czy źródeł energii odnawialnych.

Tematem programy jest pytanie zadane przez doktora Krajskiego odnośnie tajnego "Raportu z Żelaznej Góry". Globalne elity starają się go obecnie utajniać, bo do pewnego momentu, to jest od roku 1967 do lat 80-siątych, był jeszcze w miarę jawny. Grupa specjalistów, naukowców i bankierów, zebrała się w bazie Stanów Zjednoczonych, w tzw. "Żelaznej Górze", by obmyślić plan przekształcenia całej ludzkości w zakład produkcyjny z tanią siłą roboczą, a następnie trzymania całej populacji Ziemian w stanie czegoś na kształt "obozu koncentracyjnego", o którym osadzeni nie mieli by zielonego pojęcia, że się w takowym znajdują !

Niestety polskojęzyczne władze od roku 1989, do ostatniego tzw. "Szczytu Klimatycznego" z roku 2019 w Katowicach, uczestnicza w tej szopce, narażając Polskę na wielkie niebezpieczeństwo.  Warto jeszcze wspomnieć, że profesor Dakowski wzmiankował o istocie nadprzyrodzonej, która kontroluje owe elity od tysięcy lat, dlatego jako Polacy, będący od setek lat w kontakcie z Duchem Świętym i Jezusem Chrystusem, powinniśmy stawić opór globalnym mocom zła, duszącym wszystkich wolnych, zwłaszcza chrześcijan  ! Nie będziemy zdradzać tu szczegółów tego znakomitego wykładu, odsyłamy do audycji, która pokazuje zakłamanie i fikcję globalnego ocieplenia !

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Dr. Miś

Zmianami klimatu steruje

Zmianami klimatu steruje międzywymiarowy Miś Kolargol, instota  z Alpha Centauri, podgrzewa nas powoli gotujac rytualną potrawę dla Zmiennokształtnych Ludziojadów, którzy wkrótce przybędą przez tunele miedzywymiarowe ze skrzyniami pełnymi przyprawy do grilla... Biada nam!!!

Portret użytkownika tomasz26

Globalne może nie ale

Globalne może nie ale punktowe  owszem tam gdzie działają mikrofalówki 5G jest ciepło, a tam gdzie ich brak jest zwyczajnie naturalnie

Portret użytkownika Max 1983

Pocałuj się w dupę ze swoim

Pocałuj się w dupę ze swoim Nibiru !!Ile lat można głosić te brednie człowieku!!!!Podaj już tą datę końca świata, a jak nie walnie tego dnia to skaksuj konto.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika osa

To jest niepojęte, widać

To jest niepojęte, widać praktycznie od kilkunastu lat postępujące zmiany, a i tak znajdą się kolesie, którzy wiedzą lepeij i zawsze sobie wyszukają jakiegoś guru. Jeden z płaskoziemców udostępnił filmik, w którym obala 'naukowo' tezę, że Ziemia jest okrągła przy pomocy blikso 200 'argumentów'... Zastanawiam się jakiego chromosomu brakuje ludziom, którzy wiecznie wszędzie widać spisek... Grawitacja to też spisek, to na pewno nieprawda....

Portret użytkownika Eric

No wiadomo że jest lub są

No wiadomo że jest lub są istoty które wpływają na elity, ale skąd przypuszczenie autora że polska jest inna? Że wyjątkowa ? Jesteśmy jak wszyscy. Dywagując religijnie Szatan pokazał wszystkie królestwa ziemi Jezusowi i powiedział że może dać to wszystko Jezusowi za oddanie mu czci. Czyli Szstan włada wszystkimi narodami. 

Portret użytkownika Deoksyrybozyn

Globalne ocieplenie to fakt.

Globalne ocieplenie to fakt. Wynika z przyczyn naturalnych (żyjemy w okresie interglacjalnym, który jest przerwą między zlodowaceniami), ale my, ludzie wzmacniamy ten efekt. Pytanie brzmi - jak bardzo? I tu zaczyna się cała szopka.

Otóż spalanie paliw kopalnych nie jest głównym źródłem gazów cieplarnianych. Naszym wrogiem nie jest CO2, lecz CH4. Metan podgrzewa nas o wiele szybciej niż CO2 i jest produkowany przez bydło (odchody), którego jest całkiem spora ilość. Najgorsze jest jednak to, że CH4 z czasem rozpada się (połowiczny okres rozpadu to bodajże 8 lat) na CO2 i H2O, z czego oba także są gazami cieplarnianymi. Jeśli naprawdę chcemy zatrzymać globalne ocieplenie trzeba wyeliminować źródła metanu.

Przykre jest to, że z globalnego zagrożenia zrobiono maszynkę do robienia pieniędzy i zamiast konkretnych akcji i skupiania się na szukaniu alternatyw robi się szopki. A czas ucieka.

P.S.

W przeciwieństwie do chyba wszystkich Polaków jestem zimnolubem, bo 20 stopni to dla mnie temepratura maksymalna. Poza tym nie chcę, by w Polsce było gorąco jak w Afryce, bo nie zapominajmy, że wraz z ciepłem napływają tropikalne owady wraz z chorobami Wink No ale jeśli komuś malaria, skorpiony i ptaszniki nie są straszne to podziwiam.  

Pozdrawiam zimnolubów Wink

Portret użytkownika devoratus

"Najgorsze jest jednak to, że

"Najgorsze jest jednak to, że CH4 z czasem rozpada się (połowiczny okres rozpadu to bodajże 8 lat) na CO2 i H2O, z czego oba także są gazami cieplarnianymi". H2O, czyli woda, to teraz gaz cieplarniany? Oj, sporo się w chemii zmieniło, odkąd ja chodziłem do szkoły...

 

 

Strony

Skomentuj