Ambasador Izraela przy ONZ uważa, że Biblia daje im prawo do okupowania Palestyny

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Ambasador Izraela przy Organizacji Narodów Zjednoczonych, Danny Danon, stwierdził, że Jerozolima ma pełne prawo do okupowania wszystkich ziem Palestyny, w tym Zachodniego Brzegu, ponieważ tak stanowi Biblia.

Podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ Danon zacytował fragment Starego Testamentu, gdy Bóg zawarł przymierze z Abrahamem i przekazał ziemię ludowi Izraela:

Biblia przedstawia spójny obraz. Cała historia ludu Izraela, począwszy od Księgi Rodzaju, przez przyjęcie Tory na górze Synaj, aż po realizację Bożego przymierza w Ziemi Świętej, wskazuje, że nasze dziedzictwo zaczyna się właśnie na tych terenach. 

Ambasador jest przekonany, że Pismo Święte daje im prawo do zajmowania ziemi Palestyńczyków, nie zważając na definicję okupacji, przedstawianą przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. Izrael jako państwo w obecnym stanie istnieje od 1948 roku, gdy syjonistyczna milicja rozpoczęła proces czystek etnicznych, mordując rdzennych mieszkańców palestyńskich miast i wiosek pod pretekstem bycia "ludem wybranym przez Boga".

Syjonizm rozwinął się jako ruch kolonialny, a jego początki sięgają końca XIX wieku. Ideologia syjonistów zakłada kolonizację Palestyny i zgromadzenie wszystkich Żydów na jednym terytorium, które ich zdaniem zostało im przyznane przez Boga. Całkowicie zignorowano fakt, że Palestyna była już zaludniona. Wola Boga jest dla syjonistów najwyższym prawem, stojącym ponad wszelkimi innymi wartościami. Niestety boskie intencje mogą być mylnie interpretowane przez fanatyków religijnych, próbujących uzasadnić swoje własne ideologie niebiańskimi przykazaniami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Najlepsze jest to, że my

Najlepsze jest to, że my WSZYSCY Cały świat tzw.zachodni oraz i ci ze wschodu jesteśmy co najmniej od 1000 lat ZATRUCI mentalnie żydostwem i Talmudem i jego wszelkimi pochodnymi. (pomieszaniem Jeszui ze Starożytnym (Cywilizowanym) Rzymem (który chcąc uznać żydostwo chwilowo tylko w utrzymaniu władzy (BŁĄD) wpierw musiał zejść do parteru ciemnoty) Potem działo się już tylko dziwnie w upadku a jeszcze potem, ok. następnych kilkuset lat zeszło wszystko na średniowiecze.Czyli czas po wielkim upadku cywilizacji Starożytnego Rzymu.No i po średniowieczu, dzisiaj mamy to co mamy.Talmud mentalności w naszych duszach i umysłach rozmyty odrobinę ale wirus dobrze ukorzeniony. 

Portret użytkownika sceptyyk

 

 

 Ambasador Izraela przy ONZ uważa, że Biblia daje im prawo do okupowania Palestyny...                         W takim razie, na podstawie dowodów zawartych w książce "Sokole Oko" my tzn moja sunia i ja, żądamy zwrotu terenów miasta Nowy Jork i przległych. Oświadczamy, że czujemy się duchowymi spadkobiercami plemienia Delawarów. Tereny o które się upominamy, zostały bezprawnie zagarnięte, na podstawie sfałszowanych traktatów z Filadelfii i Easto, a prawowici mieszkacy - Dewalarowie, zostali wymordowani. Treść pięcioksiągu - "Sokole Oko" potwierdza wszystkie powyższe. Oświadczamy, że naszą duchową łączność z wymordowanymi Delawarami, zmacnia to, że moja sunia jest piękna jak Pcahontas, a ja jestem spod znaku Strzelca. To tyle na początek - w razie potrzeby wyszukamy inne "dowody" ...

Portret użytkownika mala

1 List Jana

1 List Jana

"Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, z Boga jest.

(3) Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie."

Portret użytkownika mala

Biblia mówi także to:

Biblia mówi także to:

" "Cóż mam uczynić tobie, Jakubie? Nie chciałaś mnie słuchać Judo. Przeniosę się do innych narodów i dam im imię moje, aby strzegli praw moich.

(25) Ponieważ mnie opuściliście, Ja także was opuszczę. Gdy będziecie mnie prosić o miłosierdzie, nie zmiłuję się.

(26) Gdy będziecie mnie wzywać, nie wysłucham was ponieważ splugawiliście ręce wasze krwią a nogi wasze były szybkie do mordu.

(27) Nie mnie opuściliście, ale opuściliście sami siebie, mówi Pan.

(28) "To mówi Pan Wszechmocny: czyż nie prosiłem jak ojciec synów, jak matka córek, jak niańka dziatek swoich,

(29) abyście byli ludem moim, a ja Bogiem waszym: wy bylibyście moimi synami, a ja wam byłbym waszym ojcem?

(30) Zebrałem was ja kokosz kurczątka swe pod skrzydła swoje. A teraz cóż z wami powinienem uczynić? Odrzucę was od oblicza mego.

(31) Gdy mi ofiarę przyniesiecie, odwrócę od was oblicze moje. Bo wasze święta wasze, nowie księżyca i obrzezania odrzuciłem.

(32) Ja posyłałem do was sług moich, proroków, których pojmawszy pozabijaliście i ciała ich rozszarpaliście: ich krwi szukać będę u was, mówi Pan.

(33) To mówi Pan Wszechmocny: Dom wasz jest opuszczony: rozproszę was jak wiatr plewy,

(34) A synowie wasi potomstwa mieć nie będą, bo zaniedbali Przykazania moje i czynili zło przed moimi oczami.

(35) Oddam domy wasze ludowi przychodzącemu, którzy mnie nie usłyszawszy uwierzą; którym cudów nie pokazałem, uczynią co przykazałem."

To 2 Ksiega Ezdrasza, która była w Biblii aż nagle z niej znikła.

Strony

Skomentuj