Polski ambasador zaatakowany w Izraelu. W odpowiedzi PiS zdejmuje ustawę anty 447 z porządku obrad Sejmu

Kategorie: 

Ambasador Marek Magierowski - Źródło: kadr z YouTube

Antypolonizm w Izraelu osiągnął już takie rozmiary, że we wtorek pobito polskiego ambasadora Marka Magierowskiego. Polski dyplomata został zaatakowany fizycznie i słownie, przed polską ambasadą w Tel Awiwie. Na szczęście zdołał sfotografować napastnika i auto, którym odjechał po ataku.

 

Dzięki tym fotografiom udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Izraelska policja zatrzymała go chwilę potem. Prawnik napastnika twierdzi, że jego klient był zdenerwowany, ponieważ udał się do ambasady w sprawie restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego. Gdy strażnicy wyprosili go zaczaił się na ambasadora i zaatakował go napluł mu w twarz ubliżając jemu i narodowi polskiemu.

 

Pan Magierowski, który robił co mógł, żeby Żydzi go pokochali, nawet organizując dziwaczne akcje ze śpioszkami Polin dla małych Żydów, boleśnie przekonał się co ta nacja o nas sądzi. Antypolonizm w Izraelu i wśród środowisk żydowskich na świecie jest wprost niewyobrażalny.

 

Wczoraj nie tylko pobito polskiego ambasadora w Izraelu. Popis dała też pani baronowa Ruth Deech z brytyjskiej Izby Lordów. Stwierdziła ona, że Polska jest bandyckim krajem pasącym się na majątku żydowskim, oraz, że nielegalnie zajmuje własność trzech milionów zabitych w Holokauście Żydów.

Baronowa Ruth Deech

O tym, że mamy do czynienia z kolejną akcją dyfamacyjną wymierzoną Polskę świadczą liczne antypolskie artykuły w prasie izraelskiej i światowej, uzależnionej kapitałowo od środowisk żydowskich. Skoordynowana akcja ma za zadanie implementację światowej opinii publicznej, że jesteśmy krajem bagatelizującym swój udział w nazistowskich zbrodniach, a skoro jesteśmy jak naziści to musimy zapłacić, co ma moralnie usprawiedliwiać to planowane spektakularne okradzenie Polski.

 

A co na to odpowiada polskojęzyczny rząd warszawski? Najpierw jego propagandowe szczekaczki udawały, że temat ustawy 447 i bezspadkowych roszczeń żydowskich nie istnieje. Gdy już się nie dało i na ulice Warszawy wyszło ponad 20 tysięcy protestujących, usiłowali przemilczeć demonstrację. Gdy i to nie pomogło zaczęli udawać w Wiadomościach TVP, że to oni a nie Konfederacja, zorganizowali manifestację i rzekomo przemawiał na niej premier Morawiecki.

 

Dodatkowo liczni aparatczycy PiS wygrażali bliżej nieokreślonym 'onym", którym nic nie zapłacą. Potem okazało się, że Tel Awiw ma jednak inne zdanie i wysyła do Polin, jak mawia prezydent Duda, swoją delegację, która ma wytłumaczyć warszawskim politykom co ma byś zrobione w zakresie zwrotu plemiennych roszczeń żydowskich. MSZ rzekomo odwołał tą wizytę pół godziny przed północą w zeszłą niedzielę, ale okazało się, że żydowska delegacja i tak przyleciała i odbyła szereg spotkań w tej sprawie.

 

Dodatkowo izraelskie media poinformowały, że kwestia plemiennej restytucji mienia żydowskiego jest dyskutowana z warszawskim rządem już od 4 lat! To co obserwujemy teraz to tylko konkluzja ustaleń, które były prowadzone w czasie gdy wszyscy podniecaliśmy się zręcznie podrzucanymi tematami zastępczymi. 

 

Polska skapitulowała przed środowiskami żydowskimi. Najlepiej świadczy o tym fakt, że dzisiaj, gdy Polacy są oburzeni atakiem na ambasadora Polski w Izraelu marka Magierowskiego, pani marszałek Beata Mazurek z PiS poinformowała, że projekt ustawy klubu Kukiz'15 w związku z ustawą 447 został zdjęty z obrad Sejmu.

 

Trudno o lepszy dowód na to, że nie tyle klęczymy, co leżymy plackiem przed Izraelem. Nie szanujemy się jako kraj i staliśmy się zakładnikiem bezalternatywnej polityki zagranicznej PiS, która dopuszcza nawet pobicie ambasadora byle tylko podtrzymać wrażenie o wielkim sojuszu polsko-amerykańsko-żydowskim, który jest oczywistym złudzeniem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tomcio

Czyżby izraelskie

Czyżby izraelskie stwierdzenie, że Polacy antysemityzm wyssali z mlekiem matki został udokumentowany działalnością izraelskich wychowawców narodu i polityków izraelskich wyrażających takie nauki, które w

 okolicznościach jak bandycki napad na Ambasadę Rzczpospolitej Polski przez wychowanka tegoż systemu i narodu. Plemienia żmijowego jak ich nazwał Jezus Chrtystus.

Nie jestem antysemitą, ja przciw arabom nic nie mam, arab to arab, nie obrażając rodowitych arabów.

Portret użytkownika Taki

Dopuki ,,,Oficjalny..../. Zyd

Dopuki ,,,Oficjalny..../. Zyd. /nami nie rzadzi jeszcze nie jest stracona ,,,Nasza Polska !!!!

wybierac Konfederacje a nastepny Krok ---Kara Najwyzsza ----za zdrade ----szczury opuszcza Ten ,,,,Statek,,,,,!!!!!!!

Niech Zyje Wielka Polska  !!!!!!!!

Portret użytkownika emma57

A wyobraźcie sobie sytuację,

A wyobraźcie sobie sytuację, że to Polak napada, opluwa i zelży ambasadora ustalonego  państwa niechrześcijańskiego - w bezpośredniej bliskości placówki państwa obcego w naszym kraju (oby  nigdy do tego nie doszło) 

Jaki byłby krzyk na cały świat, i co by to się działo...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

– Projekt tzw. ustawy anty

– Projekt tzw. ustawy anty-447 autorstwa Kukiz’15 jest bublem prawnym – powiedział w czwartek wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk. Na pytanie, czy Amerykanie naciskają na Polskę w tej sprawie, wiceminister odpowiedział: „Skoro podejmują ten temat, to można powiedzieć, że jest to forma nacisku”. – Ale to jest forma nacisku nieskuteczna w tej sprawie. I myślę, że strona amerykańska też ma świadomość, że strona polska w tej sprawie nie ustąpi, przynajmniej ten rząd nie ustąpi – podkreślił.– Chcę jasno powiedzieć: nie mamy nic do ukrycia w sprawie restytucji mienia. Ta sprawa jest dla nas z punktu widzenia prawnego, moralnego zamknięta. Przypomnę, że artykuł Kodeksu cywilnego mówiący o tym, że mienie tzw. bezspadkowe przechodzi na Skarb Państwa, to jest artykuł, który obowiązuje od lat 60 w Kodeksie cywilnym, nie został nigdy zmieniony i nie bardzo widzę, dlaczego nagle my mielibyśmy w tej sprawie coś zmieniać – powiedział wiceszef MSZ.

trzeba zrobić i uchwalićtąustawę bo inaczej po ciuchu nas sprzedadzą !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Tego świata obserwator

W razie wojny gdy będą

W razie wojny gdy będą chcieli znaleźć schronienie w Polsce szczekać do nich z ostrej amunicji , te kurwy bez honoru miały w Polsce azyl przez 800 lat. Trzeba zrobić pikietę aby oddali za skradzione mienie dla Palestyńczyków za zabite kobiety i dzieci poparcie w krajach arabskich dostaniemy.. niech to gówno zobaczy że kij ma 2 końce 

Strony

Skomentuj