Na kogo głosować w wyborach do Eurosojuza i na jesieni do Sejmu ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Już w niedzielę 26 maja odbędą się w Polsce wybory do europarlamentu. Doktor Krajski jak i reżyser Grzegorz Braun mówią o tym zdarzeniu jako o wyborach do "eurokołchozu", choć nie oni jedni stosują tą celną i jakże prawdziwą terminologię, na określenie znienawidzonego przez wielu Europejczyków sztucznego wytworu szemranych elit. Zresztą mowa jest także o dzisiejszej Europie jako "dziele szatana" (patrz dołączony film). W niedzielę odbędzie się również przedsmak tego co nas czeka na jesieni 2019, to wtedy wydarzy się decydująca polityczna rozgrywka, wybory do sejmu.

Na kogo jako Polacy i chrześcijanie powinniśmy oddać głos ? Przede wszystkim na ludzi, którzy nie oddadzą nas obcym klikom roszczeniowym i mocom piekielnym, chcącym zaprowadzić w Polsce cywilizację śmierci NWO. Kilka dni temu szef Platformy Obywatelskiej oświadczył, że nie ma i nie było tematu roszczeń żydowskich, że to wymysł Konfederacji o brednie Kaczyńskiego, jednak to właśnie Platforma podpisała tzw. "Deklarację Terezińską" więc szef platformiany oszukuje wszystkich w żywe oczy. Podobnie Prawo i Sprawiedliwość, w wielu sprawach kłamie i mataczy. Wystarczy przypomnieć sobie zdradę interesów narodowych, kiedy podpisali tzw. "Kompleksową Umowę Gospodarczo-Handlową" - CETA !

Mogli tego nie robić, ale zrobili, podobnie było z ustawą o IPN, zaklinali się że nikt nigdy nie będzie nas szkalował, jednak na skinienie starszych i mądrzejszych w podskokach ją odwołali. PiS przez cztery lata rządów nie odwołał "Deklaracji Terezińskiej", jak również nie odwołał strasznie niebezpiecznej "Genderowej Konwencji Stambulskiej" !

 

Właściwie, oprócz ustawy o IPN, to nic nie odwołali, ale odgrażają się, że będą walczyć o dobro Polaków jak przysłowiowy lew, który w rezultacie okazuje się być kotem dachowcem. Wszem i wobec wmawiają, że nie ma zagrożenia ze strony amerykańskiej ustawy 447, jednak do tej pory nie uchwalili anty ustawy 447, co by definitywnie zamknęło drogę do gigantycznej grabieży. Właśnie ta ustawowa niemoc wobec 447 obala całkowicie pisowski mit o dobrych chęciach i prawdziwych możliwościach sojuszu Jarosława, wielbiciela dachowców !

Nie musimy tu wspominać o partii dewiantów, bo jest to skrajna lewica, a celem tego ugrupowania jest doprowadzenie Polaków do ruiny materialnej i duchowej. Pozostaje więc Konfederacja Korwin, Liroy, Braun, Narodowcy. Oczywiście nie są idealni, ale na tle oszukańczych i destrukcyjnych ugrupowań wydają się być jedyną sensowną i propolską siłą. Mają zapał i wewnętrzną siłę by odeprzeć atak polskojęzycznego i zagranicznego zła. W tą niedzielę może dojść do pierwszego prawdziwego przełomu od roku 1989. Gdyby wynik był słaby, albo doszło by do "cudów nad urną", to pozostaje jeszcze jesień.

Dlatego każdy Polak chrześcijanin, świadomy zagrożeń jakie wiszą nad Polską, przygotowywanych przez międzynarodową mafię (447) powinien sięgnąć po różaniec oraz koronkę do Miłosierdzia Chrystusa. Proszę sobie przypomnieć co działo się kilkadziesiąt lat temu w Austrii. Po zakończeniu II wojny światowej włączona do Trzeciej Rzeszy Austria została podzielona na cztery strefy okupacyjne. Wysunięty najbardziej na zachód alpejski Tyrol zajęli Francuzi, górzyste tereny Styrii, i Karyntii – wojska brytyjskie, Salzburg i Górną Austrię – Amerykanie. Najbogatsza Dolna Austria, gdzie leży stolica kraju – Wiedeń, oraz spora część Burgenlandu a także część Górnej Austrii – padły łupem sowieckiej Armii Czerwonej. Wiedeń podzielono na wzór Berlina.

Na zajętym obszerze Sowieci wprowadzili swoje komunistyczne porządki, co powinno się tłumaczyć jako grabienie wszystkiego co popadnie. W roku 1950 franciszkanin ojciec Petrus Pavlicek podjął inicjatywę zorganizowania wielkiej krucjaty różańcowej w intencji wycofania z kraju sowieckich wojsk okupacyjnych. Na jego wezwanie w nocnej procesji wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy wiedeńczyków, którzy ze świecami i różańcami w ręku szli w procesji, także politycy. Krucjata następnie objęła całą Austrię, a nabożeństwa odprawiane przez niego gromadziły wielkie rzesze wiernych. Ze względu na bardzo liczny udział wiernych, powstał zwyczaj odmawiania różańca w wielkich halach i obiektach sportowych. Wśród członków krucjaty byli nawet najwybitniejsi politycy, jak minister Figl i kanclerz Raab ! Pod koniec 1955 roku rząd katolickiej Austrii był zdesperowany i załamany.

Możliwości dyplomatyczne wyczerpały się już ostatecznie. Ponad trzysta prób doprowadzenia do porozumienia z sowietami zakończyło się fiaskiem. Wtedy Figl zwrócił się do ojca Pavlicka: „Pozostała już tylko modlitwa”. I Krucjata zrywa się do szaleńczego ataku i wówczas zdarzył się cud. Austracka delegacja, która w kwietniu 1955 r. wyjechała do Moskwy, nieoczekiwanie wraca z dokumentem gwarantującym Austrii wolność!

 

Przejęty kanclerz federalny Raab komunikuje narodowi: „Chcę podziękować przede wszystkim Bogu”. Nawet najwyżsi dostojnicy państwowi przypisują zmianę w polityce Rosji nie swoim zasługom, lecz Bogu i Jego Matce. Dobrowolna rezygnacja Związku Sowieckiego z okupacji Austrii była bez wątpienia cudem wyproszonym wieloletnią modlitwą tysięcy ludzi. Sowieci nie mieli bowiem w zwyczaju wycofywać się z raz zajętych terenów. Jako chrześcijanie mamy więc możliwości wyproszenia dla Polski wolności od zdrajców i zaprzańców, co może być pierwszym krokiem do realizacji przepowiedni, jaką usłyszała od Jezusa święta Faustyna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Illuminat13

Jacy sa z was idioci  klamcy

Jacy sa z was idioci  klamcy nazywacie unie szatanska zydowska masonska a glosujecie na swoich wybrancow haah Dobrze ktos tutaj powiedzial to ze sekta katolicka nie pasuje do chrzescijanstwa takiego jakie propagowal pawel oraz Jezus Oto daje wam tutaj link do tego w jak sposob zmyslono sobie na poszczegolnych soborach bajeczki o matkach boskich jakichs swietych spowiedzi celibatu itp http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/herezje.htm    320 - Za cesarza Konstantyna chrześcijaństwo stało się oficjalną religią Imperium Rzymskiego. Wtedy do Kościoła weszło wielu połowicznie nawróconych pogan, którzy czcili dalej pogańską Królową Niebios (Izyda, Diana, Kali), tyle że pod imieniem Maryi, celebrowali pogańskie święta pod chrześcijańskimi nazwami, czcili dalej obrazy, posągi i bożki, ale pod imionami świętych (męczenników), np. kult Dionizosa przeniesiono na św. Dionizego, a kult Izydy na św. Izydora. Wszystko to nie miało oparcia w Piśmie Świętym, co otwarcie przyznaje ksiądz W. Zaleski pisząc: "W Nowym Testamencie nie mamy świadectw potwierdzających cześć wizerunków".1 Przykazanie Boże zakazuje takiego kultu: "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu... oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył" (Wyj.20:4-5). Pan Jezus polecił nam oddawać cześć Bogu wyłącznie w duchu i prawdzie, nie zaś poprzez przedmioty wykonane ludzką ręką (Jan 4:23-24). Czasem usprawiedliwia się to mówiąc, że święte przedmioty tylko symbolizują Boga, ale poganie, którzy je czcili też tak wierzyli, a jednak Bóg nazywał ich praktyki bałwochwalstwem (Iz.44:9-20).   https://www.youtube.com/watch?v=bAKNYkagVsk   juz niedlugo przyjdzie Jezus po swoje owieczki a zastanie glupie barany co wtedy bedzie

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika inzynier magister

Krzysztof Bosak ukradł show

Krzysztof Bosak ukradł show podczas debaty? Ostatni sondaż wyborczy w Przeglądzie Mediów

https://www.youtube.com/watch?v=5o2yXNkjZ3w

odczas finałowej konwencji Konfederacji w Krakowie Grzegorz Braun zasygnalizował, że jeśli Konfederacja odniesie sukces podczas wyborów, spotka się jednocześnie z silną falą ataków i krytyki. 

– Jak się skończy ta kampania, to dopiero się zacznie – powiedział Grzegorz Braun.

– Rozumiecie, że wtedy dopiero zaczną do nas strzelać i wtedy moce piekielne oraz służby jawne, tajne i dwupłciowe wezmą się za nas. Trzeba się modlić – w Gietrzwałdzie, Częstochowie i wszyscy razem, bo wszystko zależy od Boga – podkreślił Braun. 

Stwierdził również, że Unia Europejska „odsłoniła swoje totalniackie korzenie”. Zapowiedział także, iż jeśli nadejdą ciężkie czasy, to „trzeba najpierw ratować własne dzieci, by nie uczyli ich tolerancji sodomici, nie robiły wody z mózgu różne organizacje ponadnarodowe”.

Na koniec dodał, „żebyśmy nie poszli na wojnę i nie dali się obrabować”. – Jeśli przetrwamy biologicznie, materialne, to perspektywy rysują się bajecznie. […] Króluj nam Chryste! – podsumował Braun.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika hs100

Myślę że można swobodnie

Myślę że można swobodnie zagłosować na PiS. Trzeba sobie zdać sprawę gdzie są te wybory; mianowicie do tzw. Europarlamentu gdzie nasz głos i tak specjalnie sie nie liczy. To jest idealne miejsce do ewakuacji polityków aktualnej ekipy którzy widocznie czują pismo nosem i zarządzili odwrót na dobrze płatne europosady. Po wyborach na jesieni nie wiadmo jak będzie ale najprawdopodobniej PiS już nie będzie już miał komfortu samodzielnej władzy parlamentarnej a z nikim  nie potrafia się dogadać. Pozostanie im więc rola wiecznie marudzącej opozycji która jest im najlepiej pisana i najlepiej wychodzi w praktyce w przeciwieństwie do rządzenia państwem.

U mnie w mieście z listy Pisu na poz nr. 1 kandyduje niejaka B.Szydło co potwierdza teorię wielkiego odwrotu. Prawdopodobnie wejdzie chociaż nie cieszy się tutaj nadmierną sympatią ale ordynacja czyni cuda. W ogóle całe miasto usłane jest plakatami  z kandydatami Pisu,  znane nazwiska.

Co do innych to dziwi mnie że podobną strategię prezentuje Konfederacja, czyli zamiast działać w kraju gdzie dużo jest do zrobienia wolą ewakuować się do Brukseli. Ale rozumiem, magia zarobków. Pan JK Mikke już  był  europosłem poprzedniej kadencji ale tak mu się spodobało że co szkodzi jeszcze raz. Natomiast jego działalnośc polityczna w kraju znana jest ze swojej porażającej nieskuteczności; od lat nie dostał się do sejmu więc nie mial okazji niczym się wykazać, co go usprawiedliwia. Mial natomiast okazję godnie zarobić gdzie indziej.

 

 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Można by na tych wyborach do

Można by na tych wyborach do PE przetestować oddawanie głosów ważnych ale ujemnych. Skreślić kandydatów 1 kraską i wpisać nowy kwadracik z wpisem obok: "żaden z powyższych" - taki głos musi być podliczany. Dlaczego nikomu się z redaktorów ZNZ nie chciało się tego sprawdzić?! Mielibyście tu newsa i reklamę na skalę krajową. Czysta pusta kartka jest nieważna. Tak samo nieważna jest pokreślona i pobrudzona.

Portret użytkownika Lary Peterson

W kontekście wyścigu po kasę

W kontekście wyścigu po kasę zwanego „wyborami do UE”

(od 1:40) https://www.youtube.com/watch?v=IL39svJA7NA

kosztem Polski i Polaków; koniecznie trzeba zapoznać się z czterema filmikami:

Szczyt manipulacji : Dobromira Sośnierza — wniosek o przedłużenie misji
https://www.youtube.com/watch?v=vmU4hKNQQqU

PRZYNĘTA dla idiotów !!!

Pobożne życzenia Sośnierza:

-ACTA 2 do odstrzału
– obrona kobiet przed feministkami
– zatrzymanie budowy armii europejskiej
- dość fasadowej demokracji
– wolna Europa bez komunistycznych inspiracji
– koniec agresywnej homo-propagandy
– stop biegunce legislacyjnej
– koniec z tym w PA
– zburzyć, zaorać i posypać solą

A TERAZ JAK CHCE TO ZREALIZOWAĆ (po roku „misji zwiadowczej” za 666 000 zł)

– nie mam dobrych wiadomości
– nie zreformujemy UE
– to UE z komunizuje nas, PO TO ZOSTAŁA STWORZONA
– nie mamy żadnej silnej karty przetargowej
– przegrywamy wszystkie głosowania
– Niemcy i Francuzi NIE POZWOLĄ NAM NIC ZMIENIĆ!!!
– jesteśmy tylko zakompleksionymi poli-tics (WIELOPLUSKWIEM) z prowincji

– w Unii mają ROZTOPIĆ SIĘ WSZYSTKIE PAŃSTWA członkowskie

– NIE MA ŻADNEJ INNEJ MOŻLIWOŚCI WYBORU, ŻADNYCH MRZONEK

to po cholerę tam jedzie ???

—- PO KASĘ —- – PO 667 000 zł rocznie +++ EMERYTURA MEP – 16 000 zł/ co miesiąc

https://www.youtube.com/watch?v=wHqoiil4abc

SPRZEDAĆ POLSKĘ I POLAKÓW

oraz filmiki:

- Duda mówi:

“Dziwne treści, że tutaj wspólnota euro-pejska, wspólnotowe wartości, to jest baju baju dla frajerów, to jest dla naiwnych, tylko dla tych których właśnie chcą ogłupić"

12:42 https://www.youtube.com/watch?v=R2yt4axtfAA&list=UURd4jcmgPsY7oFS12ihaXCQ

– Sośnierza, dla polskojęzycznych "frajerów i naiwnych",

https://www.youtube.com/watch?v=TXC-guxKrhs

– F. Moser, S. Dhoedt, M. Lietaert: Kto Rządzi Unią Europejską? [Dokumentalny] (Lektor PL) https://www.cda.pl/video/11263280

Strony

Skomentuj