Na kogo głosować w wyborach do Eurosojuza i na jesieni do Sejmu ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Już w niedzielę 26 maja odbędą się w Polsce wybory do europarlamentu. Doktor Krajski jak i reżyser Grzegorz Braun mówią o tym zdarzeniu jako o wyborach do "eurokołchozu", choć nie oni jedni stosują tą celną i jakże prawdziwą terminologię, na określenie znienawidzonego przez wielu Europejczyków sztucznego wytworu szemranych elit. Zresztą mowa jest także o dzisiejszej Europie jako "dziele szatana" (patrz dołączony film). W niedzielę odbędzie się również przedsmak tego co nas czeka na jesieni 2019, to wtedy wydarzy się decydująca polityczna rozgrywka, wybory do sejmu.

Na kogo jako Polacy i chrześcijanie powinniśmy oddać głos ? Przede wszystkim na ludzi, którzy nie oddadzą nas obcym klikom roszczeniowym i mocom piekielnym, chcącym zaprowadzić w Polsce cywilizację śmierci NWO. Kilka dni temu szef Platformy Obywatelskiej oświadczył, że nie ma i nie było tematu roszczeń żydowskich, że to wymysł Konfederacji o brednie Kaczyńskiego, jednak to właśnie Platforma podpisała tzw. "Deklarację Terezińską" więc szef platformiany oszukuje wszystkich w żywe oczy. Podobnie Prawo i Sprawiedliwość, w wielu sprawach kłamie i mataczy. Wystarczy przypomnieć sobie zdradę interesów narodowych, kiedy podpisali tzw. "Kompleksową Umowę Gospodarczo-Handlową" - CETA !

Mogli tego nie robić, ale zrobili, podobnie było z ustawą o IPN, zaklinali się że nikt nigdy nie będzie nas szkalował, jednak na skinienie starszych i mądrzejszych w podskokach ją odwołali. PiS przez cztery lata rządów nie odwołał "Deklaracji Terezińskiej", jak również nie odwołał strasznie niebezpiecznej "Genderowej Konwencji Stambulskiej" !

 

Właściwie, oprócz ustawy o IPN, to nic nie odwołali, ale odgrażają się, że będą walczyć o dobro Polaków jak przysłowiowy lew, który w rezultacie okazuje się być kotem dachowcem. Wszem i wobec wmawiają, że nie ma zagrożenia ze strony amerykańskiej ustawy 447, jednak do tej pory nie uchwalili anty ustawy 447, co by definitywnie zamknęło drogę do gigantycznej grabieży. Właśnie ta ustawowa niemoc wobec 447 obala całkowicie pisowski mit o dobrych chęciach i prawdziwych możliwościach sojuszu Jarosława, wielbiciela dachowców !

Nie musimy tu wspominać o partii dewiantów, bo jest to skrajna lewica, a celem tego ugrupowania jest doprowadzenie Polaków do ruiny materialnej i duchowej. Pozostaje więc Konfederacja Korwin, Liroy, Braun, Narodowcy. Oczywiście nie są idealni, ale na tle oszukańczych i destrukcyjnych ugrupowań wydają się być jedyną sensowną i propolską siłą. Mają zapał i wewnętrzną siłę by odeprzeć atak polskojęzycznego i zagranicznego zła. W tą niedzielę może dojść do pierwszego prawdziwego przełomu od roku 1989. Gdyby wynik był słaby, albo doszło by do "cudów nad urną", to pozostaje jeszcze jesień.

Dlatego każdy Polak chrześcijanin, świadomy zagrożeń jakie wiszą nad Polską, przygotowywanych przez międzynarodową mafię (447) powinien sięgnąć po różaniec oraz koronkę do Miłosierdzia Chrystusa. Proszę sobie przypomnieć co działo się kilkadziesiąt lat temu w Austrii. Po zakończeniu II wojny światowej włączona do Trzeciej Rzeszy Austria została podzielona na cztery strefy okupacyjne. Wysunięty najbardziej na zachód alpejski Tyrol zajęli Francuzi, górzyste tereny Styrii, i Karyntii – wojska brytyjskie, Salzburg i Górną Austrię – Amerykanie. Najbogatsza Dolna Austria, gdzie leży stolica kraju – Wiedeń, oraz spora część Burgenlandu a także część Górnej Austrii – padły łupem sowieckiej Armii Czerwonej. Wiedeń podzielono na wzór Berlina.

Na zajętym obszerze Sowieci wprowadzili swoje komunistyczne porządki, co powinno się tłumaczyć jako grabienie wszystkiego co popadnie. W roku 1950 franciszkanin ojciec Petrus Pavlicek podjął inicjatywę zorganizowania wielkiej krucjaty różańcowej w intencji wycofania z kraju sowieckich wojsk okupacyjnych. Na jego wezwanie w nocnej procesji wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy wiedeńczyków, którzy ze świecami i różańcami w ręku szli w procesji, także politycy. Krucjata następnie objęła całą Austrię, a nabożeństwa odprawiane przez niego gromadziły wielkie rzesze wiernych. Ze względu na bardzo liczny udział wiernych, powstał zwyczaj odmawiania różańca w wielkich halach i obiektach sportowych. Wśród członków krucjaty byli nawet najwybitniejsi politycy, jak minister Figl i kanclerz Raab ! Pod koniec 1955 roku rząd katolickiej Austrii był zdesperowany i załamany.

Możliwości dyplomatyczne wyczerpały się już ostatecznie. Ponad trzysta prób doprowadzenia do porozumienia z sowietami zakończyło się fiaskiem. Wtedy Figl zwrócił się do ojca Pavlicka: „Pozostała już tylko modlitwa”. I Krucjata zrywa się do szaleńczego ataku i wówczas zdarzył się cud. Austracka delegacja, która w kwietniu 1955 r. wyjechała do Moskwy, nieoczekiwanie wraca z dokumentem gwarantującym Austrii wolność!

 

Przejęty kanclerz federalny Raab komunikuje narodowi: „Chcę podziękować przede wszystkim Bogu”. Nawet najwyżsi dostojnicy państwowi przypisują zmianę w polityce Rosji nie swoim zasługom, lecz Bogu i Jego Matce. Dobrowolna rezygnacja Związku Sowieckiego z okupacji Austrii była bez wątpienia cudem wyproszonym wieloletnią modlitwą tysięcy ludzi. Sowieci nie mieli bowiem w zwyczaju wycofywać się z raz zajętych terenów. Jako chrześcijanie mamy więc możliwości wyproszenia dla Polski wolności od zdrajców i zaprzańców, co może być pierwszym krokiem do realizacji przepowiedni, jaką usłyszała od Jezusa święta Faustyna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika żulo

Im wisi na kogo głosujesz.

Im wisi na kogo głosujesz. Ważne byś zagłosował. Reszta to bzdury i iluzja. Nikt za was Systemu nie obali. O to tylko chodzi byście zagłosowali a potem przez parę latek spijali piwko zadowoleni ze swojego wyboru.

Portret użytkownika inzynier magister

przed chwilą w tvp w

przed chwilą w tvp w wiadomościach pokazali urywek wypowiedzi Bosaka z debaty w tvp gdzie mówił że dziękuje szczególnie zagranicy za poparcie, no i tvp zrobiła z tej wypowiedzi, że nie dziękuje poloni ale że Bosak dziękował Rosji i putinowi ! ale się boją konfederacji ! cała potęga pisu uderza w konfederacjęa nie w zboczeńców wiosennych, a nic nie wspominają o swoich tajnych rozmowach z bandą złodzieji 447 !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

nieważne skąd jesteś Polaku,

nieważne skąd jesteś Polaku, ważne że tylko jeden kandydat jest na terenie całej Polski:

to Neo - Wybraniec - Jedyny - Ten Który Shakował Matrixa - Matka Smoków - Pasterz, Duszpasterz - Przedwieczny - Nieśmiertelny.... długo by tak można ale koleś po prostu laskę zrobił prezesowi a teraz chciałby się przyssać do Szulca....

 

Strony

Skomentuj