USA stawia sprawę jasno. Fort Trump powstanie tylko jeśli zapłacimy Żydom 300 miliardów dolarów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

To co dotychczas było mówione jedynie między wierszami zostało wyartykułowane formalnie. Jak donosi portal Washington Freebeacon.com amerykańska armia zgodzi się okupować będzie stacjonować na stałe terytorium Polski tylko wtedy gdy zapłacimy 300 miliardów dolarów bezspadkowych plemiennych roszczeń majątkowych wysuniętych jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku przez środowiska żydowskie. Teraz nadszedł czas windykacji! 

 

Słynna ustawa 447, która według obecnie rządzących w Polsce polityków, nie ma wpływu na Polskę, staje się coraz większym problemem dla naszej dyplomacji i dla naszego kraju. To właśnie na skutek tego aktu prawnego Stany Zjednoczone stały się realnie windykatorem tych nielegalnych roszczeń żydowskich. 

 

Jeśli ktoś zastanawiał się jak USA może wpłynąć na Polskę, abyśmy grzecznie zapłacili ten haracz to jedna z metod zakłada, że nie zgodzą się wysłać do nas wojsk okupacyjnych. Dla Polski, prowadzącej od lat bezalternatywną politykę zagraniczną, oznacza to nie lada problem. 

 

Nagle okazało się, że stoimy przed trudnym wyborem. Z jednej strony skrajnie rusofobicznie nastawione władze Polski odgrażajac się Moskwie niemal przygotowują nas do wojny z Rosją. Z drugiej strony w stosunku do Izraela te same władze wykazują daleko posunięty serwilizm. 

Jest to bardzo dziwna mieszanka, bo przecież premier Izraela, Benjamin Netanjahu, jest w doskonałych relacjach z prezydentem Federacji Rosyjskiej, Władimirem Putinem. Jest tu zatem potężna niekonsekwencja, zwłaszcza, że oskarżanie każdego o bycie "ruską onucą" przychodzi tym pseudo-patriotom z dziecinną łatwością. Jednak nazwanie tak premiera mocarstwa Izrael nie wchodzi dla nich w rachubę. 

 

Zawiśliśmy zatem na tej zależności z USA, a ponieważ tak jak Polska, jest to kraj posiadany z zagranicy, to chcąc nie chcąc musieli zostać windykatorem środowisk żydowskich w okradzeniu Polski na ponad 300 mld dolarów. Na dodatek na świecie przedstawia się to tak jakby te roszczenia były oddawane spadkobiercom. O tym, że to mienie jest bezspadkowe właściwie się nie mówi. 

 

Skoro zatem mamy zapłacić 300 miliardów dolarów okupu za to, żeby USA nas zechciało okupować, bo nasze władze boją się Rosji, to warto sobie uzmysłowić, że gdyby Polska wydała 300 mld dolarów na zbrojenia, to zyskałaby broń jądrowa, środki do jej przenoszenia, miała by tysiące samolotów i dziesiątki tysięcy czołgów. 

Wygląda jednak na to, że chodzi o to, żebyśmy dobrowolnie oddali polski majątek Żydom, a potem Amerykanie będą go bronić. Trzeba przyznać, że brzmi to logicznie. Może zatem zamiast Fortu Trump, czyli 1 bazy dla 1 brygady za owe 300 mld kupmy sobie całą armię rosyjską. Nie będzie miał kto na nas napadać.

 

Źródło : https://freebeacon.com/national-security/congress-no-u-s-military-base-for-poland-until-it...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika hevy

Kluska masz rację ale nie w

Kluska masz rację ale nie w obecnych realiach. Amerykanie tak jak ruscy płacą za swoje bazy wojskowe w innych krajach tylko,ze Polski to nie dotyczy. Od czasów solidarności spłacamy jej dług wobec amerykanów i niestety robiły to wszystkie rządy od AWS, przez SLD, PO i na PIS kończąc." Robimy im laskę" i "wypinamy dupsko". Stajemy na baczność jak dudzio i na komendę "skacz" krzyczymy jak wysoko. Za jakiś czas może Polacy się opamiętają i wtedy powstanie rząd, który powie amerykanom to co Ty napisałeś.

Portret użytkownika euklides

Wklepałem ten cytat i

Wklepałem ten cytat i wyskoczyło nawet od Izajasza coś do pisowców...

"Biada tym, którzy ustanawiają szkodliwe przepisy tym, którzy wciąż przygotowują krzywdzące dekrety!  Pozbawiają praw biednychi odmawiają sprawiedliwości niewiele znaczącym spośród mojego ludu. Wyzyskują wdowy i ograbiają sieroty!"

Portret użytkownika Max 1983

Tak się kończy bezmyślne

Tak się kończy bezmyślne stawianie na jednego sojusznika ,dla którego na dodatek jestesmy nic nie znaczącym planktonem!!!A który sam jest sterowany przez jeszcze inne państwo.Tak debilna polityka obecnych władz musiała dać taki skutek ,a żeby zupełnie nas dobić to nie tylko nie starano się szukac innych sojuszy, ale kompletnie niszczyło się choćby ułamek pozytywnych relacji z Rosją czy UE.Teraz jesteśmy zupełnie sami, zdani na łaskę kraju dla którego jestesmy bydłem (bo jak tłumaczyć że bez wiz nie wjedziemy??)

Cudownie w tym kontekscie wygląda sonda obok dotycząca poparcia dla poszczególnych partii.Jeśli nawet na tym portalu ponad 20% chce głosować na PiS potym  do czego doprowadzili ,to nie zostaje nic tylko....przestać się przejmować.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Strony

Skomentuj