Julian Assange w ciężkim stanie trafił do szpitala

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jak informuje portal WikiLeaks, Julian Assange, który obecnie przebywa w londyńskim więzieniu, został zabrany do szpitala. Słynny dziennikarz i programista jest w bardzo złym stanie i z tego powodu przełożono właśnie jego przesłuchanie w sprawie ekstradycji do Stanów Zjednoczonych.

 

Dowiadujemy się, że lata ukrywania się w ekwadorskiej ambasadzie w Londynie, a także kilkutygodniowy pobyt w więzieniu w Belmarsh bardzo negatywnie wpłynęły na stan zdrowia Juliana Assange'a. Założyciel WikiLeaks podobno znacznie stracił na wadze i ma poważne trudności z porozumiewaniem się z innymi. Podjęto więc decyzję o jego przeniesieniu do szpitala, który znajduje się na terenie więzienia.

 

Co więcej, w czwartek miało odbyć się wideokonferencyjne przesłuchanie Assange'a w sprawie jego ekstradycji do Stanów Zjednoczonych. Ponownie okazało się, że jego stan zdrowia jest na tyle ciężki, iż skazany nie mógł wziąć w nim udziału. Z powodu stale pogarszającej się sytuacji zdrowotnej, przesłuchanie zostało przełożone.

11 kwietnia, policja wyprowadziła Juliana Assange'a z ambasady Ekwadoru w Londynie

Julian Assange został skazany przez Wielką Brytanię na 50 tygodni pozbawienia wolności za niewstawienie się w sądzie w 2012 roku. Stany Zjednoczone, które przedstawiły mu łącznie 18 zarzutów i mogą go skazać nawet na 175 lat więzienia, domagają się jego ekstradycji. Assange stara się za wszelką cenę uniknąć deportacji do USA, a w tym samym czasie, Szwecja chce go osądzić za gwałt.

 

Istnieje prawdopodobieństwo, że Wielka Brytania nie zgodzi się na ekstradycję Juliana Assange'a do Stanów Zjednoczonych, które mogą go poddać torturom, a nawet skazać na karę śmierci, dlatego dziennikarz może ostatecznie trafić do Szwecji. Jednak jego dalszy los będzie wtedy zależny od Szwedów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika I❤️NWO

Przyznam ze Anglicy cos

Przyznam ze Anglicy cos potrafia... od conajmniej 8 godzin walkuja temat “psychologicznych tortur”, jakie podobno przez lata stosowane byly na Julianie!

Niestety nie mam jak wkleic linka, ale wpisujac na youtubey Julian Assange, takie sa newsy.

brawa za ukazywanie choc kawalka prawdy

Portret użytkownika Taki

Tak dziala ..Demokracja ,,,

Tak dziala ..Demokracja ,,,,Szkoda Faceta Ale jest Nadal niebezpieczny dla niektorych ..Rzadow ,,,,

Skurwiele go zabija ze STRACHU ,,,niech pokarza Wszystkie Dokumenty ktore Posiadaja 

Moze pari Ludzi Straci Prace a ludziom otworza sie OCZY !!!!!!

Portret użytkownika Max 1983

Ludziom się nie otworzą oczy,

Ludziom się nie otworzą oczy, własnie o to chodzi.Nawet jakby całe gówno polityczno-kościelne się wylało takim jakie ono jest naprawdę to najpierw by była wielka sensacja ,trąbienie o tym w mediach 24 h, a po jakimś czasie wszystko by wróciło do normy.Ludzie są nieroformowalnie głupi, a do tego zostali tak rozpieszczeni tym nby dobrobytem który mają że są już nie zdolni do działania i realnego protestu czy walki z uciskiem....którego notabene czy to z głupoty czy strachu wolą nie zauważać.Tak więc ludzie którzy o coś walczą paradoksalnie tylko marnują życie, bo w ostatecznym rozrachunku to i tak nic nie zmienia.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika PrawNICK

1. Assange został zabity

1. Assange został zabity kilka lat temu. Wtedy też opublikowano jego polisę bezpieczeństwa czyli najcięższe materiały jakie miła WikiLeaks.

2. Teraz robią szopkę jak ze śmiercią Bin Ladena. Założę się że ciało zostanie skremowane i tak pokazane rodzinie.

Portret użytkownika Max 1983

Nie rozumiem tych wszystkich

Nie rozumiem tych wszystkich ludzi którzy mówią że coś wiedzą, a jednoczesnie za każdym razem ta wiedze do grobu biorą.Łudzą się że nikt ich nie tknie póki milczą??To są tak naiwni że aż tępi.Ktoś taki powinienm mieć przygotowany plan B, tak by po jego śmierci ,a najlepiej w momencie pojmania cały ten syf został ujawniony.Wtedy nawet zabić by go było trudniej, bo widać by było goły okiem że to morderstwo powodowane zemstą.A tak go pomaglują ,może potorturują dowiedzą się czego chcą a potem umrze....na zawał ,albo inny wylew, oficjalnie oczywiście.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika baca

i teraz kiedy gościu

i teraz kiedy gościu potrzebuje zmasowanej hakerskiej i internauckiej pomocy widać ile natworzono tych udawanych antysystemowych opozycji...

jednym palcem nie kiwnęli nawet ci yebani anonymous i im podobni... a przecież mogliby zniszczyć system publikując pedofilskie dane o psychopatach i mordercach rytualnych w rządach zachodu i rodzinkach k(r)u*ewskich

 

Portret użytkownika Realista21

Anonymous? Banda dzieciakow

Anonymous? Banda dzieciakow co jedyne co potrafi to ddos. Prawdziwi gracze z anonymous już dawno albo odeszli albo wylądowali w więzieniach. Teraz to tam sama dzieciarnia co na niczym się nie zna. Wiec nie ma co liczyć na te „grupy hakerskie”, bo to pic. Szczerze to już ch*j wie co będzie dalej. 

Portret użytkownika Felipesku

Tortury jakie już przeszedł

Tortury jakie już przeszedł ten człowiek nie śniły się większości ludzi.... ludzkość... jakaś taka nieludzka.... a prawdziwe szumowiny gwalca i mordują w tej właśnie chwili.... gdzie USA i ludzkość w obronie etyki.... etyki brak.

Strony

Skomentuj