Według Angeli Merkel lądowanie w Normandii pomogło w wyzwoleniu Niemiec spod nazistowskiej okupacji

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Wczoraj odbyły się obchody 75 rocznicy największej operacji powietrzno-desantowej w trakcie drugiej wojny światowej, zwanej D-Day lub po prostu lądowaniem w Normandii. Okazało się, że zaproszeni zostali nie tylko alianci, ale i Niemcy, którzy jak się okazało, świętowali zwycięstwo nad Niemcami. 

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że każdego 4 czerwca, w Polsce komuniści świętują pokonanie komuny. Jednak świętowanie przez Niemców pokonania III Rzeszy to swego rodzaju nowum. Na dodatek wszystko wskazuje na to, że nie jest to niezręczność tylko świadoma i konsekwentna polityka historyczna Niemiec, które usiłują wmówić światu, że były pierwszą ofiarą Nazistów. 

Po słowach kanclerz Angeli Merkel o wyzwoleniu Niemiec z rąk Nazistów, może się okazać, że już tylko krok do tego, by Niemcy zażądali od tych tajemniczych najeźdźców reparacji wojennych. Kim zatem byli ci naziści skoro trzeba bylo spod ich władzy wyzwalać Niemców?

Jak wynika z promowanej ostatnio nowej wersji historii, Naziści nie mają narodowości, ale ich pomagierami mogą się okazać Polacy. Tak przynajmniej wynika z narracji propagowanej ostatnio przez środowiska żydowskie. Tym samym może się wkrótce okazać, że Niemcy są ofiarą Nazistów, a jedyny naród odpowiadający za okropienstwa II wojny to Polacy, co zdaje się już nawet sugerować wyszukiwarka Google...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dominikq

jak rosjanie stalina - tego z

jak rosjanie stalina - tego z lat 1945-53 - ludzie niewiedza ale wyczuwaja co powinno być przegonić lichwiarsko-patentową eskimoską chołote londyn-szwajcaria, a ta wojna usa iran tylko po to aby niemiec z anglikiem nie zdech z głodu przy ekonomi na zysku, szwaby szantażują amerykanów, ludzi wykształconych nie stworzyć da rade od  zaraz - lekarz kształci sie 10 lat pielegniarka 5 lat,

Portret użytkownika Kwazar

Wszyscy polegli żołnierze

Wszyscy polegli żołnierze Wehrmachtu dziękują dzisiaj Merkell ! Głupota sięgnęła właśnie absolutnego dna.A ty szaraku się  ucz! Zanim ochoczo poświęcisz życie dla całkiem "super sprawy" to sie lepiej z 1000 razy zastanów.Życia ci już nikt nie wróci a potem ci jeszcze na grób nasikają.

Portret użytkownika hyh Swarozyd

Moze maly eksperyment w

Moze maly eksperyment w Polsce wzorem Niemcow . Zakladamy jarmuleczki w szabas  i sprawdzamy... kto za zydami a kto przeciw.

Zobaczymy kto sie odwazy wyjsc bez... Bohatyrzy klawiatury i Ruch Narodowy.

No winnicki zakladamy... nie ma co sie wstydzic pochodzenia ... morda sie usmiecha jak sie u Jankesow bylo... jakby to sie usmiechala jakby na groby przodkow sie wrocilo...

Portret użytkownika inzynier magister

Niemieckie NWO jest tak silne

Niemieckie NWO jest tak silne i tak szatańskie że nie damy rady sięobronić bez modlitwy do Jezusa Miłosiernego, Maryi Dziewicy i do Ducha Świętego ! Trzeba także zwiększyć liczbęgrup modlitewnych i prosić Aniołów Boga Jezusa o pomoc bo wlka duchowa jest straszliwa i ciężka !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Marek63

ty się szaleju najadłeś? do

ty się szaleju najadłeś? do KOGO chcesz się modlić?! Jaki wzór dał Pan Jezus? "Ojcze nasz, który jesteś w niebie"... tak to szło? niezły heretyk jesteś. Jeszcze diabła poproś o pomoc, bo on za tym NWO stoi Smile może akurat cię wysłucha.

Strony

Skomentuj